לכל מי שיש בגרות בהיסטוירה ביום ראשון הקרוב(כולל אני) בהצלחה!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שיש בגרות בהיסטוירה ביום ראשון הקרוב(כולל אני) בהצלחה!!!

Bar_B_q

Recommended Posts

אנשים תשמעו, יש מצב שתסרקו לי את השאלונים של בחינות הבגרות ותשלחו לי?

עוד דבר שאני צריך, אם מישהו יכול לבקש מהמורה שלו להסטוריה את הבחינות שהיו השנה במועד קיץ של יחידות ב'(ימה"ב), ג'(המאה ה17 וה18) וג'(המאה ה19?) של הסטוריה כללית? אם אפשר הן של אקסטרנים והן של אינטרנים. תודה מראש.

וכמובן,

בהצלחה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה לכולם!

לא לי זה בטוח...ארורים אלו שהחליטו שהיסטוריה הוא מקצוע חובה...

אני לא מסכים איתך, כי באותה מידה אני יכול לומר שאנשים הם ארורים כי הם עשו מקצועות מסויימים לחובה...

המטרה של כל מערכת חינוך ממלכתית במדינה היא להעניק לאזרח ידע כללי בנושאים דומים ברחבי העולם, ובנוסף, בהתאם לכל מדינה, גם את העבר של העם שלו בנוסף לזה של אחרים. הסטוריה היא בין המקצועות היותר חשובים בשביל מי שעתידים להיות אזרחים במדינה דמקוראטית ומתוקנת - עד כמה שאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה לכולם!

לא לי זה בטוח...ארורים אלו שהחליטו שהיסטוריה הוא מקצוע חובה...

אני לא מסכים איתך, כי באותה מידה אני יכול לומר שאנשים הם ארורים כי הם עשו מקצועות מסויימים לחובה...

המטרה של כל מערכת חינוך ממלכתית במדינה היא להעניק לאזרח ידע כללי בנושאים דומים ברחבי העולם, ובנוסף, בהתאם לכל מדינה, גם את העבר של העם שלו בנוסף לזה של אחרים. הסטוריה היא בין המקצועות היותר חשובים בשביל מי שעתידים להיות אזרחים במדינה דמקוראטית ומתוקנת - עד כמה שאפשר.

נכון, היסטוריה מקצוע מאוד חשוב, וגם יכול להיות מעניין, לא איך שמלמדים אותו כיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חציל, זה באמת מקצוע מעניין. הבעיה של כל מי שלומד אותו היום זה שהוא לומד אותו ע"פ מתקונת חדשה שבה פיצצו את התלמידים בחומר, תקעו להם תקופות שבכלל לא קשורות(בית שני ביחד עם העלייה השנייה? הצהרת כורש ביחד עם הצהרת בלפור??), לא הוספיו שעות לימוד, לא העריכו את זמן הבחינה, אבל הוסיפו חומר ושאלות...

גם אני, בתור חובב הסטוריה מושבע, שונא את המתכונת החדשה ומודה לאללה, אלוהים או כל מי שלא מנצא שם למעלה על-כך שנבנחתי בבגרויות אקסטרניות על המתכונת הישנה שלא עידכנו אותה לאקסטרנים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...