חיבור רייסבר למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור רייסבר למחשב

nondos

Recommended Posts

ברשותי לוח אם מסוג IC-7 G עם כרטיס קול מובנה מסוג Realtek AC 97

כמו כן ברשותי מגבר מסוג Marantz SR4400

כשאני מחבר את המחשב לרייסבר בעזרת 3 כבלים RCA הסראונד עובד לי טוב, אני בודק אותו בעמצאות התוכנה שבאה עם הכרטיס קול - AC97 Audio Configurtion יש שם Speaker Test וכל פעם אני לוחץ על רמקול אחר ואני יכול לשמוע קול מכל אחד מ5 הרמקולים

הבעיה היא שכאשר אני מחבר את המחב עם לרייסבר אני שומע רק בסטריאו למישהו יש מושג למה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס קול שלך יודע לחלק את הרמקולים בצורה אנלוגית

3 rca שווה אחד לאחוריים אחד לקדמיים ואחד לסנטר והסאב

אין לכרטיס קול שלך יכולת לקודד חמישה ערוצים דרך הכבל האופטי.

הוא יכול להעביר רק ערוץ אחד שזה הקדמיים או רק בסטראיו והריסיבר שלך מחלק את זה לשאר הרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאה דיגיטלית (אופטית או קואקסלית) לא יודעת להעביר יותר משני ערוצים נפרדים נקודה.

מה שכן היא יודעת להעביר קובץ דולבידיגיטל דחוס - שממנו הרסיבר יודע לפענח 5.1 ערוצים נפרדים. זה הכל - דרך יציאה דיגיטלית רק כשמועבר דולבי דיגיטל אפשר לשמוע ביותר משני ערוצים , כל השאר זה סטיראו טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אתה צריך :

קובץ דיגיטלי דחוס בפורמט AC3 - הכוונה שהמקור שלך יהיה דולבי דיגיטל, זה אומר סרט . או סרט אחר עם פס קול AC3. כל השאר - אין מה לעשות

2)זה חדש לי , אבל אתה יכול להשתמש בכרטיס קול מובנה שיש בNFORCE 2 בשם SOUND STORM שהוא יודע לפענח את כל הסאונד ל AC3 ואז הרסיבר יכול לקוד אותו ל 5.1 ערוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שבדרך זו תוכל לנגן קבצים שמקודדים מראש בAC3 עם 5.1 ערוצים אך במשחקים ושאר מקורות צליל תקבל רק סטריאו.

הכרטיס שיש לך לא יודע לקודד 5.1 בזמן אמת אבל וDVD הוא יכול להעביר בצורה דיגיטלית למגבר שמפענח את האות ל5.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...