הבן של לימור לבנת הומו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבן של לימור לבנת הומו

The_overclocker

Recommended Posts

1. מה אכפת לנו מי קורא את זה ומי לא? ראה את כמות הכניסות לת'רד הזה. דהה.

2. אתה אומר שהוא לא הומו, מצד שני אתה אומר שהוא קוקסינל אוכל בתחת.

3. כבר הכרתי אנשים ש"אהבו את המסיבות שלהם", עכשיו הם מנופפים דגל בצבעי הקשת מהמרפסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש אתם סתם מבזבזים חמצן בלדר ולדבר כשאף אחד לא מקשיב...

אתם חושבים שאכפת לו? פיי אתם טועים!

הוא לא הומו... הוא פשוט אוהב את המסיבות שלהם

אם אתה הולך למסיבות של גייז, מתרועע עם גייז, נהנה לראות גייז - U'RE A GAY!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם אבל כשאני הולך לאיזה מועדון אז אני הולך בין השאר כדי לראות ולרקוד עם כוסיות ... ולא עם נשנשים :kopfpatsch:

בכל אופן במקרה שלו... תמיד צריך להתחיל מימשהו לא ?

בקשר ליחס שלו ככה זה שאמא שלך היא שרת "החינוך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לקטע הזה שזה ממש לא מעניין אותי

אם כבר אנשים דיברתם על מסיבות תסלחו לי אבל אתם לא יודעים להנות או שלא ההיתם במספיק מסיבות או שאתם ערסים או שאתם ילדים קטנים

אתם לא יודעים איזה כיף זה ללכת למסיבות של גייז דבר ראשון כול המסיבה רגועה אין ערסים בכול פינה מחפסים למי לקלקל את הערב..

כולם נחמדים ורגועים כמו שאמרתי לא מחפשים מכות כול הזמן ואפשר להנות מהמוזיקה יש גם טובה

ואיזה סבבה זה לשבת לשתות משהו ולראות בנות מתחרמנות ונהנות

החיסרון זה שלפעמים יש ערסים שמחכים שהמסיבות האלה יגמרו ובאים לשם ומנסים להתחיל מכות אבל הגייז מעיפים אותם

בחייכם אנשים אל תפסלו דברים אם לא ניסיתם הם אנשים הרבה יותר נחמדים ויותר רגועים

ואגב מה כול כך ה"גועל"? מי שבטוח במיניות שלו לא צריך לפחד זה לא מדבק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים אבל ממש לא  :nono:

פריקים הם לא אנשים נחמדים בכלל זה כמעט ערסים

המוזיקה עושה כאב ראש

כול אחד והדכאון שלו ממש אין לי כוח לזה

אולי נחמדים אליך בגלל שאת בחורה תשימי לב איך הם מתייחסים אחד לשני  :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? כי אני בחורה? אז זה לא מסביר למה הם לא סובלים ערסיות/פריחות. הייתי "פריקית", אני עדיין בסצינה איכשהו, ואם להשוות לכל סוגי האנשים שהסתובבתי איתם, הם הרבה יותר פתוחים לקבל את השונה. ברור שאם אתה בא אליהם בפוזה של "יא פריק אחד" ומרים גבה כשאתה מסתכל עליהם אז הם לא יהיו נחמדים, אבל בפעם ה-1 שבאתי למועדון של "פריקים" היתה בגיל 13 והאמת, בהתחלה אפילו קצת נבהלתי אבל מהר מאד הרגשתי יותר מבבית. לא הייתי במסיבה של גייז (לא שזכור לי...), יש לי מכרים שהם "גאים" וחלקם גם "פריקים", אלו שלא - פריחות וזה אומר גם רכלנים וחרטטנים לא נורמאליים. אולי אני מכלילה אבל זה רק ממה שאני ראיתי. בצבא לפחות, אני הסתדרתי עם כולם חוץ מצפונים וגם זה בודדים בלבד. לא משנה מי, ערסים, פריקים, סתם סטלנים, עם כולם הייתי בסבבה. זה רק עניין של גישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...