מה אפשר לעשות עם PS2 מקולקל ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אפשר לעשות עם PS2 מקולקל ?

Da-Funk

Recommended Posts

יש ברשותי PS2 עם צ'יפ יקר עליו... במהלך ההתקנה הפלייסטיישן התקלקל... ועכשיו אני תקוע איתו ועם הצ'יפ שעליו...

אני לא יודע מה הבעיה בדיוק.. רק שהוא מראה מסך שחור... והמגש קצת מרקד לו....

יש בו חלקים טובים למשל כל הבית עינית שזה החלק הכי יקר עדיין מתפקד לדעתי.... כי לא ממש שיחקתי בו...

נראה לכם שיש אנשים שמתעסקים עם זה שיסכימו לשלם לי עליו חחחח :> בתקווה שמשהו יקנה אותו... כאילו רק הצ'יפ עלה לי 300 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי אליהם עכשיו.... הם אומרים שהם יכולים לנסות לתקן את זה...

אהמם אני ממש לא רוצה אותו אני מעדיף להפטר ממנו... אני מפחד לשלם עכשיו סתם כסף לבדיקה ובסוף להשאר איתו שהוא ככה דפוק.... איזה מעצבן... מה עושים :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשותי PS2 עם צ'יפ יקר עליו... במהלך ההתקנה הפלייסטיישן התקלקל... ועכשיו אני תקוע איתו ועם הצ'יפ שעליו...

אני לא יודע מה הבעיה בדיוק.. רק שהוא מראה מסך שחור... והמגש קצת מרקד לו....

יש בו חלקים טובים למשל כל הבית עינית שזה החלק הכי יקר עדיין מתפקד לדעתי.... כי לא ממש שיחקתי בו...

נראה לכם שיש אנשים שמתעסקים עם זה שיסכימו לשלם לי עליו חחחח :> בתקווה שמשהו יקנה אותו... כאילו רק הצ'יפ עלה לי 300 שקל...

אני מציע לך לשמור את החלקים שאתה שוקל למכור בנפרד, ואת המכשיר עצמו שמור למקרה שתרצה לקחת פטיש ולהוציא קצת עצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכרתי את כל המיסביבים..! :) את זה עשיתי דבר ראשון... עכשיו צריך למצוא מה לעשות עם העיקר...

בנתיים אני חושב למכור אותו כפאזל לילדים חנונים... מזה כיף לפרק אותו ולרכיב... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...