חיבור לדים ללוח... דחוף :( - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור לדים ללוח... דחוף :(

IG

Recommended Posts

אני רוצה לקנות לדים UB כדי שיאירו את החריטה שעשיתי, אני רוצה לחבר אותם במקביל, ולחבר אותם ליצאה פנוייה על הלוח שמיועדת לחיבור של לדים של המארז (כמו הלדים שמהבהבים כשהHD עובד, או הלד של הPOWER...).

השאלות: האם המתח יספיק? האם כדאי לי לחבר אותם בטור והאם אני צריך לשים גם נגדים?

בגדול אני רוצה לקנות שני חיבורים נקבות, ואחד זכר, ולעשות חיבור ליד הלדים עצמם, כדי שיהייה לי יותר נוח לנתק אותם כשאני רוצה לפתוח את הגג (ששם החריטה...)

ועוד שאלה: אני צריך כבלים מיוחדים או שכבלים פשוטים ודקים יספיקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה: יש לי חלקים תחומים (צורות סגורות... צורה בתוך צורה...) בחריטה. החלקים הפנימיים גם יוארו???

וחבר'ה, אני צריך תשובה דחוף :please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שהאורות יהבהבו לך לפי פעילות ההארדיסק?

אם לא, אז למה לא פשוט לחבר את הלדים למולקס?

ואני הייתי נזהר עם חיבור לדים UB ליציאות מהלוח, אני לא יודע כמה זרם הן מסוגלות לספק...

ולא ממש הבנתי למה התכוונת בחריטה, אם תביא תמונה זה יהיה הרבה יותר טוב...

בעקרון, אם יש לך חריטה בתוך חריטה, אז הכל אמור להיות מואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלדים צורכים הרבה זרם, אז אל תחבר אותם לאף יציאה של הלוח מלבד יציאה של 3pin של מאורר. אם אתה רוצה שהלדים יהבהבו כשההארד דיסק עובד תצטרך לבנות מעגל שיבודד אותם מהיציאה בלוח. אם אתה רוצה, אני אכין לך שרטוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה שיהבהבו... יש לי יציאה עבור איזה לד שלא אמור להבהב (לא זוכר איזה...)

אם היציאה מספקת יותר מידי זרם, אז כנראה אני אחבר אותם למולקס. (לא בטוח... כנראה שאני אצתרך לדחות את העבודה בכמה שבועות :'()

רציתי לחבר אותם ליציאה של הלדים כדי לחסוך את העבודה של חיבור נגדים וחיבורים...

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, קודם כל, זו החריטה המדוברת:

b.jpg

אני חושב ששני לדים UB יספיקו...

במדריך לא הבנתי כמה דברים:

1. כמה מתח יוצא בחיבור המולקס?

2. כמה V דורש לד UB?

3. איזה נגד צריך בשביל לחבר שני לדים UB בטור?

תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG:

קודם כל, חריטה יפה!...

2 לדים אולי יספיקו, אבל לדעתי יהיה יפה לשים לד בכל פינה של הכוכב :xyxthumbs:

ולעניין - המידע על חיבור לדים מופיע באינספור ת'רדים.

קצת חיפוש, ותוכל למצוא את התשובה.

(ו... 3. תלוי לאיזה מתח אתה מחבר אותם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה... הכוכב תופס את כל הרוחב של הגג, אין לי אפשרות לשים לד בכל פינה, כך שיפנה אל החריטה... אני רוצה לשים שניים בין הזרועות הצדדיים של החריטה...

חיפשתי... לא מצאתי :P

אני לא יודע מה זה המולקס של ה12V ומה של ה5 (אני לא מבין כלום בחיבורי החשמל של המחשב...). (אם מישהו יכול לשים תמונה שמראה מה זה מה זה יהייה ממש טוב...)

הבנתי שצריך נגד של 450 אום לכל לד, בחיבור מקבילי. איזה נגד צריך בחיבור טורי של שני הלדים? (אני מתכוון לקנות איזה 4 לדים, ככה שאם אחד ישרף, יהייה לי ספייר... אני לא רוצה יותר מידי חוטים במארז...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל על זה ככה...

יש לך חוט צהוב ולידו שחור.. זה ה 12 וולט שהצהוב הוא + והשחור לידו הוא -

ויש לך חוט אדום ושחור .... זה 5 וולט שהדום הוא + והשחור הוא -

הנה תמונה

http://server5.uploadit.org/files/zvikas-molex.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את המדריך הזה... אבל רק עכשו סמתי לב לפירוט על הנגדים... העניין הוא, שאין שם נתונים לגבי לדים UB :( (כמה מתח הם דורשים...) ולכן אני לא יודע איזה נגד לקחת...

לגבי החיבור הטורי: אני רוצה להעביר חוט אחד בין שני הלדים וזהו... יש לי בעייה להסתיר ולסדר תוספות מתחת לגג, כי אין לי שם הרבה מקום (הפרספקס תופס לי את כל המקום, ואני בקושי סוגר אותו... אני לא רוצה לתלוש איזה חוט בטעות... מה גם שזה יחסוך לי עבודה וזמן....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...