בובת הנפץ הישראלי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בובת הנפץ הישראלי

Dark Respect

Recommended Posts

אתם מפספסים את הפואנטה.

פתטי או לא - זה ממש לא משנה.

כשאתה ילד ערבי בן 4 זה נראה לך מאוד אמיתי.

בגיל 5 זה גם נראה לך אמיתי.

וגם בגיל 6.

וכשאתה בן 15 אתה כבר בוגר מספיק בשביל לשים עליך חגורת נפץ וללכת להתפוצץ באמצע תל אביב כנקמה על כל הילדים שהישראלים הרגו בסרט(כי הרי זה מבוסס על מקרה אמיתי, לא?).....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמיל, נכון, הסרט הופק באיראן.

אבל למישהו יש ספק שהוא משודר גם מחוצה לה?

לצערי, אין חדש תחת השמש.

ראינו סרטים כאלה בהרבה מדינות ערביות, "אפילו" במצרים (זוכרים את מצרים? המדינה שיש לנו שלום איתה?).

וכן, גם ברשות הפלסטינית, שם גם שמענו על תכניות הלימודים בבתי הספר, שקוראות להשמדה של והיהודים.

ואח"כ הם טוענים שהפיגועים זה בגלל המצב הכלכלי...

yeah, right. ולהסתה הפרועה אין שום קשר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מילים בפי. קשה לי להאמין שמישהו יקנה את זה, לדעתי זה סיפור כדי לטייח את הפאשלות של המהנדסים שמתפוצצים בעצמם ולפעמים קוצרים איתם ילדים. עדיין קשה להאמין שמישהו קונה את הסיפור הזה, תקוותי היא שבסתר כולם יודעים שזהו שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה ילד ערבי בן 4 זה נראה לך מאוד אמיתי.

בגיל 5 זה גם נראה לך אמיתי.

וגם בגיל 6.

וכשאתה בן 15 אתה כבר בוגר מספיק בשביל לשים עליך חגורת נפץ וללכת להתפוצץ באמצע תל אביב כנקמה על כל הילדים שהישראלים הרגו בסרט(כי הרי זה מבוסס על מקרה אמיתי, לא?).....

במלים אחרות, כשהסיפורים האלה זה כל מה שאתה שומע מגיל אפס, ומספרים לך אותם לא בצורה של אגדה אלא כאמת צרופה, בסוף זה שוקע.

ילדים שמקבלים חינוך כזה, ולא מכירים שום דבר אחר, ברור שיאמינו. זה לא שיש רק מדי פעם. כל מערכת החינוך הרי משרישה את העקרונות האלה, ליד לוח הכפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יענטו זה נחשב אצלהם יצפאן???ניראה לי הם מחזירים לנו על יצפאן

הם לא יודעים לעשות תוכניות בידור,אני לא ראיתי אף פעם וגם לא שמעתי על בדרן אירני,וחוץ מיזה שילכו ללמוד עברית למה הם מקצרים במילים ודוחפים ערבית איפה שהם לא מצליחים להגיד את המילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...