מעבד פרסקוט חדש -> בעיות בטמפ'/חשמל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד פרסקוט חדש -> בעיות בטמפ'/חשמל

DXT

Recommended Posts

ערב זח.

לפני ימים מספר קניתי מעבד חדש דנדש P4 3.0E פרסקוט (לצערי נורת'וודים הם על תקן נדיר/לא קיים).

עבד מצויין ביום הראשון, אציין שהיה לי ספק 350W של איזו חברת קבר (TZAG-ELITA) לא ידועה. הספק כלל חיבור 4 פינים 12V לפנטיום 4.

לאחר יום/יומיים החלו הבעיות. הרצתי משחק מסויים ועל המסך החלו להופיע קווים ודברים מוזרים, בקושי אפשר היה לראות משהו, בקיצור הפרעות מאד חזקות בתמונה. ניסיתי להוציא כרטיסים (כולל gfx), כוננים, מה לא, נשאר אותו הדבר, ואחרי כמה נסויות פשוט הפסיק לעלות כלל המחשב (ה- POST LED שלי הראה F חביב, כלומר FAIL). טוב, הנחתי שזה המעבד (מקודם היה לי 2.8C אגב, שהלך פייפן מסיבה אחרת לחלוטין..). אז הלכתי לחנות (יותר נכון אבא שלי קפץ לחנות בזמן שאני הייתי בקורס) ולמרבה ההפתעה פשוט נתנו לנו להחליף למעבד חדש. אז התקנתי, נישט, נדה. החלפתי לספק של המחשב השני (ספק חלש יותר, 300W, ללא חיבור 4 פינים 12V). וזה עובד.. אבל לא כאשר מריצים תוכנות גרפיות כבדות (לא שורד 3DMark05).

מה שקורה, בביוס רואים (וגם דרך uGURU) שתחת 12V יש רק 11.5 וזה ממש נמוך. ניסיתי ספק אחר אפילו, שיש לו נתונים אפילו עוד יותר חלשים אבל משום מה הוא מספק קצת יותר ב 12V ואני מגיע ל 11.7 ככה איתו, אבל שוב, אין לו את החיבור המיוחד 12V ל P4.

בקיצור, אם ניתחתי את זה נכון, הבעיה היא בספק? אספקת חשמל למעבד.

יש לי בנוסף גם 9800 Pro שזולל ישירות מהספק (לא עזר להחליף כרטיסים, כפי שציינתי, אז הבעיה המרכזית היא המעבד).

קודם כל, מה דעתכם? זה באמת הספק, או שזה יכול להיות משהו אחר?

אם זה הספק, האם ספק כגון ה HEC 300ART יספיק בשביל להחזיק את המחשב שלי (ע"ע מפרט)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחקים שלך עם הספק זה כמו לקנות אוטו ולראות כמה זמן הוא יכול לפעול בלי שמן.

אתה פשוט לוקח חומרה תקינה ובכוונה תחילה מפעיל אותה בתנאים שמראש ידוע שיזיקו לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לדבר שטויות, מה עשיתי בכוונה שיזיק למערכת שלי?

בקיצור, לאחר שבדקתי עם הספק של חבר שלי (יש לו HEC) הכל עבר מצוין) ועכשיו אני עובד עם ספק HEC 300ART משלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות ?

כשספק נשרף הוא יכול לשרום לך גם את כל שאר הציוד בתוך המחשב.

אתה מנסה לחסוך כמה שקלים ובסוף תשרוף לך את כל המחשב, אז אתה כבר לא תחשוב שזה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נשרף ספק 80 אלף פעם ולא קרה לי שום דבר לחלקים ! יש לי 2 מחשבים !

ובקשר לטמפרטורה של המעבד פרסקוט אם אתה מתקין לה גוף קירור של "פרסקוט" עם הצלעות המיוחדות "מוזהב" ולא "כסוף" כמו של ה HT הרגיל (512KB) אז הטמפרטורה של המעבד תהיה סבירה והמחשב יעבוד טוב ולא יתחמם !!!!

אנשים מספיק עם הבכי של הפרסקוט "המחשב שלי מתחמם" ברור שהוא יתחמם אם קיבלתם מהספק של המחשב או מהחנות פרסקוט עם צלעות קירור של חברת קבר ולא של מקורי ! יש גוף קירור אחד שמתאים לפרסקוט וזה הגוף קירור המוזהב !!!! אז בבקשה אל תקנו מחאפרים ואינטל זאת חברה מספר 1 בעולם אם מבחינת אם מבחינת גופי אם מבחינת צי'פסט גם הלוחות שלה אחלה !  אז תפסיקו להגיד "AMD" זקנה לא אמינה חיקוי יפה לסלרון האגדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז המעבד שלך יתחמם ! וכל הלוח יחד איתו אם זה זכרונות וכל מה שמסביב למעבד ! אין קומבינות ואין דרכי קיצור !

צלעות קירור (גוף קירור) של אינטל יותר יקר אבל שווה את הכסף אין כמו אינטל אין כמו הפיתוח של אינטל ! ורק לאינטל יש את הגוף הקרור המוזהב שמסוגל להתמודד עם בעיית קרור של מגה קש (פרסקוט) והוא עושה את העבודה בהצלחה !

ועוד משהו אני מכיר מחשבים שיש להם פרסקוט עם מאוורר וגוף קרור אחד מוזהב והם לא זקוקים למיליון מאווררים במארז והמחשב עובד מצויין ! אז בבקשה.

אין כמו אינטל לא פלא מיליוני אנשים בארץ לא טועים !!! - חחח אפשר למכור לגויים לא לנו !!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...