צריך המלצה לכרטיס מסך ל PCI-EXPRESS - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס מסך ל PCI-EXPRESS

Jack_g

Recommended Posts

אני מתכוון בעוד איזה חודש לקנות מעבד A64 S939 ולוח אם אנפורס4 שלצערי הרב תומך רק ב PCIE אז ברצוני לדעת איזה כרטיס כדי לקנת עכשיו או בעוד איזה שבועיים עד חודש שיהיה ל PCIE ועדיף ATI וגם שיהיה חזק יותר מ9800PRO.

נ.ב כמון בתקציב ריאלי עד 2000 שקל עדיף פחות.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עכיוש NF4 בארץ, גם אם תזמין מהדובים, יקח לזה איזה חודש להגיע, בכל מקרה בדצבמר יוצאים הR430 שאמורים להתחרות מול6800nu/le בPCIE, אז חכה עד אז. כיום יש x700xt שהוא לא רחוק מ9800pro בביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות את המעבד ואת שאר החלקים בעוד כחודש ככה שיש לי זמן לחכות.

בקשר לכרגע אמרתה X700XT קרוב ל 9800PRO זאת אומרת שהוא פחות טוב ומה לגבי X700PRO הוא יותר טוב או פחות טוב מ X700XT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X700XT זו גירסה הכי חזקה שיש ל X700 להציע. זאת אומרת ש X700 PRO עוד יותר חלש.

בסה"כ לפי בדיקות שעשיתי באינטרנט עושה רושם שהסידרה הזו די אכזבה.

אני במקומך הייתי קונה 6600GT שעולה 1300 שקל וניתן להשיג אותו בארץ בלי בעייה.

הוא משתווה בביצועים ל 6800LE ו 9800XT כל עוד אתה עובד ברזולוציות סבירות ולא גבוהות במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי קונה 6600GT שעולה 1300 שקל וניתן להשיג אותו בארץ בלי בעייה.

אם מישהו היה מבקש כרטיס ב1300 שקל היית ממליץ לו על אחד ב600? ה6600GT נחות בצורה דרסטית מהכרטיסים החזקים כיום, גם מה6800nu.

הוא לא ממהר לקנות, עד שהNF4 וה939 יהיו פיסית בארץ יעבור חודש במקרה הטוב, אם הוא מוכן להשקיע 2000 שקל בכרטיס מסך, אין לו שום סיבה לקנות כרטיס חלש פי כמה וכמה ממה שהוא יכול לקנות. שיחכה לכרטיסים נורמאליים לPCIE ויקנה כרטיס High-End נורמאלי, לא Mid-End עם נתונים עלובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה שאתה אידיוט כבר קבענו, אני יכול למצוא לך גם GF4 ב3000 שקל, או P41.8 ב1500 שקל... אתה סתם מפלסף את דברי ומוציא אותם מהקשרם. ואתה יודע זאת מראש, אינני מבין למה אתה עושה זאת, אבל כנראה שאין לך שום דבר טוב יותר לעשות, חוץ מלעשות צחוק מעצמך. אם הוא הולך לקנות תמחשב בעוד חודש, אין לו סיבה לקנות 6600 כאשר הוא יוכל לקנות כרטיס חזק יותר פי כמה וכמה לקראת סוף דצמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו היה מבקש כרטיס ב1300 שקל היית ממליץ לו על אחד ב600? ה6600GT נחות בצורה דרסטית מהכרטיסים החזקים כיום, גם מה6800nu.

קודם כל יש לך טעות חמורה. ה 6600GT חלש מ 6800NU אולי ב 5% -10% . אני עשיתי שיעורי בית ואתה כנראה לא..

אם בנאדם מחפש כרטיס מסך עד 2000 שקל זה לא אומר שהוא רוצה לקנות כרטיס ב 1999 שקל. הוא יכול לקנות כרטיס מעולה ב 1300 שקל ולהשקיע

את ה 700 הנותרים במשהו אחר. תזכור טוב מה שאמרתי לך - ה 6600GT הולך להיות הכרטיס הכי מתשלם בשוק כמו שהיה פעם ה 4200TI .

ודבר אחרון שתדע לידע כללי - 6600GT זה לא כרטיס בינוני ולא נעליים. זה כרטיס חזק מאוד שלא רואה ממטר את ה 9800PRO . והוא עולה 1300 שקל !

זה שאתה אוהב את ATI זה כבר כל הפורום יודע.. תהיה פתוח לדברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה שאתה אידיוט כבר קבענו, אני יכול למצוא לך גם GF4 ב3000 שקל, או P41.8 ב1500 שקל... אתה סתם מפלסף את דברי ומוציא אותם מהקשרם. ואתה יודע זאת מראש, אינני מבין למה אתה עושה זאת, אבל כנראה שאין לך שום דבר טוב יותר לעשות, חוץ מלעשות צחוק מעצמך. אם הוא הולך לקנות תמחשב בעוד חודש, אין לו סיבה לקנות 6600 כאשר הוא יוכל לקנות כרטיס חזק יותר פי כמה וכמה לקראת סוף דצמבר.

[/quote

ומה עם לא יהיה שום דבר חדש בעוד חודש?

:nixweiss:

שיחכה ושיראה מה יש ....

ומה שיש לו עכשיו זה

רק x700pro ו ה 6600GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...