מסך כחול... יכול להיות בעיית חומרה? (חושב שכן!) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך כחול... יכול להיות בעיית חומרה? (חושב שכן!)

wollmann

Recommended Posts

המחשב של חבר שלי נופל כל הזמן בזמן האחרון אז לקחתי אותו לבדיקה.

המסך הכחול מצורף כאן.

ממטסט עובר בצורה חלקה, ככה שאין בעיות בזכרון.

אבל פריים95 תמיד נתקע באמצע וכותב שיש בעיית חומרה.

המחשב הוא פנטיום4 2.4 ג'יגה, לוח לא יודע איזה בדיוק. (לא בדקתי).

מידע נוסף... המחשב התחיל בנפילות אחרי התקנת SP2 וגם אחרי הורדת SP2 הוא ממשיך (ככה שלא נראה לי שזה קשור...) והעותק של WIN הוא מקורי.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה מה שהצעתי ב http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=95475.msg807011#msg807011

אם תצרף תקבצי dump הנמצאים ב c:\windows\minidump אני יעבור עליהם ואולי ימצא מה גורם הבעיה

(קובץ dmp נשמר כל פעם שיש מסך כחול,מכיל מידע מפורט על המסך הכחול)

אם הוינדוס לא עולה בכלל גם המצב רגיל וגם בsafe mode אז קרא ב

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=95162.msg807729#msg807729

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי את ההודעות האחרות שלך... ואני יודע מה לעשות... אבל אני ממש חושב שזאת בעיית חומרה.

בקבצי dump זה נותן כל פעם שגיאה על קובץ אחר... (בדקתי רק את ארבעת האחרונים...) - זה נותן לי בעיה אחת ב USBPORT.SYS, אחת ב win32k.sys

ושתיים ב ntoskrnl.exe.

ככה שכמו שאמרת בהודעה השנייה... זה דיי כללי.

ואיך אני יכול לדעת בכל זאת אם זה הלוח אם... מעבד וכו'?

בלוח אם יש כמה קבלים נפוחים... אבל לא רציני, זה לא מה שעושה בעיות לדעתי... והמתחים טובים אז לא נראה לי הספק.

ד"א בזמן שהעתקתי כמה קבצי dump מהמחשב שלו לדיסקט (בשביל שאני אוכל לבדוק במחשב לי)... המחשב נפל שוב... זה למה בדקתי רק את הארבע האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקבצי dump זה נותן כל פעם שגיאה על קובץ אחר... (בדקתי רק את ארבעת האחרונים...) - זה נותן לי בעיה אחת ב USBPORT.SYS

אני חושב שעלינו על הבעיה, תעדכן את כל מה שמחובר לUSB ואז תריץ פריים 95, אם זה לא עוזר תנתק את מה שמחובר לUSB ואז תריץ פריים 95

דרך אגב, ניסית להחליף את הזיכרונות שלך בשלו וליראות אם זה עוזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להחליף את הזכרונות למרות שהזכרונות שלו בסדר (כבר אמרתי שהם עברו ממטסט), והבעיה לא נפתרה.

בקשר לUSB, המחשב שלו אצלי בבית ולא מחובר לו שום דבר ל ובכל זאת הוא נופל כל הזמן... אז לא נראה לי זה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוח אם יש כמה קבלים נפוחים... אבל לא רציני

לדעתי זה כן רציני,קבלים נפוחים/נוזלים גורמים הרבה בעיות

תצלם אם דיגיטלית אם יש

קבלים זה עניין זול ,ולא חייב לשלם למקצוען אם אתה יודע להלחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור... אני יודע שזה עסק זול ואני יודע להלחים.

אבל אני חושב שהקבלים שם הם בסדר... הם נראים טוב, אצלי במחשב לעומת זאת... יש כאלה שכבר נוזלים, אז אני חושב שאני אחליף...

מה שכן... שהורדתי את הדרייברים של המודם חרא של בזק (זה שהם כבר לא משווקים, ה הדפוק) ונראה לי שבאמת זאת הייתה הבעיה, כי אני מריץ פריים ובינתיים זה עבר איזה 5 שעות והכל טוב.

נראה אחריי 16 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה... הורדתי את כל הדרייברים מהמחשב... שום דבר לא היה מחובר אליו, חוץ ממקלדת ומסך ועדיין הוא עשה מסך כחול...

פירמתטי, שמתי win מחדש, התקנתי את כל הדרייברים הנחוצים - בגרסאות הכי חדשות (מאתר לוח האם וכו'...), הפעלתי prime למשך כ 35 שעות ללא בעיות, אחרי זה שמתי מצב burn בסיסופט סנדרה... גם עבד כמו שצריך.

אז מה? מה הייתה הבעיה? איך זה יכול להיות פתאום?

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...