nec 3500 רכישה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nec 3500 רכישה

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם לאחר התלבטויות רבות החלטתי לקנות את הצורב של נק - 3500 ההתלבטות היתה בינוו לבין הפיוניר A08 והחלטתי ללכת על הנק לאחר שנוכחתי לדעת שה נק לא נופל מהפיוניר בביצועים שלו אלא משתווה אליו ואפילו מתעלה עליו וגם המחיר זול יותר ועוד בונוס של שנתיים אחריות.

יצא לי לבדוק אותו עם מדיה של סילבר ליין - ritek g04 מהסוג הפחות איכותי והוא צרב עליה בלי בעיה במהירות X4 ורואים את הסרט טוב וללא קפיצות.

מישהו יודע האם נק פתרו באופן סופי את בעיות הקריאה של הצורבים שלהם בצורב הזה - האם הוא יוכל לקרוא תקליטורים שרוטים בלי בעיה או שהבעיה עדיין קיימת?

בנוסף האם מישהו חושב שעדיף ללכת על הפיוניר במקום ה-נק - שיגיב ויציין למה אני מדגיש כי ההתלבטות היא רק בין שני הצורבים הנ"ל - 4160 לא בא בחשבון.

המחירים של הנק והפיוניר קרובים יחסית אז המחיר לא שיחק פה תפקיד.

ושאלה נוספת - האם כאשר אני מעדכן ל firmware 2.17 אין לי את האפשרות לעדכן אחר כך לגרסא 2.18 או משהו מתקדם יותר, ואם הביה קיימת איך פותרים אותה? האם יש דרך לחזור אחור לגרסא המקורית?

בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע האם נק פתרו באופן סופי את בעיות הקריאה של הצורבים שלהם בצורב  הזה - האם הוא יוכל לקרוא תקליטורים שרוטים בלי בעיה או שהבעיה עדיין קיימת?

למיטב ידיעתי נפתרה

בנוסף האם מישהו חושב שעדיף ללכת על הפיוניר במקום ה-נק - שיגיב ויציין למה אני מדגיש כי ההתלבטות היא רק בין שני הצורבים הנ"ל - 4160 לא בא בחשבון.

חבל שאינך קורא קצת. הנושא נטחן. עדיף NEC ובהרבה.

ושאלה נוספת - האם כאשר אני מעדכן ל firmware 2.17 אין לי את האפשרות לעדכן אחר כך לגרסא 2.18 או משהו מתקדם יותר, ואם הביה קיימת איך פותרים אותה? האם יש דרך לחזור אחור לגרסא המקורית?

אמורה להיות, אבל NEC מזהירים בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה האחרונה,אם אתה רוצה להיות בטוח,פשוט תגבה את הקושחה שיש לך כעת (הרשמית מנק),אם תרצה לעדכן לרשמית אחרת פשוט תחזיר מהגיבוי שלך (אתה יכול לגבות עם התוכנה NECwinflash חפש אותה ב cdfreaks).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...