פירוש חלומות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פירוש חלומות?

imac

Recommended Posts

זה חלום צלול ..

דודי מה שלך היה זה רק הכרה בחלום צלול וזה קרה לי כמו שאתה מתאר שהייתי קטן הרבה פעמים.

כל עוד אתה לא שולט בחלום זה לא ממש נקרא, אבל בכל זאת כי לדעת בחלום שאתה חולם זה המכשול

הגדול בעקרון ולשמור על קוו המחשבה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה מעיד על טרואמה נפשית שנוצרה כתוצאה מאלימות מינית ע"י הורים ;)

לי קורה הרבה פעמים, דווקא לא במהלך השינה עצמה אלא כשאני עם עיניים עצומות ומנסה להרדם, שכשאני חושב ומהרהר לי כתמיד על עניייני היום שפתאום אני מרגיש שאני נופל ובאותו רגע כל הגוף שלי נע-נדרך, כמו כאשר הולכים בחושך ומגיעים פתאום למדרגה נמוכה והנחיתה של הרגל קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעיד על טרואמה נפשית שנוצרה כתוצאה מאלימות מינית ע"י הורים  ;)

לי קורה הרבה פעמים, דווקא לא במהלך השינה עצמה אלא כשאני עם עיניים עצומות ומנסה להרדם, שכשאני חושב ומהרהר לי כתמיד על עניייני היום שפתאום אני מרגיש שאני נופל ובאותו רגע כל הגוף שלי נע-נדרך, כמו כאשר הולכים בחושך ומגיעים פתאום למדרגה נמוכה והנחיתה של הרגל קשה.

:lol: אני כל כך מכיר את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגם חלומות צלולים יכולים להיות מאוד מסוכנים... :-[ "ומקרה שהיה כך היה :"

כשהיתי קטן ביסודי חלמתי חלום שאני בכיתה בב"ס כשהבנתי שאני חולם והתחלתי להסתובב בכיתה פגשתי ילדה אחת שממש ממש שנאתי אותה...

ואז אני חושב לעצמי , רגע ! אם זה חלום זאת אומרת שאני יכול לעשות מה שאני רוצה נכון ? ??? ואם אני יעיף לילדה הזאת איזה בעיטה עסיסית אני הרי לא יענש ? ;D כי זה הרי חלום ומקסימום אני יתעורר !

ok אני ניגש אליה בחלום עם חיוך רחב מאוזן לאוזן...ותוך כדי שאני מעיף לה בעיטה עצבנית אני מרגיש שמשהו בגוף שלי זז בצורה חדה... אני פוקח את העניים במהירות ואני רואה את הרגל שלי עפה לתוך הקיר ! :o

מיותר לציין שזה מאוד מאוד כאב וכמעט שברתי כמה אצבעות :P

מוסר השכל ... גם בחלומות אי אפשר להתחמק מעונש >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אהבתי את המשל עם הבעיטה בקיר..

בכל מקרה כשהייתי בן 6 נהגתי לתרגל את הקטע הזה של חלום צלול, זה בא לי טבעי - זאת אומרת שלא שמעתי על זה בשום מקום, פשוט ממש שכנעתי את עצמי להיזכר בחלום שאני בעצם חולם או משהו כזה והיו שבועות שהייתי עושה את זה וממש שולט בחלומות שלי, זה דבר שאני די מתגעגע אליו היום.

זה היה הרבה עניין של כוח נפשי ומוטיבציה, צריך לתרגל את זה.

בכל מקרה - הקטע שמי שאמר פה ש"אפשר להטיס אווירון בחלום וזה ממש כיף" כנראה שלא היה לו חלום כזה - כי אם יהיה לו אני בטוח שהוא יתרכז ב"דברים אחרים"...

העניין המגניב בחלומות צלולים שזה הכל בא ישר מהמוח, וזה לא כאילו אתה מדמיין משהו - זה כאילו שזה באמת קורה, והגוף שלך והרגשות שלך וכולך מגיב לזה כאילו שזה היה סיטואציה אמיתית לחלוטין.

סקס עם פמלה אנדרסון, כבר אמרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קראתי פעם שכשמישהו חולם שהוא מת..הוא באמת מת ..אני מתכוון כמובן לאקט של הרצח\מוות\פטירה או מה שזה לא יהיה...זה ממש מוזר שאתה לא מתעורר לפני הפגיעה בקרקע...מה קורה אחרי שאתה נוחת ..האם אתה מתעורר?..או שאתה רואה את עצמך מת?

זה דיי מעורפל כי זה בכל זאת חלום אבל אם אני זוכר נכון אז, אז לפעמים אני קם וממשיך בחלום ולפעמים זה לוקח זמן ואני פשוט מרגיש ממש כאב גדול...

הבעיה זה שחלומות נפילה זה חלומות שכיחים אצלי.

כעיקרון יצא לי לחשוב על זה וזה אמור להיות מאוד דומה למאטריקס אם לא אותו דבר אפילו, בגלל שאם תה מאמין במשהוא בחלום שלך מספיק חזק אז אתה תעשה אותו.

אני לא יודע לכמה ממכם יצא, אבל לי יצא כמה פעמים להתעורר מחלום ואז להירדם שוב ולהיות מודע שאני בחלום, ואז פשוט עשיתי מה שרציתי והכל הלך בדיוק ככה אבל אחרי כמה זמן אתה מאבד את המודעות הזו ואתה שוכח שאתה בחלום וחושב שאתה במציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן לא קרה לי אבל זה באמת קרה לי לא מעט פעמים, זה קורה בדרך כלל שלא ממש הולכים לישון בצורה מסודרת אלא סתם נזרקים על המיטה או על הספה ובדרך כלל אתה גם נמצא במצב נורא רגוע, אתה חצי נרדם חצי לא וברגע אתה מתנתק מהעולם, אחרי איזה 5 דקות אתה מרגיש שאתה נשאב לתוך המזרון ונופללללל.............. בום ! מתעורר בבהלה והלב שלך עוד רגע מתפוצץ.

זה דיי מפחיד אבל אחרי איזה כמה שניות זה הופך להיות מצחיק  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן לא קרה לי אבל זה באמת קרה לי לא מעט פעמים, זה קורה בדרך כלל שלא ממש הולכים לישון בצורה מסודרת אלא סתם נזרקים על המיטה או על הספה ובדרך כלל אתה גם נמצא במצב נורא רגוע, אתה חצי נרדם חצי לא וברגע אתה מתנתק מהעולם, אחרי איזה 5 דקות אתה מרגיש שאתה נשאב לתוך המזרון ונופללללל.............. בום !

מישהו יודע אולי למה זה קורה?

זה קורה לי דיי הרבה..

אגב, אף פעם לא הייתי בחלום צלול, אף פעם לא הצלחתי לשלוט בחלומות וגם אני לא זוכר אותם בדרך כלל וגם כשאני זוכר אותם אני שוכח אותם יחסת מהר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן לא קרה לי אבל זה באמת קרה לי לא מעט פעמים, זה קורה בדרך כלל שלא ממש הולכים לישון בצורה מסודרת אלא סתם נזרקים על המיטה או על הספה ובדרך כלל אתה גם נמצא במצב נורא רגוע, אתה חצי נרדם חצי לא וברגע אתה מתנתק מהעולם, אחרי איזה 5 דקות אתה מרגיש שאתה נשאב לתוך המזרון ונופללללל.............. בום ! מתעורר בבהלה והלב שלך עוד רגע מתפוצץ.

זה דיי מפחיד אבל אחרי איזה כמה שניות זה הופך להיות מצחיק :silly:

עד כמה שאני זוכר זה לא קורה לי במצב של ההרדמות אלא עדיין בשלב שאני עירני לחלוטין ומנסה להרדם. הלב שלי במצב בסדר אבל יש הburst הזה של פחד (כמו כשמרביצים לכיסים ועושים "איפה הארנק שלי?" מפחד שהוא נעלם אבל מגלים שהוא עדיין שם) ביחד עם התזוזה החדה של הרגליים. לי זה דווקא קורה הרבה וגם בזמן האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פעם ולא פעמיים היה לי חלום צלול שאני פתאום אומר לעצמי רגע אני בחלום

בוא נעשה מה שאני רוצה!

מיותר לציין שהרוב קשור לסקס ומכוניות... ;D

ואם על חלומות מוזרים גם דיברנו, אז אני המלך של החלומות המוזרים..

אני אפילו לא יכול לתאר עד כמה הם מוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...