מה אפשר לעשות בנוגע לאיראנים? (:P) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אפשר לעשות בנוגע לאיראנים? (:P)

Aviram

Recommended Posts

ישראל דווקא כן מעצמה

לפחות בכל דרום מערב אסיה/צפון מזרח אפריקה אנחנו הכוח השולט והמשמעותי

לרוע המזל שאר העולם מרסן אותנו חזק מאד

אני חושב שאם העולם לא היה מרסן אותנו מאז הקמת המדינה חצי מהמזרח התיכון היה שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעצמה?

ישראל?

:screwy:

זה שיש (או בעצם אין - שששש...) לנו יכולת גרעינית, לא מביא אותנו אפילו למצב קרוב למעצמה...

תתפלא אבל נחשבת למעצמה. תסתכל קצת באינטרנט בערוצי חדשות בחול, תראה את היחס לישראל. אנחנו נחשבים למעצמה וזה ממש חבל שאנחנו מתנהגים כל הזמן שאנחנו חסרי כוח ויכולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה היה יוצא לנו מזה? כמה מאות מליוני ערבי תחת שליטינו? אתה פשוט מפגר, שום מדינה לא תסבול כוח כובש של שטחה, האמריקאים יבינו את זה בעירק, אנחנו למדו זאת בעזה.

אין לנו מה לחפש שמה, ובטח ובטח שלא בסוריה, ירדן או מצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה היה טוב לנו

ובטוח אין לנו מה לחפש שמה

אבל רוב השטח שכבשנו במהלך המלחמות אולצנו להחזיר (אני לא מדבר על מה שהחזרנו במסגרת הסכמים) ואין ספק שבתחילת דרכנו התיאבון של הממשלות לשטח היה גדול, ככה שבלי הלחץ העולמי חלקים גדולים מעולם הערבי היו תחת שלטתנו לטוב או לרע (כנראה שלרע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל ממש לא מעצמה, מדינה עם כוח צבאי של 200,000 חילים בסדיר ועוד 450,000 בשירות מילואים ממש לא נחשבת למעצמה צבאית, אולי מעצמה טכנולוגית, אבל מעצמה צבאית, הצחקתם אותי..

בטח תגידו שכמות לא מודדת איכות, זה נכון, יש לנו קטן ומיומן, אבל זה עדיין רחוק מאוד מלהיות מעצמה צבאית.

דרך אגב האירנים בכלל לא נמנים מבין עמי הערב, האירנים נחשבים כעם אסיתי, השפה שלהם בכלל לא מזכירה ערבית, האירנים אף סולדים מהעולם הערבי, בגלל הגל שרץ בעולם הערבי של אמריקניזציה, וחדירת המערב לתרבות ולאיסלם בקרב המדינות הסובבות אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf?!

הכותרת שלך מעצבנת אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

או במילים אחרות: Aviram, תערוך מיד את הכותרת שלך ותעיף את כל סימני הקריאה המיותרים. בדרך, תעיף מבט על חוקי הפורום, ותבין שפליימינג או גזענות לא מקובלים פה.

הסיבה היחידה שהת'רד הזה לא ננעל היא בגלל שאיכשהו כן הצליח להתפתח פה וויכוח ענייני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל נחשבת למעצמה. תסתכל קצת באינטרנט בערוצי חדשות בחול, תראה את היחס לישראל. אנחנו נחשבים למעצמה וזה ממש חבל שאנחנו מתנהגים כל הזמן שאנחנו חסרי כוח ויכולת.

regardless למה שאומרים או חושבים עלינו בחו"ל, רחוקה מאוד מלהיות מעצמה.

מבחינת סד"כ צבאי, אנחנו קטנים להפליא.

ומבחינת השפעה מדינית, well, אני לא צריך לספר לאף אחד כמה אנחנו קטנים.

ברור שזה לא הופך אותנו לפגיעים ושבריריים, אחרי הכל, יש לנו אמצעים אלו ואחרים להגנה עצמית, אבל מפה ועד להיות מעצמה...

ישראל היא כוח משמעותי באיזור הקטן שלנו. לדעתי זה די מספיק, כי אין לנו תכניות להשתלט על העולם (אני מאוד מקווה, בכל מקרה... ::)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו.

נאמרו פה דברים כל כך מטומטמים.. רק מדינה כל כך מטומטמת תשלח במצבנו טילים על איראן...

א. חשבת פעם על זה שלפוצץ את הכור הגרעיני שלהם עלול לגרום לנזק בכל העולם, ולרמות קרינה גבוהות יותר גם בישראל? מאוד מחוכם, אה?

ב. אנחנו מנסים לשמור על יחסים טובים עם שכנינו. להזכירך, גם אם אנחנו יכולים לפוצץ חצי עולם ולזכות בשטחים כבושים, אנחנו עדיין לא רוצים אבדות רבות...

ג. טילים כמו שאתה מדבר עולים הרבה כסף.

מחבלים "מטעם המדינה" יכולים לשלוח אלפי טילים שעולים הרבה פחות (שלא נדבר על זה שהם עשירים, ואנחנו לא). חישוב מהיר:

קטיושות שבאות מלבנון עולות ממש מעט. טיל החץ, שבעיקרון הוא הכלי של בשלב זה לפוצץ טילים נגד , עולה מאות אלפי אם לא מליוני שקלים..

ושמעת פעם על מחבלים מתאבדים?

לא להאמין מה שהולך פה..

למה אתה חושב שאף אחד עוד לא הרעיל את המים בכינרת לדוגמא? כי הם חכמים, ולא ילדים קטנים שטוענים (בואו נרעיל את המים ונהרוג את כל היהודונים!).

להזכירך, ירדן לדוגמא מקבל מים מהכנרת..

פיצוץ כור אטומי אצלם יהרוס גם את המדינה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי.. :S

אני באתי לפה בשאלה וגם במילה לא יפה, אבל ביקשתי סליחה שאמרתי אותה.

סה"כ אתם התנפלתם עליי. אם זאת דרככם להתייחס פה לאנשים שטועים סבבה.. אתם טעיתם פה בעצמכם.

תמשיכו ככה - תאבדו אנשים שיבואו לכאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שלא.

אתה באת לפה ופירסמת פוסט מתלהם, פוגעני, גזעני ודי טפשי באופן כללי, לדעתי.

זה שהתנצלת על כינוי מסוים שהשתמשת בו לא מפחית כלום ממה שאמרת ומהטון של ההודעה שלך.

הסיבה היחידה שהת'רד הזה בכלל נשאר פתוח היא בגלל מה שנועם (ThePorscher) אמר.

בכל מקרה, רד מזה, אף אחד לא מתנפל עליך אישית או משהו כזה.

אני מבקש לחזור לנושא הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשלאיראן יהיה כוח גרעיני, נוכל לקחת את דברינו וללכת מכאן (לא שחסרות סיבות ללכת לכאן בלי קשר).

הבעיה באיראן גרעינית אינה האפשרות של התקפת בנשק לא קונבנציונלי, אלא המאזן החדש שיתפתח במזרח התיכון.

איראן כבר לא תהיה מאויימת על ידי הארסנל הגרעיני של , ותרגיש חופשיה יותר לתקוף, בצורה כאילו-עקיפה (חיזבאללה, למשל; על פניו, אין קשר לאיראן,

אבל ברור לכולם מי מושך בחוטים). אם לא תעצור את התוכנית האיראנית, היא תשלם מחיר כבד.

האיראנים, אגב, אינם ערבים (אלא פרסים).

לגבי יכולות הטילים של - לישראל טילי "יריחו" שפותחו, כך השמועה, בשביל לאפשר יכולת מכה שניה במוסקבה, במידה והסובייטים יתנו לערבים גרעיני.

חלק משמעותי בשיגור לוויין לחלל הוא הדגמת יכולות הטילים הישראליים. מדינה שמשגרת לוויין לחלל, מסוגלת לפגוע בכל נקודה בכדור הארץ.

ובל נשכח את הצוללות.

והכי חשוב, המודיעין הישראלי הוא החזק בעולם, בהפרש עצום (כן, למרות כל ההכפשות שאתם שומעים בתקשורת).

ישראל לא תאפשר לאיראן לפתח גרעיני. אולם, ישראל כנראה שלא תעשה זאת לבדה - ולא כי היא לא יכולה, אלא כי דבר כזה ישבש בצורה קשה

את סדר החיים התקין כאן (בלי שיפול אף טיל איראני אחד).

למזלנו, בוש נבחר לקדנציה שניה, כך שרוב הסיכויים שמהלך כזה יונהג על ידי ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

regardless למה שאומרים או חושבים עלינו בחו"ל, רחוקה מאוד מלהיות מעצמה.

מבחינת סד"כ צבאי, אנחנו קטנים להפליא.

ומבחינת השפעה מדינית, well, אני לא צריך לספר לאף אחד כמה אנחנו קטנים.

ברור שזה לא הופך אותנו לפגיעים ושבריריים, אחרי הכל, יש לנו אמצעים אלו ואחרים להגנה עצמית, אבל מפה ועד להיות מעצמה...

מעצמה נמדדת לפי גודל המדינה והחוזק שלה. בנוגע לגודל אין ספק שישראל מפסידה אבל אין ספק שהחוזק ויכולת ההרתעה מפצים על גודלה.

ולהפך אנו כן צריכים לראות איך תופס אותנו העולם. והעולם תופס את כמעצמה במיוחד לאור יכולות הגרעין שלנו.

ישראל היא כוח משמעותי באיזור הקטן שלנו. לדעתי זה די מספיק, כי אין לנו תכניות להשתלט על העולם (אני מאוד מקווה, בכל מקרה...  ::)).

:nixweiss:

בכל מה שקשור לירי טילים על איראן אני מסכים עם כל מילה של werner. כרגע אין לנו שום סיבה לירות טילים על איראן. כמו שאר העולם ובפרט ארצות הברית אני בטוח שישראל עושה כמה שניתן כדי למנוע מאיראן לפתח אטומי. ירי טילים זה לא אופציה בכלל. לפחות לא בזמן הקרוב.

והכי חשוב, המודיעין הישראלי הוא החזק בעולם, בהפרש עצום

בדיוק!

בנוגע לעיראק. ארצות הברית בחרה סיבות שיקריות להכנס למלחמה (קשר לאלקעידה, להשמדה המונית). עם זאת, עיראק היא מדינה שתרמה רבות לייצור הטרור בישראל ובהחלט הוותה איום מתגבר במיוחד עם השאיפה ליצור אטומי. אני מאמין שארצות הברית צריכה לסיים את מה שהתחילה.

המטרה הסופית של עיראק דמוקטית אולי נראית רחוקה אבל היא הרבה יותר קרובה מהורדת סדאם ובניו מהשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו.

נאמרו פה דברים כל כך מטומטמים.. רק מדינה כל כך מטומטמת תשלח במצבנו טילים על איראן...

א. חשבת פעם על זה שלפוצץ את הכור הגרעיני שלהם עלול לגרום לנזק בכל העולם, ולרמות קרינה גבוהות יותר גם בישראל? מאוד מחוכם, אה?

ב. אנחנו מנסים לשמור על יחסים טובים עם שכנינו. להזכירך, גם אם אנחנו יכולים לפוצץ חצי עולם ולזכות בשטחים כבושים, אנחנו עדיין לא רוצים אבדות רבות...

ג. טילים כמו שאתה מדבר עולים הרבה כסף.

מחבלים "מטעם המדינה" יכולים לשלוח אלפי טילים שעולים הרבה פחות (שלא נדבר על זה שהם עשירים, ואנחנו לא). חישוב מהיר:

קטיושות שבאות מלבנון עולות ממש מעט. טיל החץ, שבעיקרון הוא הכלי של בשלב זה לפוצץ טילים נגד , עולה מאות אלפי אם לא מליוני שקלים..

ושמעת פעם על מחבלים מתאבדים?

לא להאמין מה שהולך פה..

למה אתה חושב שאף אחד עוד לא הרעיל את המים בכינרת לדוגמא? כי הם חכמים, ולא ילדים קטנים שטוענים (בואו נרעיל את המים ונהרוג את כל היהודונים!).

להזכירך, ירדן לדוגמא מקבל מים מהכנרת..

פיצוץ כור אטומי אצלם יהרוס גם את המדינה שלנו.

1. אין שום קשר לנזק זה לא שגורמים להתכה בכור... הכור העיראקי שהפצצנו היה הרבה יותר קרוב אלינו ולא קרה שום אסון גרעיני חמור

2. אתה באמת חושב שהמחיר של הטיל הוא פקטור בשאלה האם להפציץ או לא? מוציאים מאות אלפי דולרים כשהורגים מבוקש יחיד בשטחים, כשצריך לבצע משהו השיקול הכלכלי לא ברשימה בכלל

3. היו ניסיונות להרעיל את מי הכינרת

4. איראן לא בדיוק מעוניינת ב"יחסי שכנות טובים" איתנו, בדיוק כמו שעיראק לא הייתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. איראן לא בדיוק מעוניינת ב"יחסי שכנות טובים" איתנו, בדיוק כמו שעיראק לא הייתה

רק בשביל להמחיש את הנקודה הזאת, אם כותבים את המילים wipe israel off the map בגוגל, תראו איזה לינקים מקבלים:

http://www.jpost.com/servlet/Satellite?pagename=JPost/JPArticle/ShowFull&cid=1090812504210&p=1078397702269

http://www.bridgesforpeace.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1697

http://www.command-post.org/nk/2_archives/013876.html

http://www.john-loftus.com/heretics.asp

http://www.sicmuse.com/weblog/archives/001208.htm

הרשימה ארוכה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא פשיסטים תפסיקו לרדת על Aviram

אפשר לחשוב שאף אחד מכם לא אמר מילה רעה בחיים שלו על ערבי

למה סתם להתנפל עליו הוא ביקש סליחה וזהו

ובקשר לנושא

ברור לך שזה לא בגדר הנורמה לשלוח עליהם טילים בכזה שלב מוקדם...

וגם יכול להיות ששאר העולם יפעל כנגד הפעולות שלהם זה לא רק התפקיד שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...