TECH TV מת יחי G4! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TECH TV מת יחי G4!

lion03

Recommended Posts

מתוך כתבה בYNET מקור לא משו אבל אשר לקוות שזאת האמת

"א' מכפר-סבא, מנוי מושבע של הלוויין, התלונן על אחד הערוצים בחבילת המדע שלו. "אחת הסיבות שנרשמתי לשירותי הלוויין היתה ערוץ 'טק-טיווי', המשדר תכנים הקשורים למחשבים", הוא מספר. "אלא שמאז אפריל הערוץ מגיש רק שידורים חוזרים ותכנים ישנים. שלא כמו באופרות סבון, עולם המחשבים משתנה במהירות ולכן השידורים הישנים אינם רלוונטיים. אני וחברי, שאוהבים את הערוץ, דורשים לקבל שוב תוכניות מעודכנות ומשחקי מחשב, עם כל המגישים המוכרים והאהובים עלינו".

ביס מודים שהערוץ אכן עובר שינויים, אך הבטיחו שבקרוב יעלה במקומו ערוץ חדש, ראשון מסוגו, לגיימרים. הערוץ החדש ירכז תכנים רבים, ביניהם השקות של משחקים חדשים, טורנירים, צ'טים, גאדג'טס ועוד מידע רב בנושאי מחשבים ומשחקי מחשב. א' וחבריו מחכים, ובינתיים מתלבטים האם לדרוש זיכוי על הערוץ, לפחות עד שיתחדש."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קראתי על זה בידיעות לפני שעתיים. אבל הם מדברים על זה כבר למעלה מחצי שנה, שיראו תוצאות על פני השטח יהיה על מה לדבר, בינתיים אנחנו תקועים עם חרא של ערוץ.  :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

למי אכפת מערוץ לגיימרים זה לא מעניין לי ת ה...

אני רוצה את התוכנית שומרי מסך וכל הדברים הרציניים לחובבי המחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני התלוננתי אצלם!

אבל מאיפה לכם לדעת שזה יהיה g4techtv, ולא ערוץ דפוק אחר?

בעיקרון עם זה יהיה g4techtv אז גם the Screensavers יהיה אמור להיות כלול בו כי ככה זה בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

כן אני בטוח שדווקא קווין הצנום הזה יגרום לענני תקשורת להתעורר... הוא ממש קשור לזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמת הרובוטים, אתגר גרוטאות (מדי פעם יש פרקים בערוצים אחרים) היו סדרות טובות..

גם הצילו עם כריס (שם משפחה מסובך) הייתה טובה. עכשיו היא סתם חרא (עדיין משדרים אותה עם המנחה החדש? הרבה זמן לא בדקתי).

ערוץ לגיימרים? כמה זמן הוא ישדר, שעתיים ביממה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

את הצילו שידרו עם מנחה חדש עד הכניסה של G4, מאז הG4 התוכנית בכלל לא קיימת הורידו אותה לגמרי

מה שמשדרים היום בYES זה תוכניות מ2003 ותחילת 2004.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...