כרטיס מסך לא למשחקים. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לא למשחקים.

bennyriz

Recommended Posts

חבר שלי רוצה לקנות מחשב חדש השימוש שלו במחשב הוא בעיקר לגלישה באינטרנט ועבודה עם תוכנות וכן בצפיה בסרטי השאלה היא איזה כרטיס מומלץ לקנות למחשב כזה שלא משחקים בו ?

ואם יש הבדלים ברמות של כרטיסים זולים כאלה יתרונות כולשהם שלא בתלת מימד כמו יציאות וכו'

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שקיבלתי שני תשובות שונות ואני בתחום הזה לא מבין כל כך אז אפשר גם הסבר למה ??

ובאיזה טווח מחיר מדובר ?

אני משער שהם מן הסתם גם מאיצים גרפיים האם עם מאיצים כאלה אפשר גם לשחק במשחקים פשוטים ?

ואני שוב מדבר על שימוש במחשב בעיקר בישומים שהם לא משחקים אבל אולי לעיתים רחוקות יעשה במחשב שימוש לשחק במשחק או שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שיטה מאוד מאוד פשוטה לענות על זה:

http://www.hwzone.co.il/articles.php?file=shuki_vcard

אני מאוד לא רוצה שהתרד הזה יגיע לטונים שכאלה (ואני מדבר על גודל הפונט שלך אדון מנהל).

וסתם עצה גם אם השאלה שלי נראית לך הכי מטומטמת או מיותרת ואפילו מעצבנת כדאי שבתור מנהל תתן יחס קצת שונה לגולשים באתר.

אם אתה מתעצל לענות בקיצור ולעניין עדיף שפשוט לא תזרוק תשובה מהסוג שנתת ואל תגיב או שתגיב בצורה קצת יותר ידידותית.

אני כבר מתאר לעצמי שהתגובה הבאה שלך תהיה משהו כמו "איזה חוצפן" אז בוא אני יחסוך לך את זה אני לא מזלזל חס וחלילה בהשקעה הרבה שיש במאמר שכתבת. להפך קראתי אותו והוא באמת מאמר מושקע ויסודי אז כל הכבוד ! אבל בכל זאת אם שמת לב ציינתי שאני לא מבין גדול בנושא והאמת שחלק ניכר מהמאמר היה די ברמה גבוהה בשבילי לפחות בתחום התלת מימד שאני ממש לא מתעסק בו. ולכן אם תקרא שוב את הבקשה שלי היא היתה להמלצה לכרטיס שהדבר האחרון שחשוב בו הוא הביצועים במשחקים.

לכן כמעט רוב המאמר הארוך לא עוזר לי מכיוון שהוא ברובו מתייחס למאיצים גרפיים ולביצועים והיתרונות שלהם בתחום התלת מימד. ואני יוסיף שאכן ראיתי שמוזכר היתרון של הרדון בכך שיש לו מאיץ MPEG-2 בחומרה שזה לא קשור לתלת מימד אבל האמת שהמאמר הארוך הזה ממש סיבך אותי מלהבין האם דבר זה קיים גם בגי פורס 4 לכן בסך הכל ביקשתי קצת עזרה.

מה גם שלא הוזכר בכלל (או שפשוט לא מצאתי את זה) עוד יתרונות אחרים שיש לכרטיסים בתחומים אחרים שרלונטים לגבי השאלה שלי כמו יציאה לטלויזיה ואולי עוד כל מיני דברים אחרים שאני לא מכיר. והמחיר .. הממ.. מה איתו ? גם אותו שכחנו ? גם הוא לא מוזכר במאמר נכון ?

לסיכום אני מקווה שאני לא ירגיש שהפורום הזה מגיע לרמות נמוכות כמו הרבה פורומים אחרים ברשת ואם אם תשובות עניניות לשאלות פשוט לא להגיב.

אני מתנצל מראש אם קצת הגבתי בחריפות אבל פשוט אני לא רוצה להתאכזב מהפורום הזה וכל הביקורת שכתבתי היא בונה !!

בנוסף לזה אני מנצל את ההזדמנות להודות לאנשי האתר באשר הם על העבודה המושקעת באתר כל הכבוד חברה.

ולסיום יש מצב לקבל תשובה ענינית לפני שאני הולך לישון ?

חבר שלי ממש לחוץ על מחשב חדש ;D

עריכה:

My vote goes for ATI Radeom VE.

Why?

Cheep.., High quality 2D, Very Good Playback..

Isn't that what you need?

שלום לך אדון מנהל 2 :hi:

נראה לי תשובה די מספקת..

אבל והמחיר מה איתו ??

זול הבנתי אבל כמה זול ?

חוץ מזה אין עוד דברים רלונטים כמו שצינתי לפני כן שיש לדעת כשבחורים כרטיס מסך לא למשחקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה הרידאון זול? לדעתי לא יותר ממ200 שקלים חדשים

אבל אני חושב דווקא שיותר טוב הרידאון 32mb שעולה 300+

למה? כי למשחק מזדמן הוא יהיה מעולה

לעומת זה הרידאון VE יהיה מאוד מאוד חלש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד לא רוצה שהתרד הזה יגיע לטונים שכאלה (ואני מדבר על גודל הפונט שלך אדון מנהל).

וסתם עצה גם אם השאלה שלי נראית לך הכי מטומטמת או מיותרת ואפילו מעצבנת כדאי שבתור מנהל תתן יחס קצת שונה לגולשים באתר.

אם אתה מתעצל לענות בקיצור ולעניין עדיף שפשוט לא תזרוק תשובה מהסוג שנתת ואל תגיב או שתגיב בצורה קצת יותר ידידותית.

שלום גם לך אדון משתמש.

אז ככה, השאה שלך נענת בצורה הטובה ביותר בכתבה שכתבתי לא מזמן על מצבו של שוק כרטיסי המסך בארץ.

אין טעם לחזור על כל הדברים ולכן הפנתי אותך לשם.

הגדלת הפונט הייתה לצורך אי התעלמות בלבד - הרבה אנשים מתעלמים כשכותבים את זה באותו גודל הפונט... לך תבין אנשים...

אני כבר מתאר לעצמי שהתגובה הבאה שלך תהיה משהו כמו "איזה חוצפן" אז בוא אני יחסוך לך את זה אני לא מזלזל חס וחלילה בהשקעה הרבה שיש במאמר שכתבת. להפך קראתי אותו והוא באמת מאמר מושקע ויסודי אז כל הכבוד ! אבל בכל זאת אם שמת לב ציינתי שאני לא מבין גדול בנושא והאמת שחלק ניכר מהמאמר היה די ברמה גבוהה בשבילי לפחות בתחום התלת מימד שאני ממש לא מתעסק בו. ולכן אם תקרא שוב את הבקשה שלי היא היתה להמלצה לכרטיס שהדבר האחרון שחשוב בו הוא הביצועים במשחקים.

בדיוק ההמלצה שלי, אני יודע על מה אני מדבר... ה- Radeon 32Mb הוא בדיוק כמו ה- VE שחברי אורי הציע פה רק הרבה הרבה יותר חזק (בערך פי 2) ובתוספת של 10$ בערך.

בכל מקרה מדובר פה בשבב הגרפי הכי טוב מבחינתך, איכות ניגון ה- שלו גבוהה מאוד (גם מבחינת איכות תמונה וגם מבחינת העברת עומס חישוב אל כרטיס המסך).

לכן כמעט רוב המאמר הארוך לא עוזר לי מכיוון שהוא ברובו מתייחס למאיצים גרפיים ולביצועים והיתרונות שלהם בתחום התלת מימד. ואני יוסיף שאכן ראיתי שמוזכר היתרון של הרדון בכך שיש לו מאיץ MPEG-2 בחומרה שזה לא קשור לתלת מימד אבל האמת שהמאמר הארוך הזה ממש סיבך אותי מלהבין האם דבר זה קיים גם בגי פורס 4 לכן בסך הכל ביקשתי קצת עזרה.

כאמור, הדבר קיים בצורה הטובה ביותר (לתקציב שלך כמובן, ב- Radeon 32Mb / Radeon VE), קידוד ה- MPEG2 של ה- Radeon טוב בהרבה מזה של ה- 2/3/4MX...

מה גם שלא הוזכר בכלל (או שפשוט לא מצאתי את זה) עוד יתרונות אחרים שיש לכרטיסים בתחומים אחרים שרלונטים לגבי השאלה שלי כמו יציאה לטלויזיה ואולי עוד כל מיני דברים אחרים שאני לא מכיר. והמחיר .. הממ.. מה איתו ? גם אותו שכחנו ? גם הוא לא מוזכר במאמר נכון ?

לסיכום אני מקווה שאני לא ירגיש שהפורום הזה מגיע לרמות נמוכות כמו הרבה פורומים אחרים ברשת ואם אם תשובות עניניות לשאלות פשוט לא להגיב.

תראה, תשמע, הבן והסקט...

כל מאפייני השבב (או לפחות רובים) מופיעים בכתבה.

פרט לכך הכתבה עוסקת בשבבים גרפים ולא בכרטיסים עצמם, אם הוא כולל TV-out או לא זה קשור לדגם הספציפי בלבד.

הפורום ממש לא יורד לרמה נמוכה... אבל כאין לך זמן ויש לך עוד יומיים בגרות בפיזיקה אז אתה *קצת* פחות עוזר לאנשים...

אני מתנצל מראש אם קצת הגבתי בחריפות אבל פשוט אני לא רוצה להתאכזב מהפורום הזה וכל הביקורת שכתבתי היא בונה !!

בנוסף לזה אני מנצל את ההזדמנות להודות לאנשי האתר באשר הם על העבודה המושקעת באתר כל הכבוד חברה.

ולסיום יש מצב לקבל תשובה ענינית לפני שאני הולך לישון ?

חבר שלי ממש לחוץ על מחשב חדש ;D

ראה תגובת לעיל.

הנה התשובה שלי... ;)

My vote goes for ATI Radeom VE.

Why?

Cheep.., High quality 2D, Very Good Playback..

Isn't that what you need?

שלום לך אדון מנהל 2 :hi:

נראה לי תשובה די מספקת..

אבל והמחיר מה איתו ??

זול הבנתי אבל כמה זול ?

חוץ מזה אין עוד דברים רלונטים כמו שצינתי לפני כן שיש לדעת כשבחורים כרטיס מסך לא למשחקים ?

המחיר:

Radeon 32MB - 70$

Radeon VE 60$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי סליחה כבר ביקשתי ולכן כל מה שנותר לי זה להוריד את הכובע .. :xyxthumbs:

תשובה ענינית ומקיפה לכל מה ששאלתי עכשיו אני יכול ללכת לישון רגוע ;D פעם הבאה אתה יכול אפילו לקצר קצת אם אתה לפני בגרות ;)

נ.ב. בהצלחה בבגרות בפיסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...