חיבור לוח אם ללוח ברזל - לטובת מודינג - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור לוח אם ללוח ברזל - לטובת מודינג

אורח praetorianster

Recommended Posts

אורח praetorianster

RazorJunior: מקווה שצחקת

MasterDK: לא יודע איזה מחשב פתחת, אבל ברוב המחשבים היום (פנטיום 4 \ AXP \ A64) בין הלוח אם למארז יש בסך הכל מגביהים מברזל ולא שום ספוג..

IG: בחנויות מחשבים כל מה שמצאתי זה רק הספוג שמגיע באריזה של הלוח אם, כמו שכבר ציינתי קודם לדעתי הוא לא יספיק לבידוד בגלל שהוא בצפיפות נמוכה מאוד ונמעך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי פתרון נחמד שהיה על איזה לוח ישן.

היה פלסטיק שקוף חלק לאורך כל החלק, שהיה מודבקים לו פומפות כאלה (כמו של הנהג חדש) בצדדים והם היום מוצמדים ללוח...

תנסה אולי לעשות אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

זה העניין, פלסטיק קשיח חלק לא בא בחשבון בדיוק כמו שקופית, מכוון שהוא חלק מידי והלוח יכול לנוע עליו ע"י מגע קל עם היד,

הלוח לא יהיה תפוס עם ברגים כי אין סיבה לתקוע אותו במקום, הלוח במצב שכיבה ולא עמידה (:

קרטון זה לא חומר רציני לאורך זמן, לא ממש בא לי להחליף קרטון כל חודש, אני רוצה משהו שיהיה תפוס ל"מארז" ויהיה ממש חלק ממנו

ההחלטה שלי עד עכשיו זה איזה גומי חביב שיגזר לצורה של התחתית, יכסה את כולו

ספוג לא כל כך נראה לי בגלל שתזוזה קלה של הלוח יכולה לקרוע אותו (ההלחמות מאחורה דיי שפיציות) ושוב, אני מחפש משהו רציני לאורך זמן (:

פתרונות פשוטים כמו חתיכת עץ אפשר למצוא בקלות, אני מחפש רעיון מקורי שיענה על כל הדרישות, והכי חשוב שיהיה ניתן למצוא אותו בקלות ברוב החנויות, אין לי זמן לרוץ לאורך כל הארץ לחפש את זה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להבריג אם ברגים אז צץ לי רעיון קח לדוגמא פח מתכת שקל לקפל תשעה מין 4 רגליים כאלה אם חורים תבריג אותך למארז למעטה ואליהם תבריג את הלוח / אפשר גם להדביק את הרגליים למארז אבל זה יחזיק פחות טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

רעיון נחמד אבל כתבתי בתחילת התארד שלא ניתן לעשות חורים בתחתית,

ואני לא רוצה לתקוע את הלוח אם במקום, אני רוצה רק להניח אותו ובגלל זה אני מחפש חומר שלא יהיה חלק לחלוטין (שלא יתן ללוח לזוז בקלות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

סייג לחוכמה שתיקה, במקרים קיצוניים גם זה לא תמיד עוזר...

תשתדל להספים בתארדים שלא קשורים אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח חתיכת פרספקס קצת יותר גדולה מהלוח ואז משני צדדים תקפל את הפרספס (אתה יודע איך ) ולתוכו תשחיל את הלוח , את הפרספקס אתה יכול להדביק לפח וזהו , זה הכי טוב שאני חושב , גם אסטטי , גם נוח וגם לא קשה לביצוע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת רעיון - ואז לא משנה ממש באיזה חומר תשתמש...

פשוט תתחום את הלוח מכמה צדדים, ואז הוא לא יוכל לזוז (או שתעשה מה שדן אמר [כיפוף פרספקס], או שסתם תיקח כמה מקלות פלטיק ותדביק לתחתית או משהו - איך שמתאים לך).

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

רעיון נחמד אבל לא ממש נוח במקרה הספציפי שלי, שאני צריך את השאריות בצידי הלוח אם שגם הם היו מבודדות

אם כבר עניינינו בפרספקט, איך אתה ממליץ לקפל אותו? (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח לוח עץ בגדול של הלוח אם בערך כזה , תתפוס אותו עם קלמרות בצדדים ליד הקצות ואז עם פאן בעדינות תביא לזה חימום נקודתי ובעדינות לקפל או שעם יש לך גוף חימום תעשה כמו שתום הראה בפרוייקט שלו לקפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...