nfsu2 נחשב למשחק כבד ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nfsu2 נחשב למשחק כבד ?

HoTShoT07

Recommended Posts

יש לי מערכת לא רעה .. וכשמתי את ההגדרות על HIGH המשחק לא רץ חלק , מקרטע פה ושם במיוחד בסיבובים קשים ! :-\

המפרט שלי :

P4 2.8E

ASUS 800-P- E DELUXE

gexube 9800 pro

512 ddr333

עכשיו רציתי לדעת אם המשחק הזה נחשב למשחק בעל גראפיקה כבדה בלא בלא בלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Holy, הכרטיס שלך לא מסוגל "לקרוא" בכלל את חלק מהאפקטים הגרפיים של המשחק, לכן אלו לא מופיעים והמשחק עובד לך טוב ביחס למישהו עם כרטיס מסך חזק משלך.

כמו מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה עובד טוב מאוד עם פילטרים וכל ההגדרות על הרמה הכי גבוהה, למרות שהמעבד שלי מגביל אותי:

P4 2.0GHZ

768MB 266MHZ

R9800 PRO

CATALYST 4.9 עשו לי בעיות אז התקנתי את CATALYST 4.12B וזה הסתדר. אולי גם אצלך זה יתן שיפור.

Holy, הכרטיס שלך עובד בDX8.1 ולכן כל האפקטים של DX9.0 לא מעובדים בו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה עובד טוב מאוד עם פילטרים וכל ההגדרות על הרמה הכי גבוהה, למרות שהמעבד שלי מגביל אותי:

P4 2.0GHZ

768MB 266MHZ

R9800 PRO

CATALYST 4.9 עשו לי בעיות אז התקנתי את CATALYST 4.12B וזה הסתדר. אולי גם אצלך זה יתן שיפור.

Holy, הכרטיס שלך עובד בDX8.1 ולכן כל האפקטים של DX9.0 לא מעובדים בו בכלל.

לי יש כרגע CATALYST 4.9

להוריד את ה 4.12 ?

אבל זה בטא :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא בכרטיסים יותר מאשר במשחקים, אנחנו בתקופה של מעבר דורות.למרות שחלק פה קצת יתרגזו - ה9800 פרו נחשב ברגע זה ממוצע לגמריי בטח לא משהו בעל כוח סוס חזק ,ולמעשה אני לא רואה איך אפשר לשחק כמו שצריך על פחות מזה בלי לעשות "קומבינות". לצערינו הרב מחירי הכרטיסים בלי שאף אחד שם לב רק עולים למעלה עם הזמן , בגלל תרגילים שיווקים ושטיפות מוח של חברות כמו וATI, תמיד מנצלים את תקופת יציאת הדור החדש להעלאת מחיר (יחסית לרמת השוק כמובן) תוך כדי ניצול העובדה שאנשים מתלהבים שאפשר לקנות כרטיס עם יותר ביצועים (מ9800XT לדוגמה) בפחות מחיר (6800NU לדוגמה) - וזה עוד לכרטיס שהוא לא הטופ ויושב די באמצע - וככה עולה רמת סף המחיר.

לגבי המשחק, אני שם לב אצלי שהוא הרבה פחות כבד מדום 3 לדוגמה. אצלי הוא רץ חלק לגמריי , בכל מצב שהו ועל פרטים מלאים לגמריי (הכל על ON וכל הסליידרים על רמה הכי גבוה) ועם 4X AA ועוד 8XAF על 6800GT , אטלון 2GHZ וחצי גיגה 300 MHZ (ממש לא רואה חצי סיבה להוסיף בשביל המשחק הזה). ככה ש2GHZ בהחלט מספיק - לא יודע איך אתם אומרים שהמעבד מגביל (שוב - שטיפת מוח של חברות כרטיסי המסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 שבועות=כרטיס מסך חדש,ואנחנו לצערנו חייבים כדי לעלות משחקים בצורה מכובדת לעלות איתם עם הגל שהם רוצים

גם אם עוד שנה יפיצו כרטיס מסך ב1800 שקל(אני יודע שיש יותר יקרים) ויצא באותו וכמעט תאריך משחק כמו האלף לייף 2 ועוד הרבה משחקים כמו היום ויגידו כדי לשחק בו יהיה חייב תכרטיס מסך של 1800 שקל אז הרוב יקנו אותו אין מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...