שאלה רצינית ביותר בהקשר לכלב החדש שלי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה רצינית ביותר בהקשר לכלב החדש שלי

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם קיבלתי ביום שבת גור האש פאפי בן 3 חודשיים חמוד עכשיו אבא שלי ואני עשינו לפושטק הקטן מקלחת ויבשנו אותו עם הפאן והמגבת ועכשיו הוא רועד כולו

אז כיסיתי אותו עם שמכה ושמתי אותו על הספא הפעלתי מזכגן על חימוום והתקרבתי אליו על מנת להעביר לו חום אבל הוא עדיין טיפה קצת רועד וטיפה לח בחלק של הבטן-חזה האם זה בסדר ? שהוא ככה רועד ? או לנסות לנגב אותו עוד כי הוא לח ???? דרך אגב הוא עכשיו ישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שים לב שאתם מקלחים אותו עם מים חמים. וזה לא היה קורה מלכת תחילה אם היה במקלחת רדיאוטור או שהייתה מוביל אותו מיידית לחדר חם.

אה ותביא ותמונות (חולה על פאפיס ;D).

דלקת ריאות?? לא. אם תדאג לחימום יאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לעשות לכלבים מקלחות עם מים חמים מידי ולא להפוך את האמבטיה לסאונה, כי זה לא טוב בשבילם... בד"כ אחרי מקלחת כלבים מתחילים לרוץ בכל הבית ולהתנער, מה שגורם להרטבה של כל דבר הטווח הניעור. אחרי מקלחת רצוי לנגב את הפרווה ולסרק את הכלב, בגיל 3 חודשים הוא לא אמור להיות כלכך עדין, אבל גם לא רצוי שהוי יתקרר מידי, לחמם אותו בעזרת שמיכות וחום גוף זה בסדר, מזגן גם בסדר, רק שהכלב לא יהייה יותר מידי קרוב אליו, או שהמזגן לא יעבוד חזק מידי... אסור להגזים בשום דבר.

תעלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כלב חמוד!!

תשים עוד שלו ...ולהבא תמיד טוב בימים הראשונים ואפילו בשבועות הראשונים להיות בקשר תמידי אם וטרינר מומחה ....

גם בישביל השקט הנפשי שלך וגם בישביל הכלב....

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...