צריך חוות דעת לגבי מגבר לרכב! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת לגבי מגבר לרכב!

Mishmish

Recommended Posts

מודה, Mac Audio לא שמעתי.

אבל המגבר הזה נשמע כל כך משמעותית יותר טוב מכל דבר בתחום המחירים ~2000 ש"ח ששמעתי (PowerAmper ו Rockford) שקניתי אותו, למרות שעלה לא מעט.

http://www.carhifidirekt.de/catalog/product_info.php/manufacturers_id/27/products_id/2250?osCsid=22ef7de295e90221332fc7ea7e10846b

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RazorJunior תקשיב לי טוב :) לפני שאתה אומר דברים תיהיה בטוח ב100 אחוז ~!~! להגיד של BOSS היא חברה טובה זה ממש לא נכון אולי אתה מתכוון ל BOSE ...

דבר שני בשוק היום יש כל כך הרבה מגברים ,אף אחד מהם לא נותן (דוחף) את העוצמה שהוא אומר שהוא נותן, כמובן יש יוצאים מהכלל כמו RF או אלפיין אבל בישביל לקנות מגבר CLASS A שיודע לדחוף עוצמה חלשה בקצב מהיר צריך כסף:)!

בקיצור כמו שאמרו כאן Audio Z4100

או זה.. Lanzar HTG-224 600W בהחלט יכול לתתלך את מה שאתה צריך ...

נכון אין ללנזר 4 ערוצים אבל מי אמר שהוא רוצה לחבר 4 עכשיו :)... במידע ואתה צריך 4 ערוצים אתה תמיד יכול ללכת על הדגם אחר ...

שניהם חברות אמריקיות נחמדות ...:) למחיר נמוך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BOSE מתעסקת בעיקר באודיו ביתי, האודיו שלהם לרכב לא כזה מציאה(עד כמה שידוע לי, לא שמעתי אותם).

אתה מאוד מחדש לי ש BOSS ג'נרית..

שמעתי לא מעט שלהם בכמה מכוניות(אני אישית לא אהבתי את הצליל בגלל שהוא יותר מדי צורם, המון טרבל) אבל הרמקולים נשמעים טוב ברמה הכללית..

ויש לי חבר עם מערכת באיזה 12 אלף שקל שנהנה מהם כל הזמן ואף פעם לא שמעתי ממנו טענות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BOSS היא כן חברה טובה יחסית, הבעיה היא ששניט המוצרים הכי פופולריים בארץ הם חיכוי שנקרא BOSS AUDIO! (הכוונה לדגמים 2200 ו2900.)

לי אישית יש את הפלטינום אודיו 1200W והוא בסדר גמור.

המגבר שהוא כנראה הכי משתלם כרגע בשוק הוא אכן המק אודיו Z4100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...