צריך חוות דעת לגבי מגבר לרכב! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת לגבי מגבר לרכב!

Mishmish

Recommended Posts

BOSS כבר חברה רצינית..

אני לא מכיר את הדגם הספציפי הזה, אבל בכלליות BOSS מצטיינת באודיו לרכב..

קפוץ לאיזה חנות באיזור שאתה גר, ותנסה להתקין כמה מגברים אצלך ברכב ואז תחליט..

(ברגע שעשית את ההכנה למגבר, להחליף בין מגברים זה כמה חוטים, עניין של שניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנה למגבר משמע להעביר לבגז' כבל(ים) של מידע המגיעים מהרדיו דיסק(ומתאם HI POWER אם אין לך יציאות RCA), כבל חשמל מהמצבר,

וכבלים של מידע מוגבר מהמגבר אל הרמקולים\סאבוופר.

אחרי שתחליט כבר איזה מגבר אתה רוצה, גם תעשה חורים באחורי המושב האחורי ותבריג אותו לשם..(שלא יעוף בנסיעה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי .. תודה על ההסבר!

עכשיו בנוגע למגברים שציינתי פה... מה כדאי ?.... אני לא איזה אודיופיל שצריך את הא.א.א. בתחום.... צריך משהו שיהיה טוב ובעל ווליום גבוה (לא משהו בשמיים)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני אומר,

גש לחנות שאתה סומך עליה(שבעל המקום רציני בתחום, ולא איזה חאפר), תתקין הכל... ואז תשמע כמה מגברים שיש בחנות.

לפחות תקבל מושג כללי על עוצמות של מגברים, על איכות, על ההבדל ביניהם ועל איזור המחירים.

אחרי זה תחזור הנה ונראה מה הלאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת בעיה בשבילי ...

חוץ מ'זה האוטו לא שלי... ולהתקין את המגבר (מן הסתם אני לא יודע)... אז צריך לשלם לאיש מקצועי שירכיב וזה עוד כסף...וגם אין לי זמן בתקופה הקרובה ... :nixweiss:

אבל מה שאני יכול זה כמו שאתה אומר ללכת לחנות ולשאול כמו שאני שואל פה.... (מה ההבדל אני לא יודע)... ומי אמר שהוא יגיד לי ת'אמת מכיוון שאני לא יודע מה טוב ומה לא בתחום של אודיו... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בכל מקרה אתה צריך ללכת לאיש מקצוע שיתקין לך את המערכת, אלא אם כן אתה יודע לפרק את כל האוטו שלך לגורמים.

(לפרק דלתות לשם התחלה, ואין לי מושג בכלל איפה הם מעבירים את כל הכבלים מהמצבר ומהרדיודיסק למגבר...)

ואם אין לך כסף לזה, אז חכה אם זה עד שיהיה לך כסף.... אחרת אנחנו סתם מדברים באוויר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החברות שציינת פה ג'נריות - Platinum Audio, RedSound, BOSS.

את הפלטינום התקנתי לחבר, מגבר חביב ביותר ונותן תמורה טובה לכסף - הוא די חזק אם זה ממה שאתה מחפש.

אגב, לא צריך לפרק שום דלתות ושום כלום, אנחנו התקנו בלי לפרק כלום ורק העברנו כבלים מתחת לפאנלים של האוטו.

אם חשוב לך איכות טובה, הייתי חוסך עוד קצת והולך על הMac Audio Z4100 שעולה 800 בערך, או על הMagnat The Rock 800 שעולה 900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...