צביעת פלסטיק בצורה מושלמת - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צביעת פלסטיק בצורה מושלמת

אורח praetorianster

Recommended Posts

אורח praetorianster

יש לי כיסוי פלסטיק גדול שאני צריך לצבוע, ואני חייב שהוא יראה הכי טוב שאפשר, יהיה הכי נעים למגע שאפשר.. בקיצור שלא היו פאשלות בכלל כי הולכים לגעת בכיסוי הזה הרבה והוא גלוי לעין

כמובן שיש את האפשרות לסתם ספריי צבע ואחרי זה ספריי לקה, אבל אני מחפש אופציות מוצלחות יותר

במידה ואין אופציות אחרות אני אשמח לקבל כמה שיותר טיפים שיעזרו לי להגיע לתוצאה הכי טובה שאפשר

דרך אגב כבר קראתי את המדריך לצביעת והוא לא ממש עזר לי, אז הימנעו מלקשר אותי לשם שוב (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

למה לשייף ? הכיסוי כמו שהוא כרגע דיי חלק ונקי..

ומה זה שכבת בסיס איך אני אמור לבקש את זה מהמוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומפוננט - זו צביעת פח, זה משהו אחר...

praetorianster - משייפים שיוף עדין על מנת שיווצרו חריצים זעירים במרקם ובתוכם ייספג צבע הבסיס, ועל גביו ייספג הצבע.(מומלץ כמה שכבות)

אם לא תשייף אז הפלסטיק חלק לגמרי ולכן בעצם אין לצבע הבסיס איך "להיתפס" על המרקם ובעצם הוא יידחה ולא ייתפס טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רצונך בתשובה טובה תצטרך לתת הסבר יותר טוב.

בלי לדעת מהי מטרת אותב יריעה, ממה היא מורכבת מה צבעה ופרטים נוספים שתספק, לא נוכל לתת לך מידע מפורט יותר ממדריכים כלליים בנושא.

אין שיטה אחת לצביעת יריעות או צבע אחד שיתאים למטרה - תאלץ לפרט יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

תודה על העזרה וההסברים

Component, מה לא ברור במשפט "כבר קראתי את המדריך לצביעת והוא לא ממש עזר לי, אז הימנעו מלקשר אותי לשם שוב" ?

alianyn, זה פלסטיק כמו של מסכים רגילים (ישנים בעיקר)

כרגע הוא לא צבוע בכלום, הצבע הבסיסי שלו זה בג' ..

אני כנראה אצבע אותו בכחול\שחור..

כמו שאמרתי זה כיסוי קשיח לסגירה, מעיין דלת או פאנל, איך שתסתכל על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדאג לנקות את הפלסטיק עם מדלל צבע/ אציטון רגע לפני הצביעה כדי להסיר את השומן שנדבק אליו מהידיים שלך, לפני זה, תשייף עם נייר שיוף עדין, כמו שכבר הציעו לך, ותשתמש בצבע מט. אם תשתמש בספרי אז תתיז את הצבע ממרחק של איזה 30 ס"מ בתנועה חלקה ואחידה, אם משמתש בצבע מפחית אז אל תדלל אותו. הצבע בסיס יתפוס טוב יותר את הצבע, אז רצוי לשים שיכבה שלו על הפלסטיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

אין לי מושג עם מה אני אנקה אותו, פעם אחרונה שהשתמשתי בחומרים כאלה זה אכל לי את הציפוי ::)

אני כנראה אשייף בשביל הצבע בסיס אפילו שזה המון עבודה ואין לי כוח לזה (כיסוי דיי גדול..)

בנוסף אני צריך גם דרך כלשהי לעקם פרספקט כי החלון הוא בשיפוע קל, לא אכפת לי שהעיקום יהיה במקום אחד (שפיץ) ולא עיקול (במידה וזה יותר קל..)

חשבתי על חימום נקודתי, אבל בפעם האחרונה שחשבתי לחמם פרספקט הוא נסדק :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרספקס אם הוא חדש הוא לא אמור להישבר , אני לפרוייקט שלי קיפלתי פרספקס , תחזק אותו בצד אחד לצורה עגולה ואז תחמם ולאט לאט תקפל עד שתוכל לתפוס את זה בצד השני שיש על הצורה ואז תמשיך לחמם עד שישב טוב וזהו עשית הכל , זה ממש לא מסובך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

איך אני אחמם אותו תוך כדי קיפול?

הכוונה עם איזה מכשיר, מיבש שיער על חום גבוה? כי זה מה שבעצם סדק לי את הפרספקט הקודם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עם פאן , אחי כולם מושלים מכך שהפרספקס שביר מאד וזה לא נכון בכלל .

רק בעדינות , לא להביא יותר מידי כוח כי כי אתה משנה את צפיפות החומר , אם זה יהיה בעדינות ולאט לאט יצא לך מצויין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...