מה יותר מומלץ? ASUS 6800 או ALBATROM 6800 ? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר מומלץ? ASUS 6800 או ALBATROM 6800 ?

Silver Dragon

Recommended Posts

חחחחחחחח....למההההההה תוסיף עוד 2000 שקל אתה מביא משו בן זונה(?X800) לא רואה לא GT ולא INJECTION עם גג ניפתח...חחחחחחאיזה כיף לעצבן על ריק.... :bash:

DOGMA איזה כרטיס מסך יש לך? (תיראו הוא לא יענה חחח ניראה לי כולו עוונטה בטח יש לו איזה שכן מבין הוא עולה כל רגע לישאול אותו ובדרך הוא שוכח כמה מילים אז הוא מוסיף מהראש)....

musari get a life

יש לי X800 של ספייר, נקנה מהמשלוח הראשון של הדובים, בחצי מהמחיר שאתה קנית כמעט, כמה אמרת ששלך עלה 5000?

אתה פשוט מסכן, מה כלכך חסר לך בחיים שאתה כל הזמן מתלהב מכל מה שיש לך? אנשים עם בטחון עצמי ששלמים עם מה שיש להם, לא מתנהגים ככה, אבל אנשים קטנים שמקנאים בכולם גם אם אין להם סיבה לעשות זאת, תמיד עומדים על הגג וצועקים את עלות השיפוץ של החדר שלהם. השקעת 40 אלף שקל בלשפץ תחדר, אתה יודע כמה כסף זה? ובשביל מה? אתה כולה בן 22, ומסותבב עם ילדים בני 16. ההתפתחות השיכלית שלך נעצרה באותו הגיל, אמממ סליחה ההתפתחות השכלית שלך נעצרה בגיל 4 בערך, ההתפחות המנטאלית שלך נעצרה בגיל 13.

ולסיכום, Ban that SOB 4 good....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא רשמת איזה מפרט יש לך...

ובאיזה דריברים אתה משתמש

לא משהו מיוחד...

הדרייברים האחרונים לא זוכר את הגירסה... אבל לא בטה או משהו...

AXP MOBILE שכרגע עובד ב 100MHZ פחות ממה שהוא יכול בגלל שמכרתי את ה SP97 ועכשיו אני עם SILENT BOOST  :-X

MUSHKIN 512X2 BH5

;D ;D 6800GT  ;D ;D

וזהו...

DOGMA

אוליי תעלה גם תוצאה מעניין לדעת כמה הכרטיס שלך מקבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמתי לב שהמהירות של המעבד לא ממש משפיע על התוצאה... אבל מצד שני שה GEIL שלי היו מחוברים בבאס יותר גבוהה התוצאה הייתה לי יותר גבוהה... אני ינסה אותם עוד מאט בכל זאת אני נותן איתם באס 250 לאומת 200 שעכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל 500~ נק' פחות בלי OC למעבד, אני מתכנן vMOD לכרטיס המטרה 17K  :smile1:

הא והכרטיס ב530 לליבה ו545 לזכרונות, ביוס pro custom 16/6.

בלי Vmod הכרטיס מחזיק 560 ו580-575 לזכרונות, עם זה 630 ו1300 לזכרונות  :silly:

עריכה: הנה ב570 וליבה 540

גררררררר קורס כל שני האקספלורר :pissed:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בצבע הספיר :)

וכן רק 2.0ns ה570-580 זה הגבול שלהם, הכי מוזר שאין אפילו ארטיפקטים הכרטיס נתקע פשוט, עם VMOD מגיעים איתם ל650mhz שזה נכבד, ברגע שאני ישתגע מספיק אני יעשה אותו, והפעם למזלי זה לא נגד משתנה, זה פשוט חיבור זרם נוסף, עם vMOD מוגזם פיחמתי הייניקס של ה9800pro הישן שלי  :silly:

DOGMA הדרייברים של אומגה נותנים לך שיפור ?

בפעם האחרונה שהרצתי 3Dmark03 הייתה על 4.9 נראה לי, ככה שאני לא יודע מה מפה OMEGA ומה מפה CAT 4.12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...