התאבדות, בעיקר בקרב בני נוער. הביעו דעות ומחשבות. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאבדות, בעיקר בקרב בני נוער. הביעו דעות ומחשבות.

modgod

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היפנים לא נחשבים..

דבר ראשון 40 אנשים (ילדים בעיקר) התאבדו אחריי שפיקצו מת בסידרה פוקימון (כן כן.. אני יודע כמה זה הזוי)

היפים באופן כללי מחונכים להשגיות ומוצלחות. כמובן שלא כל יפני הוא הופך להיות מנהל גדול או איש מצליח וזה לפעמים גורם לו להתאבד.

שימו לב שזאת דיי ההיסטוריה שלהם כבר, זה התחיל מהסמוריים שאם הם נחשלו במשימה שלהם או אם הם איכזבו את הבוס שלהם הם פשוט עשו חיריקירי וסגרו עניין.

אותו דבר פה, אם איש יפני לא הצליח במשימה שלו (שהיא להפוך למשהו מוצלך) הוא אכזב את הבוס (המשפחה במקרה הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מתאבדים כי הם לא יכולים יותר.

אחרי שאתה מנסה לפתור את הבעיות שלך.ואתה רואה שאתה לא מצליח,וכל דבר שאתה עושה.כל מה שאתה מנסה,רק פוגע בעוד אנשים ומסבך את המצב יותר...ואתה מנסה לשמור על פרצוף שמח לעולם.שלא יראו מה קורה לך.כשאתה רואה שיש להם מספיק צרות גם בלי לדאוג לך.ואתה מתמודד..ומנסה..עד שזה מגיע לנקודה שאתה לא יכול יותר...פשוט לא יכול להמשיך עם זה...אז אתה פשוט כבר לא יכול. זה לא שאין סיבה לחיות.זה שאין למה לחיות..אין למה לצפות..

עשו טובה.כל אלה שאומרים שמי שמתאבד הוא סתם אידיוט,או "שיתאבד"...כשמישהו אומר דבר כזה..מניסיון,זה בדיוק מה שבא לך לעשות

"שיתאבד"...הגישה הזאת,של החוסר איכפתיות...כשאתה רוצה עזרה,אבל לאף אחד לא אכפת בכלל...זה מה שמוביל אנשים לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדה אהבלה מהבצפר שלי לפני איזה שלוש שבועות התאבדה מ-7 קומות בגלל שהיא רבה עם אמא שלה על סיגריות.

מה אני חושב על זה? שזה מטומטם. אין שום סיבה להתאבד, במיוחד לא בגיל הזה. יש אנשים עם חיים הרבה יותר קשים, מסובכים, כואבים, והם לא מתאבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאבדות ,זה דבר קשה מאוד, יש ילדים ונערים שלא יודעים להעריך את המצב ,וברגע שקורא להם משהו לא טוב ,לדוגמא נכשלתי בבוחן, הם חושבים איזה נורא והם בטוחים שבגלל שטות כזאת קטנה צריך להתאבד, זה נקרא רגע שבו בן האדם רואה הכול שלילי, ואני בטוח ב100 % שאנשים מכירים את המצב.!!

:alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא מאשים את מערכת החינוך, אלא, כמו ברוב הדברים, את ההורים (אני מדבר על התאבדויות בגיל העשרה, לא על אנשים עם משפחה שמתאבדים). אם אדם מרשה לעצמו להתאבד בגלל דברים כמו קשר הרוס ואף מצב כלכלי רעוע (שלו עצמו, בגילאים כאלה אדם לא ממש צריך לפרנס אנשים) או סתם כי הוא לא מוצא משהו מיוחד בחייו הרי שמשהו בערכים שההורים שלו העבירו לו לקוי. אחרי הכל הדבר הכי בסיסי בחיים.... הוא החיים עצמם. זה שאתה קם בבוקר ונושם. אוקיי, לפעמים עצוב. לכל אחד זה ככה. אבל משום מה יש אנשים שחושבים שאי אפשר יהיה להמשיך מזה הלאה. כפי שאמרתי- יתכן מאוד שזה פשוט חינוך רפוי ולקוי של ההורים כלפי החיים.... יש אנשים שלא יודעים להתמודד עם דברים בגלל צורת חינוך מסויימת. כמובן שזו לא מעבר לדעה לא מבוססת- יתכן מאוד שאני טועה (וגם אם אני לא טועה זה כמובן מרכיב מאוד קטן מהתמונה כולה). אין ספק שזה טיפשי וחסר תועלת..... אני לא מבין איך אפשר אפילו להזכיר את האפשרות הזו של התאבדות. ואומנם אני מסכים עם הבחירה של כל אדם לשלוט על חייו- אבל כן- אם אפשר צריך לעצור התאבדויות. כי מה לעשות, יש אנשים שהחיים שלהם "לא במסלול" ואולי כן אפשר להחזיר אותם להעריך את מה שכן יש להם בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדה אהבלה מהבצפר שלי לפני איזה שלוש שבועות התאבדה מ-7 קומות בגלל שהיא רבה עם אמא שלה על סיגריות.

מה אני חושב על זה? שזה מטומטם. אין שום סיבה להתאבד, במיוחד לא בגיל הזה. יש אנשים עם חיים הרבה יותר קשים, מסובכים, כואבים, והם לא מתאבדים.

ואתה באמת חושב שהיא התאבדה בגלל הסיבה הזאת :s05: אף פעם אל תאמין למה שכותבים בעיתון :nono:.

בעיתון אמרו את זה כי זה "מושך" אנשים לקרוא את הכתבה, זה הכל.

אני בטוח ב-100% שהיו עוד סיבות לכך שהיא התאבדה, אבל כדי להתאבד צריך שיקרה משהו שיסעיר אותך, וכנראה שהריב שלה עם אמא שלה (וכל הדברים שקרו לה במהלך החיים שלה, שעליהם אנחנו לא יודעים) הכניס אותה למצב סוער והיא התאבדה. ושוב לא בגלל הריב עצמו.

והתאבדות היא בכלל לא קשורה לחינוך הורים. אם תשימו לב, יש הרבה מאוד מקרים של התאבדות שבהם הנערים/נערות שמתאבדים באים ממשפחה טובה, עם אחים/אחיות שיצאו "נורמלים" לחלוטין, עם מחשבות שמחות על החיים. ובכלל, יש אנשים שההורים שלהם מרביצים להם, פוגעים בהם, משפילים אותם, והם עדיין לא מתאבדים.

התקשורת פשוט עושה חגיגה על הנושא עכשיו, ומנסה לתאר את המתאבדים כאנשים טיפשים ("התאבדה בגלל ריב עם אמא על סיגריה"). והם עושים את זה בצורה לא נכונה, הם צריכים להציג את האנשים המתאבדים כבני אדם, שנקלעו לצרה נפשית, לא מצאו מפלט ממנה בכוחות עצמם, וזה מה שהוביל אותם למעשה ההתאבדות כי ככה זה באמת. וזה יעורר טיפה את האנשים, להיות יותר תומכים, איכפתיים ולא מניאקים שילעגו עכשיו לכל בן אדם עם "צרה" נפשית.

ואני רואה שיש כאן המון אנשים אטומים באתר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא טיפשים אבל חלשים זה בטוח

ובמחשבה שניה יכול להיות שגם קצת טיפשים (אלא אם כן יש להם סוג של פיגור והם לא מודעים למעשים שלהם)

טימטום ודיבור של בורים. מצטער שאני תוקף, אבל זה נורא מעליב בתור חבר של מישהו שניסה להתאבד.

חלשים מבחינה נפשית, זה נכון. אבל טיפשים בהחלט לא, ולא אין להם שום פיגור.

אולי כדאי שתסתכל על ההודעה הפותחת את התרד, ותראה שביקשתי שם שתדברו ברגישות, כנראה שלא הבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מתאבדים מסיבות שטויות לגמרי לפעמים. ביפן למשל, רבים התאבדו כי הטמאגוצ'י שלהם מת! :kopfpatsch:

בארץ זה בד"כ יותר מסובך, אל תאמינו באמת יותר מדיי למה שכתוב - זה נועד לכך שאנשים יקנו עיתונים (וירפדו את הכלוב של האוגר למחרת). היו אנשים שהתאבדו אבל מסיבות שנויות במחלוקת הדבר פורסם כ"תאונה" והכרתי מקרה כזה אבל לא אפרט אותו כאן מסיבות סיווג.

אכן, התאבדות היא פתרון קבוע לבעיה זמנית, יש המון במשפט הזה. לעיטים ההתאבדות, או ליתר דיוק הדיכאון ותחושת חוסר העונים, נובעת מסיבות בריאותיות-כימיקליות. מחסור בהורמון ה-אדרנל (להבדיל מאדרנלין) למשל, והורמונים נוספים, יכול לגרום לתחושת חוסר אונים. מחסור בהורמון אחר לדיכאון עמוק, מחסור בהורמון נוסף יכול לגרום לאובדן ראיה לתווח ארוך (לעתיד). הדברים הללו יוצרים מעגל קסמים בו אירועים בחייו של המתאבד הפוטנציאלי גורמים לעיטים לירידה בהורמונים אלו ודוחפים אותו לקצה והבנאדם הנמצא בחוסר איננו מסוגל לחשוב בצורה תקינה כדי לתקן את המצב ולהחזיר את הפעילות הרגשית וההורמונלית לסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה יש פתגם שאומרים

"שנדע לשלוט במים נגלה את האש !!!"

הכוננה שנעצור את התאבדות היה עוד משהו

התאבדות

זו מין בריחה מהצרות של עצמך

אתה מאבד שנמאס לך מהחיים שאתה רוצה כבר לסיים את הכל לעשות כיבוי לחיים להפסיק אותם כולם מי שקורה את הנושא הזה אל תתאבדו יש הורים יש חברים יש פסיכולוגים ויש פסיכיאטרים

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאבדות לא זה לא פתרון קבוע לכלום זה סתם גרימת כאב לאנשים שאיכפת להם ממך

ואחלה דרך לגימלים בצבא

לא אמרתי שהם מפגרים , אמרתי שזה או בעיה נפשית או שהם מפגרים

ואל תעלב אבל אם לחבר שלך שניסה להתאבד אין בעיה נפשית אז הוא מפגר לדעתי עם כל הכבוד לזה שהוא חבר שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...