עזאם עזאם חזר לארץ. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזאם עזאם חזר לארץ.

Mortar

Recommended Posts

תגידו, כל הילדודס שגאים להיות גזענים וכו',

מה אתם חושבים על מעצרים מנהליים?

על מתקן כליאה קציעות שמעתם? ועל מת"כ מגידו?

מעצר מנהלי קיים בכל מקום, ולצערי, בדמוקרטיה היחידה במזה"ת, עם הצבא הכי מוסרי וכל הבבל"ת שאתם יודעים לירות מהמותן, יש הרבה יותר מעזאם עזאם.

הבורות שלכם גורמת לכם לדבר שטויות. תתעסקו בחומרה, עדיף.

אני אגיד לך כבר עכשיו שאמנם אנשים נכנסים לכלא מגידו וקציעות בנוהל של מעצר

מנהלי, אבל בד"כ אלה אנשים פעילי טרור שזרקו אבנים על חיילים או סתם התגרו

במחסום. אין לך מושג כמה צ'אנסים החארות האלה מקבלים לפני שזורקים אותם

למקומות האלה, אז אולי זה נעשה בנוהל מעצר מנהלי (כי הם לא אזרחי מדינה ישראלי אולי דה...)

אבל הם לא חפים מפשע זה אני יכול להבטיח לך...אז לפני שאתה יורה שטויות מהמותן תשרת במקומות

האלה ואז דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, כל הילדודס שגאים להיות גזענים וכו',

מה אתם חושבים על מעצרים מנהליים?

על מתקן כליאה קציעות שמעתם? ועל מת"כ מגידו?

מעצר מנהלי קיים בכל מקום, ולצערי, בדמוקרטיה היחידה במזה"ת, עם הצבא הכי מוסרי וכל הבבל"ת שאתם יודעים לירות מהמותן, יש הרבה יותר מעזאם עזאם.

הבורות שלכם גורמת לכם לדבר שטויות. תתעסקו בחומרה, עדיף.

אם לשנוא 6 מחבלים זה להיות גזען אז אני גזען גאה,ולא פלא שאנשים מבוגרים כבר לא נכנסים לפורום,כל אחד שמשמיע דעה קצת אחרת מאשימים אותו פה "ילד מפגר" או "ילדודס",כבר עברתי את שלב הטיפש עשרה מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך כבר עכשיו שאמנם אנשים נכנסים לכלא מגידו וקציעות בנוהל של מעצר

מנהלי, אבל בד"כ אלה אנשים פעילי טרור שזרקו אבנים על חיילים או סתם התגרו

במחסום. אין לך מושג כמה צ'אנסים החארות האלה מקבלים לפני שזורקים אותם

למקומות האלה, אז אולי זה נעשה בנוהל מעצר מנהלי (כי הם לא אזרחי מדינה ישראלי אולי דה...)

אבל הם לא חפים מפשע זה אני יכול להבטיח לך...אז לפני שאתה יורה שטויות מהמותן תשרת במקומות

האלה ואז דבר...

אין קשר לאזרחי מדינה לא אזרחי מדינה, בדיוק כמו שלא שפטו את עזאם מיודענו, לא שופטים אותם, וזה לא 1-2, זה 2 בתי כלא.

להניח שהם אשמים במשהו זה בדיקו כמו להניח שעזאם אשם במשהו, ואת שניהם לא הנחתי.

X-dude, אני, בתור אחד שכל שבוע הולך לכדורגל, מכיר גם כמה ילדים בני 40, אין לך מה להעלב.

בהנחה שבאמת עברת את הגיל שחושבים מהלב, הרי השישה לא נשפטו, לכן הם חפים מפשע בדיוק כמו עזאם עזאם.

אי אפשר להגיד שמעצר מנהלי זה טוב כי כולם שם פושעים, ומעצר מנהלי במצרים, שהיא מדינה הרבה יותר חשוכה לכן עלינו חובת ההוכחה, הוא שטות ואנטישמיות ו"למה עושים איתם בכלל הסכם שלום".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להגיד שמעצר מנהלי זה טוב כי כולם שם פושעים, ומעצר מנהלי במצרים, שהיא מדינה הרבה יותר חשוכה לכן עלינו חובת ההוכחה, הוא שטות ואנטישמיות ו"למה עושים איתם בכלל הסכם שלום".

100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לאזרחי מדינה לא אזרחי מדינה, בדיוק כמו שלא שפטו את עזאם מיודענו, לא שופטים אותם, וזה לא 1-2, זה 2 בתי כלא.

להניח שהם אשמים במשהו זה בדיקו כמו להניח שעזאם אשם במשהו, ואת שניהם לא הנחתי.

X-dude, אני, בתור אחד שכל שבוע הולך לכדורגל, מכיר גם כמה ילדים בני 40, אין לך מה להעלב.

בהנחה שבאמת עברת את הגיל שחושבים מהלב,  הרי השישה לא נשפטו, לכן הם חפים מפשע בדיוק כמו עזאם עזאם.

האנשים שיושבים במתקני הכליאה האילו רחוקים מלהיות חפים מפשע מסיבה פשוטה, שהם פשוט עוברים על הכללים של המחסומים

ושל תקני התנהגות שלהם בשטחים כמו למשל להשליך חפצים על חיילים או להתחצף, להתחכם ולא לפעול לפי הוראות מפקד המחסום.

אחרי שהם עושים זאת מספר לא מועט של פעמים הם נזרקים לאחד מבתי הכלא הנ"ל...שיגידו תודה שהם לא אסירים ביטחוניים בכלא

נפחא, למרות שגם את זה אין שום בעייה לסדר, אבל גורמי הביטחון מתחשבים בהם ונותנים להם צ'נסים חוזרים ונשנים.

עזאם עזאם לא עשה אף אחד מהדברים הללו לגורמי ביטחון מיצריים, ולמרות המעצר בו נעצר הוא דומה לנוהל המעצר שמבצעים

כלפי אותם פלשתינאים שיושבים במגידו ובקציעות...המצב הוא שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשקוש...אתה פשוט לא מודע למה שקורה

או שאתה במתכוון מנסה להכחיש את המציאות.

ו..כן!! כולם התפרעו במחסומים...אתה לא יודע

מה זה אינטיפאדה?! איך הפלשתינאים מתנהגים

במהלך אינטיפאדה ואיזה דברים עשו לחיילים שלנו

בתקופת חומת מגן? אתה פשוט עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד יפה שאתה פטריוטי אבל אתה מדבר שטויות

ועדין אני בעד למרר את החיים לאכלוסיה האזרחית (ומחסומים בין ערים פלסטיניות אין להם שום מטרה אחרת)

מתוך מחשבה שהפלשתינאים יבינו שאם הם יסגירו בעצמם את הטרוריסטים אז אנחנו לא נצתרך להיכנס ולחפש אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עיוור, זה רואה את שני הצדדים.

אפשר להביא אותם למשפט בהליך מזורז, לא מביאים אותם, כמו שלא הביאו את עזאם עזאם..

אני יכול באותה המידה, לומר לך שעזאם היה מרגל נורא ואיום ובצדק הוא היה 8 שנים בכלא, והיה בעצם צריך להיות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עיוור, זה רואה את שני הצדדים.

אפשר להביא אותם למשפט בהליך מזורז, לא מביאים אותם, כמו שלא הביאו את עזאם עזאם..

אני יכול באותה המידה, לומר לך שעזאם היה מרגל נורא ואיום ובצדק הוא היה 8 שנים בכלא, והיה בעצם צריך להיות יותר.

אז אם תסתכל יותר טוב, אתה תבין שאתה רואה את הצד שלהם

יותר מהצד שלנו, ולפעמים בצורה שמאוד מעוותת את המציאות.

חוץ מזה, אני לא מדבר על המקרה של עזאם עזאם, אלא על כך

שציינת פה שאנשים שיושבים במת"כ מגידו וקציעות הם אנשים חפים

מפשע...ואני אומר לך בוודאות שלא.

במקרה של עזאם עזאם, מרגל או לא, החילופים היו סימליים...לא איכפת

לי אם האנשים ששוחררו ממגידו היו מחבלים או לא. כי לדעתי יותר חשוב

להחזיר אלינו שבויים וחטופים מאשר לשמור על מחבלים שגם ככה אין לנו

מקום בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...