ביקורת על ה iAudio M3L שלי (וצירפתי עכשיו גם תמונות) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על ה iAudio M3L שלי (וצירפתי עכשיו גם תמונות)

Me n MySelf

Recommended Posts

אז מאיפה להתחיל?

אני והחבר החדש שלי משתעשעים יחד כבר משהו כמו חודש

והתאפקתי ארוכות עד שבאתי לכתוב פה

כדי שבאמת אני לא ככה יהיה בהתלהבות של ההתחלה אלא יכתוב ככה מתוך התנסות איתו לטובת מי שרוצה לקנות נגן בסדר גודל כזה

דבר ראשון תודה למי שבזמנו עזר לי פה כשחיפשתי נגן

טוב אז נתחיל מהמפרט הטכני שלו

20 ג'יגה

35 שעות בטריה

רדיו

מקרופון פנימי

הקלטה ממקור חיצוני

תמיכה ביואסבי 2

אין צורך בהתקנת (הוא מתפקד מיידית ככונן)

אפשרות עבודה עם טאג id3 או לחילופין עם ספריות וקבצים

שלט

גוף עשוי אלומיניום

ולביקורת:

במילה אחת אני יכול לסכם אותו כמדהים!

הוא פשוט באמת שואף לשלמות

הוא מרגיש איכותי מאוד ביד, קטן בצורה בלתי רגילה, איכות מדהימה (97 דציבל אות לרעש) והבטריה פשוט לא נגמרת!!

בכל החודש האחרון הטענתי אותו פעם אחת וקחו בחשבון שאני 3 שעות ביום באוטובוסים + שעה בערך באוטו שגם שם אני מחבר את הנגן, מהירות העברת קבצים ביואסבי 2 מדהימה!! העברתי 4 ג'יגה ב12 דקות.

לגבי איכות הקלטה במקרופון: הפתיעה אותי בצורה מדהימה! אני מנגן והקלטתי אותי מנגן עם עוד 4 אנשים

כלומר ממש להקה עם 2 גיטרות, בס ותופים. ושומעים פשוט מעולה! כל הכלים ברורים, אין רעשי רקע ואפילו את הגיטרה בס שומעים ברור ונקי (מקרופונים נוטים להתקשות בהתמודדות עם בס)

לגבי המראה, לדעתי האמת שכל הנגנים יפים, מה שכן הוא נראה הרבה יותר אלגנטי משאר הנגנים והרבה פחות "צעצוע".

הוא הרבה יותר "נקי" ומשדר אמינות ואיכות

בוא נעלה אותו רגע להשוואה מול נגנים אחרים ומיד רואים למה הוא פשוט משאיר את כולם מאחור

הארדיסק: שווה אצל כל הנגנים

35 שעות בטריה: מוביל ב11 שעות על הקריאטיב טאצ' וב20(!!) שעות על האייפוד והאייריבר

מקרופון, רדיו והקלטה ממקור חיצוני: מופיעים רק באייריבר

גודל ומשקל: קטן מכל שאר הנגנים וגם קל מהם (נתונים רשמיים אני יוסיף אם זה מעניין מישהו)

גוף עשוי אלומיניום: בשאר עשוי פלסטיק

שלט: בא רק עם האייריבר

החסרון היחידי הנראה לעין: אין מסך על הנגן עצמו אלא רק בשלט

החסרון הזה התברר כיתרון אדיר!!

אני נוסע באטובוס ובמקום כל פעם לשלוף מהכיס את הנגן אני ישר מסתכל בשלט שמציג את כל המידע שאני צריך בצורה מאוד ברורה ונוחה ומיד יכול לעשות מה שאני רוצה. בנוסף הנגן תמיד תמיד נשאר שמור היטב בתוך הקייס שמקבלים שמגן עליו מצוין

לסיכום: לדעתי באמת הנגן המוביל היום ולא בגלל שיש לי אותו אלא בגלל שבאמת אין למכשירים האחרים שום יתרון

המכשיר היחידי שמגרד אותו זה האייריבר

וגם הוא מפסיד לו בגדול בגלל ה14 שעות בטריה המצחיקות

כשהוא הולך פעמיים להטעין את הנגן אני עדיין עם עוד 7 שעות בבטריה

אשמח לענות על עוד שאלות וכו' אם זה מעניין מישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אם אתה רוצה לחבר אותו למחשב, אתה צריך להתסובב עם DOCK מיוחד, לא ?

בהחלט ידוע כי זהו נגן מעולה, אתה בטוח רק לגבי זמן הבטריה SOUNDS TOO GOOD TO BE TRUE?

בקרוב יצא גם הנגן הבא שלהם, M5 עם מסך צבעוני וניגון בסיסי.

דרך אגב, הכונן נראה ככונן REMOVABLE (כמו USBONKEY) או כמו כונן רגיל (כמו HARDDISK של מחשב)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שידוע שזה נגן מעולה וכו' ועובדה שאני דיי בטוח שאני היחיד בארץ כרגע שמחזיק כזה מכשיר אתה מבין אנשים זורקים את הכסף שלהם על נגנים שלא מתקרבים לרמה של המכשיר הזה ופשוט חבל

כי אנשים מסתנוורים מזה שקוראים לנגן "אייפוד" ולא מבינים שהוא הנגן הכי חלש היום מכל הבחינות

לגבי מה ששאלת:

המכשיר מגיע עם 2 חלקים

דוק שהוא יחסית גדול יותר ובו ממש המכשיר "יושב" והוא אצלי מחובר למערכת סטריאו באופן קבוע וגם נראה טוב מאוד

ובנוסף יש עוד חלק שהוא מכיל בדיוק את אותם האופציות של ה"דוק" רק שהוא הרבה יותר קטן והוא סתם שחור כזה ולא משהו לשים על השולחן

אז כן כדי להתחבר למכשיר צריך לחבר את החלק ההוא

אבל זה חסר משמעות כי גם ככה כדי לחבר את המכשיר אני צריך לקחת איתי כבל

אז פשוט החלק הזה תמיד מחובר לכבל הזה בקצה וכשאני צריך לחבר את המכשיר פשוט לוקח איתי את הכבל

אני בכיף יצרף רק אני לא יודע איך עושים את זה...

לגבי הבטריה תשמע אני לא שמתי אותו על ניגון ובאמת ישבתי ובדקתי

אבל אני אומר לך שביחס לדיסקמן שלי שהיה מחזיק 14 שעות והייתי מטעין בערך אחת לשבוע

את הנגן הזה הטענתי אחרי 3 שבועות (ואני משתמש בו יותר מהדיסקמן וגם עושה איתו הקלטות שזה עוד זמן)

אז תעשה לעצמך את החשבון

ואת השאלה שלך לגבי הכונן לא ממש הבנתי אז תנסח את עצמך יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק בארץ, גם בחו"ל הוא לא תופס נתח שוק גדול מדי... אין מה לעשות, שולטים כרגע בשוק.

אתה יכול לצרף תמונות, כשאתה כותב/עורך את הפוסט תלחץ "אפשרויות נוספות" ואז יהיה לך אפשרות לשים תמונות.

כשאתה מחבר את ה , תראה אם הכונן החדש שנוצר הוא REMOVABLE DISK DRIVE, או DISK DRIVE רגיל כמו כונן C: שלך...

(אתה אמור לראות את זה ב EXPLORER ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגן חביב ביותר. הבעיה שכל הגימיק הגדול שלו עם השעות והגודל מסתכם בזה שאין מסך על היחידה הראשית. אני יודע שלא הייתי יכול להסתדר עם דבר כזה בחיים. אני בקושי משתמש בשלט של הריבר שלי (למעשה מאז שחזרתי מארה"ב לא השתמשתי בו פעם אחת... המסך על היחידת אם הרבה יותר נוח.

ד"א, זה 16 שעות לריבר ולא 14, ומנסיון של יותר מחודש וחצי איתו, אני מטעין את שלי פעם בשבוע בשבת בערב, וגם זה כשנשארות בערך עוד שעתיים. כמובן שלא הייתי מתנגד למכשיר של 35 שעות, אבל לא על חשבון מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחתיך אני לא יודע, זה עניין אישי ולדעתי הנגן נראה יותר כמו ראק להארדיסק מאשר נגן, אבל נעזוב את זה כרגע. כמו שנאמר עניין הסוללה מעולה אך כשהוא בא על חשוב מסך גדול מואר ונוח אז אין פלא כאן, אגב גודל המכשיר הקטן יותר הוא גם פועל יוצא של הנושא, תוסיף את הנושא שצריך לחשוב יחידה חיצונית (קטנה או גדולה) והנה הסבר מעולה למה הנגן קטן. לדעתי זה חסרון לא קטן שצריך לסחוב יחד איתך עוד חלק במיוחד םאם רוצים לבקר אצל חבר ולקחת שירים ממנו או סתם להוריד סרט ששמרת על ההארדיסק של הנגן.

מעבר לזה נראה נגן איכותי מאד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה ממש ממש איכות

גמני בספק עם זה שאין לו מסך זה יתרון

יש לי H340 ואני בחיים לא הייתי מסתדר בלי השלט עם המסך שקניתי לו בנפרד

אבל גם בטוח אל היתי מסתדר בללי מסך על הנגן עצמו כי כמ שורות אחרי הכל השלט מציג?

לא מספיק.

ובקשר להתלהבות של העברת קבצים מהר

4 גיגה ב12 דקות זה לאטטטטטטט

באיריבר שלי זה מעביר כמו בין כוננים כמעט

בטח יש לך במשחב 1.1 וזה למה זה איטי

אבל עדיין נראה פצצה

תתחדש!

עריכה:

ומה בקשר לאחריות

איפה אפשר לממש אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נגן מושלם למדי, אפשר להסתדר בלי מסך על המכשיר לדעתי

עכשיו צריך לחכות בתקווה שיתחילו ליבא את הנגן לארץ (אחריות..)

אם קונים בחו"ל זה סתם סיבוך כי אין אחריות בארץ וזה דיי חשוב

עריכה : כמה עלה המכשיר? ואיפה קנית אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז בקשר לכל מי שדיבר על המסך

תאמינו לי שהשליטה דרך השלט היא כל כך נוחה וכל כך פשוטה ובאמת שהוא מציג בצורה מאוד מאוד נוחה כל מה שצריך

מעולם לא הגעתי למצב שחשבת לעצמי "וואי איזה באסה שאין לי מסך"

המסך על השלט מתפקד כמסך לכל דבר ויש לו את כל המידע שצריך ואף יותר מזה

(ואם כל הדברים האלה הם חלק מהסיבה שהמכשיר יותר קטן אז סבבה? so what? מזה משנה מה גורם לו להיות יותר קטן??)

אגב שכחתי להוסיף שיש לנגן גם אקולייזר, מדמה סראונד, בס בוסטר ועוד איזה אופציה שעושה את הצליל כזה יותר נעים וחי

ועוד דבר ששכחתי לציין לגביו: בחלק העליון של המכשיר ישנם 3 לדים בצבעים שונים ומאוד קל להבין מהם מה המכשיר עושה לפי הצבעים שהם מהבהבים (אחד מסמל קריאה, אחד העברת קבצים וכו' אני ישתדל לצלם את זה או משהו)

אההה מצטער שכחתי את החלק הכי חשוב  :kopfpatsch:

המחיר!

וכאן מגיע ההחלטה בדיוק למה המכשיר הזה מפיל את כל שאר המכשירים (אם כל מה שהוא מציע לא מספיק...)

אז דבר ראשון זה זמן מעולה להודות ליבואן שבאמת בשירות כמו שהוא נתן לי עוד לא יצא לי להיתקל פה בארץ

אז מגיע לו ח"ח ובאמת כן ירבו כאלה נותנו שירות (בכלל מהעיסוק האובססיבי שלי בדברים שקשורים למערכות אודיו אני שם לב שיש לא מעט אנשים עם לב זהב בתחום הזה וזה בהחלט מאוד משמח)

אז המחירים הם כאלה

1870 שקל לדגם M3L עם 35 שעות

1630 שקל לדגם M3 עם 14 שעות

וכל זה עם אחריות מורחבת של שנה וחצי!!

עכשיו מי מסוגל להתחרות במחירים האלה? היחידי זה היבואן הצדדי של קריאטיב ותאמת שהייתי מפחד לקנות אצלו אחרי סיפורים ששמעתי על מכשירים שנקנו אצלו

זה האתר של היבואן (אני חושב שהוא עדין לא מוכן לגמרי אבל תבדקו...)

www.mp3zone.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

היה דגם M3 עם 40 ג'יגה אבל 14 שעות בטריה

אבל הפסיקו לייצר אותו עכשיו

כנראה כדי לעשות את הM5 יותר אטרקטיבי

כי עכשיו רק הוא יגיע עם 40 ג'יגה

אבל זה סתם השערה שלי למה הפסיקו לייצר את ה40...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...