מתנה מחו"ל פטורה ממיסים ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנה מחו"ל פטורה ממיסים ?

DaMn18

Recommended Posts

דוד שלי שולח לי מתנה - מינידיסק מארצות הברית. אני יודע שאני אצטרך לשלם מיסים - מע"מ...

השאלה היא אם הוא אורז את זה בתור מתנה, האם גם אז יש לשלם מע"מ כשהחבילה מגיעה לארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ...

א. החבילה שוקלת בסביבות 1.5 קילו.

ב. איך הם יודעים שזה עלה פחות/יותר מ 200 ק"ג ?

ואם כן מחליטים לגבות ממני 17% מע"מ ... איך הם יודעים כמה לקחת ? זאת אומרת... 17% מאיזה סכום ?

הם יפתחו את האריזה כדי לבדוק את המוצר ? (במקרה הזה מינידיסק)...

יש למישהו איזה הצעה איך להעביר את זה חלק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יכולים לדעת מה יש בפנים בלי לפתוח, וע"פ החוק אסור להם לפתוח. ולכן הם יעבירו את זה למרות שהם לא אמורים.

בנוסף אם יבקשו ממך לשלם מכס טטען ששכחת את המינידיסק אצל דוד שלך. זה תמיד עובד. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

הם לא יכולים לדעת מה יש בפנים בלי לפתוח, וע"פ החוק אסור להם לפתוח. ולכן הם יעבירו את זה למרות שהם לא אמורים.

בנוסף אם יבקשו ממך לשלם מכס טטען ששכחת את המינידיסק אצל דוד שלך. זה תמיד עובד. :)

לא אם זה חדש דנדש בתוך אריזה.

יש גבול לטימטום שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד שלי שולח לי מתנה - מינידיסק מארצות הברית. אני יודע שאני אצטרך לשלם מיסים - מע"מ...

השאלה היא אם הוא אורז את זה בתור מתנה, האם גם אז יש לשלם מע"מ כשהחבילה מגיעה לארץ ?

עקרונית כל מוצר שיש עליו את המשפט GIFT - NO VALUE אסור לגבות עליו מכס, היות והדבר מיועד למתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אם זה חדש דנדש בתוך אריזה.

יש גבול לטימטום שלהם...

אבל אם הם לא פתחו את זה(אסור להם,שחכת?) אז איך הם ידעו שזה חדש דנדש???

חוץ מזה אם זה דוד שלו שולח את זה אפשר לבקש שיפתח ת'אריזה המקורית וישים את זה בסתם קרטן פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פשוט להגיד לו שיפתח את האריזה המקורית ... יארוז הכל בתוך קרטון עם קצת ריפוד מבפנים , כדי שלא יישבר ולכתוב FRAGILE על הקרטון ?

ובנוסף שיכתוב גם - GIFT - NO VALUE ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...