המלצה לכרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס מסך

IG

Recommended Posts

אני רוצה לשדרג את הכרטיס מסך שלי למשהו טוב יותר...

אני קונה בארה"ב (יותר נכון יקנו לי...), ואני רוצה משהו שלו יעלה יותר מ1000 ש"ח (200$...)

מה הכי יתאים למערכת שרומה לי בחתימה?

אל תתנו לי הצעות מאתרים זולים במיוחד, כנראה יקנו לי את הכרטיס בחנות שכונתית או משהו כזה...

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ראית את המערכת שיש לי? (מופיע בחתימה...)

אני לא אנצל אפילו חצי מהיכולת של הכרטיסים האלה!

חשבתי על משהו בכיוון של R9800P... אם הוא לא יקר מידי... אפילו הFX5900XT יהייה שיפור משמעותי בשבילי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אמר? הרדיאון פחות טוב מה6600?

אני לא רוצה כרטיס ממש טוב... אני רוצה משהו שיחזיק איזה שנה ואז אני רוצה לשדרג את כל המערכת...

אם אלא הכרטיסים המומלצים אז אני אקח את הזול יותר... ואם אתם יכולים לתת לי עוד כרטיס מומלץ, באותה רמה אז זה יהייה סבבה. (אם בחנות לא יהיה את הכרטיסים האלה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200$

חכה ל 6600GT

או אתה יכול ב 250 דולר להשיג את ה ב

6800

ה6600GT לא יעלה בארץ 200 דולר בחצי שנה הקרובה אם לא יותר מזה. וnewegg איפה לכל הרוחות ראית שהוא קונה אותו בארה"ב?!

תקנה 9600pro באיזה 700 שקל ותהנה ממנו כמה שתוכל, ה9600XT לא שווה ת200 שקל הנוספים, ו5900 יקר מידי לפי דבריך.

לחילופין לחפש 9800pro יד שניה, לא משנה שזה לא ינצל אותו במלואו, זה יתן תוצאות הרבה יותר טובות מ9600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: ראיתי עכשו בחדשות ניסוי שעשו על כמה מערכות, ראו איך הן מריצות HL2. ושם כתוב שה6600 יותר איטי מה9800P, ומריץ יותר טוב את המשחק, ועוד עם מעבד כמו שלי!!! אז כנראה אני אקח את הרדיאון, או את הFX5900XT...

שאלה: יש לי ספק 350W ג'נרי. הוא יספיק לי בשביל הכרטיס החדש או שצריך גם ספק חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לHL2 אל תקח תFX זה מה שבטוח הם לא מצליחים להריץ אותו על Full DX9 mode, בקשר ל6600 יש סיכוי שדיברו על NU שהוא חלש מהGT ומה9800. בכל מקרה תקנה מה שבתקציב שלך, עד 200 דולר יש לך 9800pro ב250+ יש לך 6600GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהרדיאון יספיק לי, אני רק רוצה לדעת אם לא כדאי לי לקחת כרטיס יותר חלש, כדי שהמערכת באופן כללי תתן ביצועים יותר טובים, וכדי שאני אנצל את רוב הפוטנציאל של הכרטיס ושהוא לא סתם יתחן מים... בגלל זה אני מתלבט בקשר ל5900XT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...