$300: Build Your Own XGA Projector! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

$300: Build Your Own XGA Projector!

overload

Recommended Posts

לחץ כאן

זה פשוט הדבר הכי גאוני שראיתי בחיים שלי!

ותורידו את הסרט שבסוף הכתבה!

יש לי כמה שאלות:

-זה אומר שהאיכות של התמונה מבחינת כמות פיקסלים היא שווה לזאת של כל שמציג ברזולוצה של XGA?

-אמרו שם ש30MS זה מספיק בהחלט, זה נכון? כמה MS בערך יש במקרנים ביתיים היום ש30 זה מספיק? כי היום אפשר להשיג גם 18MS במחירים הגיוניים.

-אפשר לחבר את המסך ישר לDVD?

ד"א אני עובר דירה בקרוב ויהיה לנו חדר קולנוע מעכשיו, אני חושב ברצינות לבנות כזה  :jump:

היום אפשר לקנות מסך 15" ב פחות מ 1300 שקל.

מקרן שקופיות אפשר להשיג יד שנייה ולהחליף נורה או לקנות אחד חדש ב 500 שקל.

יוצא XGA ב פחות מ 2000 שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה לבנות את זה!!

עכשיו צריך לחפש חלקים...

ובנוגע לחיבור ל - זה תלוי במסך שתפרק. אם יש לו כניסת RCA\COMPONENT\SVIDEO אז כן.

הרזולוציה תלויה גם כן במסך שתבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וווווווווווווואיייייייייייייייייייייייי ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק ענקקקקקקקקקקקקקקקקק ענקקקקקקקקקקקק ואני חשבתי לעצמי בואו נגנוב את המקרן של הצבא הביתה ;)

אבל לא ברצינות בואנה אתה לא חייב להשקיע הרבה כסף כדי לקבל את התוצאה שלהם למרות שאני אל אחד שאוהב לבנות יותר מדי דברים אז אני בטוח שהייתי שורף משהו או מחרב משהו בדרך אבל שווה לנסות אם מישהו עושה את זה כאן אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן דבר חביב, אבל זה הרבה יותר גדול ומגושם ממקרן נורמלי, ובטח רועש לא פחות... אבל בהחלט זול יחסית לביצועים...

השאלה עכשיו מאיפה להשיג מסך LCD ישן שיכול להציג תמונה נורמלית ומאיפה להשיג שקפים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן דבר חביב, אבל זה הרבה יותר גדול ומגושם ממקרן נורמלי, ובטח רועש לא פחות... אבל בהחלט זול יחסית לביצועים...

השאלה עכשיו מאיפה להשיג מסך LCD ישן שיכול להציג תמונה נורמלית ומאיפה להשיג שקפים..

במקרנים כאלה אין מאורר גדול כמו שיש במקרנים הבייתיים, מערכת האופטיקה מאוד מרוחקת ממקור האילומינציה, ואין צורק בלקררה.

במקרן שתבנה תצתרך לקרר את המסך עצמו, אבל המאורר שתשים לא מתקרב לרמת הרעש שמאוררי מקרנים עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי את המדריך, תגידו לי אם אני צודק בקשר למה שהמדריך מסביר

הם לקחו שקופיות, פירקו לו את הפנל למעלה ובמקומו שמו מסך LCD 15' שפירקו אותו.

שמו מאוורר לקרר את ה-LCD, הדביקו הכל עם סלוטייפ וחיברו את ה-LCD למחשב כמסך.

אז הם הפעילו את המקרן ואת המחשב והנה זה עובד ? P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פתרון יותר אלגנטי ושקט ממאוורר, פשוט את הLCD מניחים על זכוכית 1ס"מ ואת הזכוכית על המקרן שקופיות!

זה יוצא אפילו יותר שקט ממקרן רגיל (בהנחה שהמאוורר של המקרן שקופיות בסדר)  :yelclap:

או לקנות מסך + בקר מאייביי, קניתי מסך 12.1" ב17 דולר כולל משלוחה, הבעיה היא שאני לא מוצא לו בקר

17 דולר?!?!? זה כלום...

לא הבנתי מה אתה עושה איתו ולמה הבקר, אתה יכול להסביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לקנות מסך + בקר מאייביי, קניתי מסך 12.1" ב17 דולר כולל משלוחה, הבעיה היא שאני לא מוצא לו בקר :pissed:

17$!?? כולל משלוח!??

איך!? (אפשר לינק?)

יש למישהו פה מושג איפה אפשר למצוא בארץ מקרנים משומשים כאלה?

ורק להיות בטוח, אין שום אפשרות לשחק על זה משחקים בגלל הקצב תגובה הגבוה נכון? (~30MS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...