שאלה בקשר ל צ'יפסט NFORCE4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל צ'יפסט NFORCE4

Jack_g

Recommended Posts

אני מתכוון לקנותמעבד A64 SOCKET 939

ומכיוון שיצא עכשיו הציפסט החדש אני מחכה לראות את הביצועים שלו ואם יהיה שווה לקנות אותו על גבי ה NFORCE3 ULTRA העניין הוא שראיתי שבכל ה NFORCE4 למיניהם אין תמיכה ב חריץ AGP בכלל

האם אני טועה או שזה באמת כך? כי אם כן אז זאת אומרת שאני לא יוכל להשתמש ב 9800PRO שיש לי ובהחלט מספיק לי למשחקים שאני משחק וישחק בזמן הקרוב.

אני צריך את המחשב לא רק למשחקים אלה גם לעבודה בגרפיקה ועוד תוכנות ואני כן רוצה לקבל את הביצועים של NFORCE4 מבלי לשדרג את הכרטיס מסך כרגע אפילו אם בעתיד אני כן יעשה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע בצ'יפסט החדש של זה התמיכה ב PCI-E וזהו לא יהיה בו תמיכה ב AGP .

אז בקיצור אם כבר יש לך כבר 9800PRO ואתה לא מתכוון להחליף אותו עכשיו , אז תיקנה את ה NF3 ULTRA אין הרבה הבדל בין שתי הצ'פסטים כמעט , חוץ מהתמיכה ב PCI-E ומאפשרות לשדרוג עתידי .

ככה שאני חושב שעכשיו כדי לך לקנות לוח לסוקט 939 עם צ'יפסט NF3 ULTRA וזהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ביקורת של TOMSHARDWARE על כל הציפסטים של 939 ו754 ולפיהם אין הבדל בביצועים בכלל בין ה KT800 ו ה NF3 ULTRA.

אז אני שואל אתכם איזה צ'יפסט עכשיו הכי מומלץ לקניה למעבדי סוקט 939 מבחינת ביצועים למשחקים ולעבודה רגילה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לסוקט 939 כרגע אין הרבה לוחות . בקרוב שכל הצ'יפסטים עם התמיכה ב PCI-E יתחילו לצאת אז תיהיה פה באמת מלחמת לוחות .

עכשיו אם אתה כמובן לא מחכה לתמיכה ב PCI-E כי כבר קנית את הכרטיס מסך שלך וכו' ...

אז אני הייתי ממליץ לך ללכת על הלוח של MSI NEO 2 הוא לוח טוב יחסית והוא מבוסס על הצ'יפסט של NVIDIA NF3 ULTRA .

אתה גם יכול ללכת על הלוח של A8V rev 2.0 שמבוסס על הצ'יפסט השני (K8T800) אבל לא נראה לי שתמצא אותו בארץ .

בקיצור הכי טוב שתיקח כרגע את הלוח של לוח טוב , שמבוסס על צ'יפסט טוב מאוד וזהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל הוא גם עולה 1000ש"ח לפי דעתי זה יותר מדי להוציא על .

לגבי הציפסט KT800 לפי מה שהבנתי הוא לא מפסיד בביצועים ל NFORCE3 ULTRA נכון?

ומה לגבי הלוח של אבי שמבוסס על ציפסט KT800 הוא דוקא לא יקר כל כך "Abit AV8 Via K8T800 Pro 939 " ויש את הדגם עם ה GURU שלפי דעתי לא שווה את ה כמעט 200ש"ח הבדל.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסאת הPCIE ביינתיים יש רק לאולטרה שעולה 650 דולר, גרסאות הPCIE יהיו יקרות מגרסאות הAGP בהפרש לא קטן, לפחות 50 דולר בשל הצורך בהוספת die נוסף לליבה שמכיל את גשר הAGP<PCIe, תהליך שאולם מונע מnVidia את הצורך לתכנן ולייצר dieים שונים לGPU של כרטיסה, אבל מייקר את עלות היצור של כרטיסי הPCIe במקרה של ה6800, ובמקרה של ה6600 את כרטיס הAGP דווקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסאת הPCIE ביינתיים יש רק לאולטרה שעולה 650 דולר

רגע אחד, אז מתי יוצאים שאר הכרטיסים של 6XXX בחיבור PCI-E?

אני קונה מחשב טיפה אחרי שHL-2 יצא לחנויות, ואני כבר היתי סגור על 939 ו6800GT בPCI-E...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל הוא גם עולה 1000ש"ח לפי דעתי זה יותר מדי להוציא על לוח אם.

לגבי הציפסט KT800 לפי מה שהבנתי הוא לא מפסיד בביצועים ל NFORCE3 ULTRA נכון?

ומה לגבי הלוח של אבי שמבוסס על ציפסט KT800 הוא דוקא לא יקר כל כך "Abit AV8 Via K8T800 Pro 939 " ויש את הדגם עם ה GURU שלפי דעתי לא שווה את ה כמעט 200ש"ח הבדל.

מה אתם אומרים?

בסדר לוח בינוני לא אטרקציה , אם אתה לא מבצע OC אז יתאים .

אמרתי לך הכי ממולץ זה ה NEO 2 אבל הוא יקר אין מה לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...