התאבדות, בעיקר בקרב בני נוער. הביעו דעות ומחשבות. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאבדות, בעיקר בקרב בני נוער. הביעו דעות ומחשבות.

modgod

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואתה באמת חושב שהיא התאבדה בגלל הסיבה הזאת :s05: אף פעם אל תאמין למה שכותבים בעיתון :nono:.

בעיתון אמרו את זה כי זה "מושך" אנשים לקרוא את הכתבה, זה הכל.

אני בטוח ב-100% שהיו עוד סיבות לכך שהיא התאבדה, אבל כדי להתאבד צריך שיקרה משהו שיסעיר אותך, וכנראה שהריב שלה עם אמא שלה (וכל הדברים שקרו לה במהלך החיים שלה, שעליהם אנחנו לא יודעים) הכניס אותה למצב סוער והיא התאבדה. ושוב לא בגלל הריב עצמו.

והתאבדות היא בכלל לא קשורה לחינוך הורים. אם תשימו לב, יש הרבה מאוד מקרים של התאבדות שבהם הנערים/נערות שמתאבדים באים ממשפחה טובה, עם אחים/אחיות שיצאו "נורמלים" לחלוטין, עם מחשבות שמחות על החיים. ובכלל, יש אנשים שההורים שלהם מרביצים להם, פוגעים בהם, משפילים אותם, והם עדיין לא מתאבדים.

התקשורת פשוט עושה חגיגה על הנושא עכשיו, ומנסה לתאר את המתאבדים כאנשים טיפשים ("התאבדה בגלל ריב עם אמא על סיגריה"). והם עושים את זה בצורה לא נכונה, הם צריכים להציג את האנשים המתאבדים כבני אדם, שנקלעו לצרה נפשית, לא מצאו מפלט ממנה בכוחות עצמם, וזה מה שהוביל אותם למעשה ההתאבדות כי ככה זה באמת. וזה יעורר טיפה את האנשים, להיות יותר תומכים, איכפתיים ולא מניאקים שילעגו עכשיו לכל בן אדם עם "צרה" נפשית.

ואני רואה שיש כאן המון אנשים אטומים באתר הזה.

מי קרא על זה בכלל בעיתון? אפילו חברות שלה אמרו שהיא כן רבה עם אמא שלה על סיגריות יום לפני כן, והם ממשיכות לזיין תשכל על זה שהיא נפלה ולא קפצה. נפלה מהגג ונחתה על הרגליים? nah

אטום? לא, תסתכל על עצמך. עלק צרה נפשית. אתה באמת חושב שהיית לאותה ילדה כאלו בעיות נפשיות? דווקא לי הם הראו את זה באובייקטיביות, ובכל מקרה מה שלא יגידו הילדה תצא מפגרת מכל זה. לא צריך לרחם על האנשים שהתאבדו, הם הביאו את זה על עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי בכלל ביקש ממך או ממישהו אחר פה לרחם על אנשים שרוצים להתאבד? הם ממש לא צריכים את הרחמים שלך.

ובמה אני הייתי אטום פה בדיוק? (אתה אומר לי "תסתכל על עצמך").

תקרא טוב את מה שכתבתי, לא אמרתי שהילדה לא רבה עם אמא שלה על סיגריות. אמרתי שזה לא מה שגרם לה להתאבד, אבל זה בטח הוביל אותה למצב נפשי עוד יותר סוער (בנוסף לדברים שכנראה קרו לה מקודם) ובגלל זה היא התאבדה (שוב, לא בגלל הריב עצמו ישירות).

[color=Yellow]"עלק צרה נפשית. אתה באמת חושב שהיית לאותה ילדה כאלו בעיות נפשיות?"[/color]

מה זה אמור להביע בדיוק? למה אתה כל כך מתפלא אם באמת היו לה צרות נפשיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...