לקנות או לחכות...? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות או לחכות...?

Jook

Recommended Posts

השאלה שלי היא האם לקנות בארצות הברית בעוד כשבוע את ה-

GAINWARD/CARDEXPERT GeForce 4 Ti 4200, 4ns, 128MB , Power Pack Golden Sample, 1 DVI + 1 CRT + TV out+ VIVO + nVIEW (two CRT display), overclocking enhanced mode, player and video editing software with game. Retail. Model#: GF4TI4200Ultra/650XP

ב-200-210$

או לחכות לדור הבא של כרטיסי מסך? ואני לא רוצה לבזבז על כרטיס יותר מבסביבות ה-1000 אז לחכות או לקנות את מה שציינתי למעלה?

זה חשוב מאוד כי אני צריך להחליט אם לקנות כי קרוב משפחה שלי נוסע לארצות הברית!

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשיגיעו כרטיסי הדור הבא, תתייצב מול אותה שאלה בדיוק.

אם אתה מרגיש שאתה צריך כרטיס חדש, והביצועים במשחקים כבר מזמן לא מה שהיו פעם, אז כן, לקנות כרטיס עכשיו יהיה דבר הגיוני לעשות.

תחום המחשבים מתפתח בכל שניה נתונה, ולא משנה מה תקנה ומתי, בסופו של דבר, והסוף הוא בד"כ חצי שנה עד שנה, פריט המחשוב שקנית יהיה מיושן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפי דעתי חייבים באיזשהו שלב לעצור ולקנות את הדבר הטוב כיום בשוק במחיר הגיוני, אי אפשר כל הזמן לדבר הבא כי ברור שכשיצא ה-NV30 למשל כבר ידברו על ה-NV35...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא שיש לי הזדמנות +++עכשיו+++ לקנות את הכרטיס הפצצתי הזה בארצות הברית ולא תהיה הזדמנות נוספת בשנה הקרובה. אז לקנות אותו ולעשות OC? או לחכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכור... ולמרות שבזמן האחרון יש לי פחות זמן לשחק אני תמיד שמח לשחק בכל משחק חדש שיוצא וכרגע יש לי

GEFORCE 2 MX 400 מסריח של INOVISIEN כי ידעתי שאני אקנה אותו ככה לחצי שנה שנה.

ותודה לכולם שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד ממליץ. א. כרטיס מעולה. ב. מחיר אטרקטיבי. ג. אתה כבד. ד. יש לך מעבד הרבה יותר חזק מהכרטיס מסך שלך (לי יש אותו כרטיס מסך עם פ2 350) כך שהוא יוכל לנצל את הכרטיס ותקבל ביצועים מעולים. ה. זו הזדמנות בארה"ב ששם הרבה יותר זול. ו. הכרטיס יספיק לך לדיי הרבה זמן אני חושב. ז. כרטיס דיי טוב לאוברקלוקינג. ח. היה לי עוד משו אבל שכחתי :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...