לא מצליח להפעיל משחקים חדשים לאחר הרכבת כרטיס מסך חדש שחזר מתיקון . - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להפעיל משחקים חדשים לאחר הרכבת כרטיס מסך חדש שחזר מתיקון .

Adiel

Recommended Posts

שלום לכולם, לפני כחודשיים הכרטיס מסך שלי Sapphire 9800 Pro 128MB נפגם. הכרטיס נשלח לתיקון, ואחד חדש הגיע במקומו .

לאחר הרכבת החדש, איני מצליח להפעיל משחקים חדשים בכלל. דוגמאות למשחקים כאלו הם 2005 , NFS:U2 , Tony Hawk Underground 2 .

חשוב לצין שלפני שהכרטיס נשלח לתיקון הוא פעל פיקס . הבעיה היא אינה בעית תוכנה, נושא התוכנה נבדק כבר מכל הכיוונים . קשה לי להאמין שהבעיה בכרטיס,

כי לפעמים המשחקים עולים , ונתקעים באמצע המשחק עצמו, זה לא שהם תמיד נתקעים ולא עולים בכלל, למרות שכרגע הם באמת לא עולים בכלל . ניסיתי

להשתמש הן בדריברים של Omega והן בדריברים של ATI . המפרט שלי הוא :

CPU :

1.png

Mainboard :

2.png

Memory :

3.png

טמפרטורות במצב מנוחה :

Board - 39 C

CPU - 44 C

Power / Aux - 40 C

טמפרוטורות במאמץ (נבדק בזמן הרצת PRIME95 למשך חצי שעה) :

CPU - 58 C

BOARD - 43 C

POWER / AUX - 48 C

ספק generic בעוצמה של 300W . אמרו לי שיכול להיות שהוא לא מתאים, אך לפני שהכרטיס חזק מתיקון הכל פעל טוב ויפה, והרצתי עליו בקלות את המשחק

Far Cry . הרצתי בדיקה עם MEMTEST לבדיקת תקינות הזכרונות, והם נמצאו כתקינים . ניסיתי במצב מנוחה לפתוח את המארז ולגעת בהיטסינק של הכרטיס

והוא היה מאוד מאוד חם . דיברתי עם הטכנאי של הכרטיס והוא אמר שהטמפרטורה של ההיטסינק של הכרטיסמ במצב מנוחה צריכה לנוע בין 60 ל-70 מעלות .

חשבתי שאולי המעבד \ הלוח מתחממים יתר על המידה , אך זו לא הבעיה כיוון שהבאתי מאוורר רגיל שיש בכל בית , והצבתי מול מארז פתוח על העוצמה הגבוהה

ביותר וניסיתי להפעיל את המשחקים, אך עדין הם נתקעו . אני עובד עם מערכת הפעלה Pro + Service Pack 2 .

אם למישהו יש מושג או משהו היכול לתרום לפיתרון הבעיה אשמח לדעת אותו ,

בתודה , עדיאל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינתי כבר שניסיתי לעשות זאת .

בכל אופן, הבעיה נפתרה - הספק שלי כבר נשחק, והתישן, והוא אינו פועל כראוי .

ניסיתי להחליפו עם הספק של אחי , והפלא ופלא , המחשב עבד כמו חדש .

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...