מה יותר מומלץ? ASUS 6800 או ALBATROM 6800 ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר מומלץ? ASUS 6800 או ALBATROM 6800 ?

Silver Dragon

Recommended Posts

ציטוט מהת'רד הקודם

1. הקירור של הGAINWARD הרבה יותר טוב.

2. הGAINWARD בא עם 3 שנים אחריות (אני בטוח שהלידטק לא בא עם יותר מזה).

3. על איכות משלמים יותר

4. שטויות! תהיה בטוח שהGAINWARD הרבה יותר איכותי, ופתיחת צינורות זה הרבה עניין של מזל.

5. OC?! גירסאת הGOLDEN SAMPLE באה עם OC מובנה, תיזמונים הרבה יותר טובים ויכולות OC שמשאירות על הלידטק אבק.

6. יש מצב שהלידטק יותר שקט.

7. גירסאת הGOLDEN SAMPLE ובעצם גם הגירסא הרגילה הם בהרבה יותר איכותיים מכל כרטיס שתמצא

אין מה להגיד לידטק באמת חברה טובה, אבל GAINWARD זאת ליגה אחרת.

1. תוכיח לנו שהוא יותר טוב,סקירה או משהו?

2.כל שאר הכרטיסים (כמעט) באים עם שלוש שנות אחריות,מי שקונה כרטיס מסך בלי שלוש נות אחריות זאת טפשות

3.שוב,לא הוכחת שהיא יותר 'איכותית' אז למה משלמים על איכות?

4.שוב,לא הוכחת שהיא יותר 'איכותית' ולא הוכחת שהוא מגיע עם תזמונים יותר טובים בגרסת הNU שלו

אתה צועק 'איכות' 'איכות' ובעצם לא מוכיח את העיקר.

מצטער בנאדם....

במילים יפות, אתה סתם מבלבל בשכל...

כשהיה לך נסיון עם הGAINWARD דבר איתי

יש לי ניסיון עם הGainward GT,סתם כרטיסים יקרים שבת'לס לא נותנים כלום מעבר למה שאמורים לתת (Performance\Cooling)

GT@U אפשר לעשות עם כרטיס של כל יצרן,לא צריך לשלם מאות שקלים כדי לקבל את זה מובנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה קורה לבנצ'מאק וחצי הוכחה?

נתחיל מזה שהטמפ' אצלי במאמץ היא 55c ובמנוחה 50-52c

והמחשב שלו פולט פחות חום למארז כי לפי התמונות הבנתי שהCPU מקורר ע'י מים

נעבור לכך ששלוש בנצ'מרקים שניים מהם סינטטים והשלישי דחוס בVSync (למה לעזאזל להפעיל את הנצ'מרק עם ויסינק,גם ככה אף אחד לא משתמש בזה)

ועכשיו שלא כמו באתרי החומרה המובילים שבודקים את המערכת על FX 5x עם שתי ג'יגה זכרון או לפחות גיגה,הוא בודק את הכרטיס עם מערכת שמהווה צוואר בקבוק לכרטיס,להלן:

specifications:

XP 2500+ @ 2.3Ghz 230 fsb

DFI Infnity Motherboard

2 256MB Mushkin Black level 2 RAM at 230fsb 2-2-2-11

2 80GB Seagate SATA hard drives in Raid 0

Gainward 6800GT Golden sample

9.0C

Forceware 66.00 betas set to no AA, no AF, High Quality

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין חושב שה יותר טוב

סיבות

1

הקירור של ה הוא מסיבי הוא כולו יושב גם על המעבד וגם על הזיכרונות + כולו מנחושת .

2. כמו שכבר ראית הרוב שיש להם פתחו אותו בלי בעיות .

3.המחיר של הכרטיס זול ב 200-300 שקל מה gainward.

4. הוא הרבה יותר שקט . (וזה הוכחה, כמעט כל reivew על ה gainward טענו שהוא מרעיש )

תראה אני לא בא לדרת על gainward הם מצויינים מהרבה בחינות. אבל יש אלטרנטיבות הרבה יותר טובות

גם האבלטרון הוא כרטיס מעולה! גם לו יש נחושת מצויין וגדול עם heatpipe . אבל מבחינת אחוזי הצלחה ל פתיחה זה הleadtek וכמובן OC עם הקירור שלו יש לו גם פלטה ענקית מאחורה.

וראול נתת review על ה GT :kopfpatsch: אנחנו פה מדברים על ה NU .....

והקירור של GT של הרבה יותר טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין חושב שה יותר טוב

סיבות

1

הקירור של ה הוא מסיבי הוא כולו יושב גם על המעבד וגם על הזיכרונות + כולו מנחושת .

2. כמו שכבר ראית הרוב שיש להם פתחו אותו בלי בעיות .

3.המחיר של הכרטיס זול ב 200-300 שקל מה gainward.

4. הוא הרבה יותר שקט . (וזה הוכחה, כמעט כל reivew על ה gainward טענו שהוא מרעיש )

תראה אני לא בא לדרת על gainward הם מצויינים מהרבה בחינות. אבל יש אלטרנטיבות הרבה יותר טובות

גם האבלטרון הוא כרטיס מעולה! גם לו יש נחושת מצויין וגדול עם heatpipe . אבל מבחינת אחוזי הצלחה ל פתיחה זה הleadtek וכמובן OC עם הקירור שלו יש לו גם פלטה ענקית מאחורה.

וראול נתת review על ה GT  :kopfpatsch: אנחנו פה מדברים על ה NU .....

והקירור של GT של הרבה יותר טוב .

אצל GAINWARD הקירור זהה בNU (GS), GT, וULTRA

רק בLE הוא חלש ודומה לקירור של ה600GT

ואני יודע שאתה לא יורד על GAINWARD, אין לך סיבה ואין לך על מה

ובקשר לרכש, בכל אתר שרשמו על הרעש, תמיד תיקנו את זה אחרי שGAINWARD הוציאו פיצ'ר שמאפשר לך לשלוט על המהירות, וכן שליטת מהירויות דינמטית יעילה הרבה יותר.

*אלבטרון כרטיס מעולה, תמיד טענתי את זה! הוא משתלם מבחינת איכות/קירור/מחיר. אבל מה לעשות יש טובים ממנו.

הGAINWARD הוא לא כרטיס משתלם! בחיים לא אמרתי שהGAINWARD הוא כרטיס משתלם... הוא עולה בממוצע 300-200 שקל יותר מכל כרטיס אחר (למשל ה6800GT של אלבטרון עולה בסביבות ה2700 והGAINWARD עולה 3K). אבל הוא כרטיס איכותי וטוב יותר....

האלבטרון משתלם הרבה יותר.

ד"א הפסיקו לייבא לארץ את ה6800GT GS וייצרו בעולם יופחת בצורה משמעותית, וזה עקב שיקולים של GAINWARD.

ז"א שבקרוב הוא יהפוך לכרטיס  נדיר.

ובקשר לטמפ': במנוחה אני עומד על 48

מאמץ בסביבות ה56-62 (תלוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תקשיב אנחנו לא מדברים על GT

מדברים פה על NU.

ואני עדין חושב ש לידקט עדיף.

הוא לא טופס 2 סלוטים , הוא לא מרעיש , והוא גם לא יקר במיוחד וכמובן הסיבות האחרות כמו OC צינורות וכו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער בנאדם....

במילים יפות, אתה סתם מבלבל בשכל...

כשהיה לך נסיון עם הGAINWARD דבר איתי

עוד אחד שחושב את עצמו משהו...

מתי בדיוק דחפתי את GAINWARD לכל חור?! אה... שמתווכחים מי יותר טוב LEADTEK או GAINWARD ופשוט צובט לך בלב שהוא יותר טוב...

לא נורא... יום אחד אתה תתבגר

ואם כבר מדברים על נדחפות, לא אני זה שדוחף בכל תארד את עניין הטמפ' המסכנה שלך ("אני הוצאתי את הסינק, החלפתי משחה, הוצאתי את הפלסטיק, ושמתי דלטא בסל"ד נמוך שזורק אוויר".....פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח).

אז כדי לך להרגע ומהר

ובקשר לתוצאות... אין לי בעיה לעלות יותר מאוחר.

אני לאומתך לא דוחף את לידטק בכל מקום !! שאנשים שואלים מה עדיף אני בכלל לא עונה... וחוץ מי זה אחרי כל מה שעשיתי אם הכרטיס מסך שלי זה הוריד לי בדיוק 4 מעלות... אז יודע מה ?? עזוב טמפרטורות !! תעלה לכאן את המקסימום שהוצאת ממנו ב 03 ואני יעלה את שלי... מן הסתם מי שיוציא יותר נימצא ב OC גבוהה יותר... כי שוב המעבד כמעט לא משחק תפקיד בתוכנה הזאת !!!

בבקשה תמונה תגיד לי אתה בעצמך איזה יותר מסיבי ? ועוד כולו מנחושת..!

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

עכשיו תורך לעלות את שלך

אל תשכח לציין את המפרט שלך (שלי בחתימה) ובאיזה דריברים אתה משתמש (אני ב66.93)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הוויכוח הטיפשי הזה.

קנה בכמה מאות שקלים פחות אלבטרון וזהו אחלה ואחלה סיכוי לפתיחה.

או שתחליט על משהוא אחר, אני לא מבין למה להתווכח של מי יותר טוב ומי צודק וכל מיני שטויות ילדותיות מפגרות שכאלה.

ידידי תקנה איזה כרטיס שבא לך, תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGW GS של ה6800 לא בא עם שום OC בדיפולט, והוא בא עם 2.0ns כמו כל GT אחר. והקירור שלהם לא נראה מרשים במיוחד כאשר מסתכלים עליו מקרוב.

GW תמיד היו יקרים, ותמיד יהיו יקרים, הכרטיס שלך טוב מכרטיסים אחרים, בדיוק כמו שהכרטיס של מוסרי טוב יותר. בתנאי שכל התנאים שווים, קונים את הפתרון הזול ביותר, לעיתים נדירות ישנה סיבה למה לא לעשות זאת. הבדל היחיד בין הכרטיס שלך לleadtek הוא הכסף הנוסף ששילמת על השם, וכדי לתרץ זאת אתה אומר לעצמך שזאת השקעה בקירור. אבל אם באמת היה אכפת לך מקירור היית קונה כרטיס זול יותר, וקירור נורמאלי, NVS טוב פי כמה וכמה מהקירור "המפלצתי" כביכול של הGainward.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGW GS של ה6800 לא בא עם שום OC בדיפולט, והוא בא עם 2.0ns כמו כל GT אחר. והקירור שלהם לא נראה מרשים במיוחד כאשר מסתכלים עליו מקרוב.

GW תמיד היו יקרים, ותמיד יהיו יקרים, הכרטיס שלך טוב מכרטיסים אחרים, בדיוק כמו שהכרטיס של מוסרי טוב יותר. בתנאי שכל התנאים שווים, קונים את הפתרון הזול ביותר, לעיתים נדירות ישנה סיבה למה לא לעשות זאת. הבדל היחיד בין הכרטיס שלך לleadtek הוא הכסף הנוסף ששילמת על השם, וכדי לתרץ זאת אתה אומר לעצמך שזאת השקעה בקירור. אבל אם באמת היה אכפת לך מקירור היית קונה כרטיס זול יותר, וקירור נורמאלי, NVS טוב פי כמה וכמה מהקירור "המפלצתי" כביכול של הGainward.

הGS בא במהירות ULTRA בדיפולט ואל תתוכח איתי!!! עם כל הכבוד (ובמקרה שלך אין כבוד) לי יש את הכרטיס ואני יודע איך הוא בא בדיפולט.

ואני האחרון שצריך לנחם את עצמי, אני שלם עם כל קניה שאני עושה... ומה לעשות שGAINWARD זה שם, וכנראה בצדק

לא פעם אחת טענתי (אפילו בת'ארד הזה נדמה לי) שהGAINWARD לא משתלם.... מי שרוצה כרטיס משתלם שיקנה אלבטרון או POV.

והקירור הזה של GAINWARD שאתה כ"כ מזלזל בו, מאפשר לי להגיע למהירויות UE (ולהשאר מתחת ל50 בIDLE) זה בהחלט מעל ומעבר.

ובקשר לתזמונים- זה די שנוי במחלוקת, הדגמים הראשונים באו עם 1.6 ואלו הGS האחרונים שכרגע מיוצרים באים כנראה עם 2.0.

נ.ב.

LANZAR מה קרה? ראית את התוצאה שלי נבהלת? היה לנו הסכם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...