זה לא מעצבן?? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה לא מעצבן??

Ameralis Zaiir

Recommended Posts

אני מדי פעם מקבל קטלוגים שונים, ועכשיו במיוחד, שנכנסתי לעסקי המחשבים, אני מזדזע מההצעות שלהם.

הנה דוגמא:

המחשב המושלם

לוח אם Biostar with Via Chipset (כמה שניסיתי לא מצאתי כזה לוח באף חנות, ורק יבואן אחד מיבא את החברה הלא מוכרת הזו לארץ)

מעבד P4 1.6GHZ (אינטל מקורי P4)

זיכרון 128MB

כרטיס מסך + מאיץ גרפי: 3D 32MB AGP (במיוחד למשחקים חזקים ולתוכנות עריכה) (LOL)

מודם: 56K PCI

כרטיס רשת: 100\10 (הכנה לאינטרנט מהיר, ADSL וכבלים)

דיסק קשיח: 40GB (שטח דיסק רחב במיוחד) (ממתי שטח דיסק הוא "רחב")

CDROM: כפול 56 של BTC (בתמונה יש בכלל X52)

כונן: 1.44 TEAC

מארז במיוחד לPentium4 מאושר ע"י בצבע ניקל בעיצוב מדהים!!! (ולפי הפתיח עשוי מנירוסטה...)

דמי התקנה, הרכבה ומשלוח 220 ש"ח.

כל זה עולה 3493 פלוס 220 דמי התקנה הרכבה ומשלוח.

בנוסף אפשר להוסיף 300 ש"ח לפנטיום 5 (השתדלתי לא לצחוק לטלפנית ששאלתי אותה על זה..)

חוץ מזה שזה יקר מאוד, והם היו מרוויחים בממוצע 1500 ש"ח לחתיכה, עם רכיבים יותר יקרים ממה שהם רשמו ועם שער דולר של 5.

התקשרתי אליהם לברר על כל הדברים הלא ברורים שם (זיכרון, מודם, כרטיס מסך, דיסק קשיח, P5 ועוד) אבל העבירו אותי מטלפן לטלפן ובסוף לא ידעו כלום, ביקשו מס' טלפון ושהם יחזרו... אני אתקשר אליהם יותר מאוחר ואשגע אותם עוד קצת...

מסקנה: אל תתנו לאנשים שלא מבינים מהחיים שלהם לעשות משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לא הבנתי למה אתה מתעצבן.

תראה איזה צחוקים.

אני הייתי מוסיף את זה לת'רד של הבדיחות שפתחו פה כי זה ממש מצחיק.

מפגרים.

אני מאוד משועשע ומי שהולך וקונה מחשב כזה...

שיהיה לו לבריאות מי אנחנו שנפריע לו???? :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להגיד מה מעצבן...

זה מעצבן שהם עובדים על אנשים תמימים שלא מבינים במחשבים... לא רק שהדברים האלה יקרים מאוד (אצלהם), הם גם לא משתלמים...

הקטע עם הפנטיום 5 רשום למטה בדף.

ד.א

לא יודע אם רשמתי מקודם אבל בכרטיס קול רשום בסוגריים "עם כניסות להקלטה מ-Minidisc ומיקרופון", שוב, ניצול של צרכנים תמימים, המחשב הזה לא שווה את ה3700 שקל ולפי דעתי צריכים לקנוס את האנשים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אני עובר ?

אני צריך לראות את המקומונים בבאר שבע , ופרסומות של סוחרים מקומיים , ומה שהם מוכרים .

וזה ממש בדיחה . אני מקווה לצלם ולסרוק את ההצעות . :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להגיד מה מעצבן...

זה מעצבן שהם עובדים על אנשים תמימים שלא מבינים במחשבים... לא רק שהדברים האלה יקרים מאוד (אצלהם), הם גם לא משתלמים...

הקטע עם הפנטיום 5 רשום למטה בדף.

ד.א

לא יודע אם רשמתי מקודם אבל בכרטיס קול רשום בסוגריים "עם כניסות להקלטה מ-Minidisc ומיקרופון", שוב, ניצול של צרכנים תמימים, המחשב הזה לא שווה את ה3700 שקל ולפי דעתי צריכים לקנוס את האנשים האלה...

היית אומר לטלפנית שאי דבר כזה 5 ואז הייתי רוצה לראות מה היא תגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאין כבר על מה להתעצבן, התופעה הזאת של חנויות וחברות בע"מ שמוכרות מחשבים סוג ז' במחירים מופקעים היא תופעה מאוד ישנה, אבל למזלנו, היא הולכת ונשחקת במקביל לחשיפה ההולכת וגדלה של הצרכנים לתוכן מקצועי ואיכותי ;)

אני חושב שגם לי יש חוברות כאלו איפשהו בבית, אני אראה אם אני אמצא אותן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...