ATI Radeon X850 - פרטים נוספים. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATI Radeon X850 - פרטים נוספים.

אוריפ

Recommended Posts

הבעיה היא המחירים המשוגעים שהכרטיסים הללו צפויים לעלות. אני מניח ש- לא מתכננת להוריד את מחירי כרטיסי העתיד וכך אנו צפויים לראות כרטיסים אשר יעלו 3,500-4,000 ש"ח - סכומים מגוכחים לכל הדעות לרכיב בודד. אמנם אנו מרוויחים בד"כ מתחרות אך במקרה זה במידה ותהיה נישת מחיר גבוהה יותר הרווח לא יהיה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחירים בהחלט מטורפים, זה 500$ ועוד בארה"ב, אז תחשבו בארץ!

אני לא חושב שזו טעות של החברה אלא להפך. אם-כי אני ממש מחכה ל-FUDO של ATI. אני מאמין, או לפחות רוצה להאמין שהיא

תיתן מענה מעולה ל-.

עריכה:

השאלה אם המחיר המופלץ של הX850XTPE הוא לא בשביל שלא יקנו אותו הרבה מכיוון שATI לא תוכל לספק אותו בכמויות גדולות

אני לא יודע אם זה בגלל שהם לא יוכלו לספק אותו בכמויות גדולות אבל בהחלט יש פה משהו בזה ש-ATI לא רוצה שרבים ירכשו את הכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי יסבלו אלו שיקנו את הכרטיסים האלו וחודשיים לאחר מכן

יצאו כרטיסים הרבה יותר טובים.

אני לא מבין את ההגיון לא של ו לא של ATI

כי גם תצטרך לספק לכרטיסים האלו תשובה.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה כמה זה כרטיס חדש...

הוא עדיין מיוצר ב130NM. האם זוהי חדשה או רק עוד שידרוג של ליבת הX800 (שהיא שידרוג של ה9800XT)

האם זה רק X800 מהיר בתצורת PCIe?

לא יודע עדיין, ניהיה צריכים לחכות לבאנצים, אבל נראה בעתיד.

שטויות במיץ הליבה שלהX800 היא לא שידרוג של 9800XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה טעות?

גם נויידיה מתכננת כרטיס דוהמ על ליבת הNV48 שמתוכננת לצאת באותה מסגרת זמן...

כרטיסי הדור הבא (הR520 והNV50) אמורים לצאת בינואר (הR500, שזה הR520 רק לXBOX2 אמור לצאת 5/1/2005...). - זה אורמ שהטעות היחידה של ATI (או של הצרכנים שיקנו את הכרטיסים האלה) זה שכמ החודישם ספורים לאח רמכן (בערך בסוף ינואר תחילת פברואר) יהיה אפשר לקנות את הכרטיסים החדשים שיהיו חזקים פי כמה מהקודמים להם...

בקשר לירידה של ה6600GT: אנחנו לא נביאים... צמיד יהיו ירידות מחירים, לעיתתים אף של עשרות אחזוים, אך לא ניתן לדעת מתי זה יהיה...

R500 זה ממש אבל ממש לא R520.

לR500 אין SM3.0 אין מעבד מתמטי מובנה, ואין בקר זכרנות חדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח בקשר לירידת מחירים של ה6600GT ששאלתי לגביה אני יודע שאתם לא נביאים, ולא ביקשתי ממכם לנבא, בקשתי לשער, כלומר, בוא נגיד, היפוטטית(ככה רושמים את זה?), אם עכשיו הייתם רוצים לקנות את ה6600GT ברסת הAGP והייתם צריכים לחכות לפחות שבועים, האם הייתם מחכים קצת יותר ? כמובן שהכל מסתמך על השערות ולא עובדות... תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...