שלום אני צריך עזרה בנוגעה למחשב חדש עם תקלה מוזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני צריך עזרה בנוגעה למחשב חדש עם תקלה מוזרה

redman

Recommended Posts

אז ככה קניתי לפני כמה ימים מחשב חדש

intel p 4 3.0 g

mb-itel rocklake 865prl

512 ram

ge force 5700 256 mb 128 bit agp x 8

ויש לי בעיה במשחקים ב פיפה 2004 המשחק עובד עם קפיצות הכוונה טקיעות ושאני מתקין תדריברים החדשים של אן וידיה אז המשחק מתחיל לקפוץ כמו בטלויזיה מקולקלת הכל בצבעה לבן ופסים כאלה מוזרים ואז מעלים ת אנטיאליסינג ל כפול 8 בהגדרות זה מפסיק המשחק עובד אבל ממש ממש לאט ו בניד פור ספיד החדש בכלל אפשר לשחק בקושים על גרפיקה מינימלית והיום שהתקנתי תמשחק פיפה 2002 וורלד קאפ על ההגדרות הכי נמוכות בכרטיס מסך זה רק עובד חלק על ניראה על הפנים ובמחשב הקודם שהיה לי

מעבד 1.8

וכרטיס מסך ti 4200

הפיפה 2002 היה טס על ההגדרות הכי גבוהות

אז שאלה שלי למה המשחקים עובדים לאט עם חומרה מאוד חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עשיתי את מה שאמרת וזה לא עוזר עדיין אותה בעיה בפיפה 2005 בכלל אי אפשר לשחק ההחלקת שינון בכרטיס מסך חייב להיות על כפול 8 כידי שהמסך בפיפה לא ירעד ויראה פסים לבנים מוזרים ושעושים על שמונה זה עובד מעצבן עם תקיעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את כל הדרייברים החדשים ללוח אם/כרטיס מסך וכל שאר החומרה.

תוודא שכל דרייבר מעודכן במחשב.

AMD Sempron +3100 - קנייה ומכירה אסורה על גבי הפורום.

אם אתה רוצה תיגש אליו בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תקשיב תראה בקרש לעדכון זה לא הכרחי אבל יש כנראה באג במשחק הזה אלא אם כן תשחק במצב של 800X600 זה יעבוד לך כמו שצריך פשוט צריך להוריד עדכון למשחק מהאתר שלהם והאם כשאתה משחק יש לך דברים שתופסים כגון[אימיול קאזהה ועוד תוכנות???]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימתי וי על ה סינכרון אנוכי בכרטיס מסך והבעיה של הפסים הלבנים נעלמה אבל עדיין שאני עושה החלקת קווים על 2 אפילו המשחק פתאום מתחיל לעבוד עם תקיעות

אמרו לי שעם מחשב כזה המשחקים אמורים לטוס על הגרפיקה הכי חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...