ATI Radeon X850 - פרטים נוספים. - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATI Radeon X850 - פרטים נוספים.

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נשבע לכם נשבע לכם שאני על סף שבירה!אני עומד לבכות כבר...!

רק עכשיו קיבלתי מדוד שלי ,הx800 XTPE הגיע אליו(אני אעלה בקרוב),ולשמחתי דודה שלי מגיעה לארץ ב1 לדצמבר מה שאומר שהוא יהייה אצלי עוד +- שבוע(לא יכול להגיד בעזרת השם,יתרונות של מאמינים...).

הדבר הראשון שקופץ לראש זה פפפפפפפפפפפפפפפפאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק,עוד זה עולה 50 דולר יותר,שטויות...ומתי הוא יוצא,כיאה לידידתי אירוניה,מתי שאני מקבל את שלי!!!

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 540 דולר נחשב הרבה??

זה 2600 שקל בדיוק כמו 6800GT פה בארץ

האם שווה לי לקנות בארצות הברית ולהביא את זה?

אתה לא חושב נכון...

6800GT עוהל בחו"ל 330$ (כ1450 ש"ח) ובארץ כ2600... זה אומר שבארץ יקר (לפחות לפי זה) פי 1.8 מהמחיר בחו"ל.

זאת אומרת שאם הכרטיס יעלה 549$ שזה כ2420 ש"ח בחו"ל, אז בארץ זה יעלה 4400 ש"ח!

אין כמעט אנשים שקונים דברים כאלה במחירים כאלה גבוהים!

אם את המזמין מארה"ב אז זה סיפור למרות שהייתי מציע לחכות לליבות החדשות שיופיעו חודש-חודשיים אח"כ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד צריך לחכות לליבות החדשות חחח

כל שבוע יוצא כרטיס חדש.

זה לא נגמר אף פעם!

אם כבר לחכות למשהו חדש אז כדיי לחכות לדברים הגדולים ולא לשיפורים פה ושם 100Mhz יותר 100 פחות זה לא משנה ממש...

למשל הR520 נראה לי הולך להיות משהו מפלצתי שיריץ HL2 על 200FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד צריך לחכות לליבות החדשות חחח

כל שבוע יוצא כרטיס חדש.

זה לא נגמר אף פעם!

אם כבר לחכות למשהו חדש אז כדיי לחכות לדברים הגדולים ולא לשיפורים פה ושם 100Mhz יותר 100 פחות זה לא משנה ממש...

למשל הR520 נראה לי הולך להיות משהו מפלצתי שיריץ HL2 על 200FPS

הR520 היא ליבה חדשה וזה למ האני ממליץ לחכות לה...

לזה שמעלי: ה6700 לא תהיה התשובה של , מפני שזה פשוט 6800NU בגרסת PCI-E...

אולי היא תוציא 6900, מי יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב שאני יקנה כבר 6800NU חח גם ככה עוד כמה זמן אני יחליף אותו כי אני מוכר אותו ב-2000 ש"ח למישהו אחר עוד שלוש חודשים כבר סגרתי איתו זאת אומרת אני קונה תכרטסי של לידטאק עושה ניסויים ומוכר אחרי חודש-חודשיים במחיר יקר יותר אחחח איך אני חחחח :lol: :lol: ;D :D:):yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהמר שהתשובה של תהיה ה6850 בגירסאות NU/GT/U/UE....

לא חייב בכולם אבל לפחות ב2 מהם

אין לה שום מתקרבת, ה480 וה430 נחשפו כבר מזמן, אין סיכוי שnvidia שמרה על ליבות סודיות... היא כנראה תחכה ותוציא כרטיס כבר בסיבוב הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה כל כך בטוח שלנוידיה אין תשובה ?

כי אין לה ליבות חדשות בפתח, ליבות חדשות לא נשמרות בסוד.

הדבר היחידי שהיא יכולה לנסות לעשות, זה להריץ את הNV45 במהירויות גבוהות יותר, לא יודע עד כמה זה יהיה יעיל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...