בוש נבחר להיות הנשיא של ארה"ב לעוד 4 שנים. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוש נבחר להיות הנשיא של ארה"ב לעוד 4 שנים.

Dark_Phantom

Recommended Posts

אני הייתי בוחר בבוש

מי שמנהל את העולם שזה כרגע ארה"ב חייבת להיות מדינה קשוחה ולא אחת שלא נוקטת באמצעים נגד הטרור העולמי

אני מקווה שהכוחות האמריקניים ישארו בעירק עד שהם ינקו 90% לפחות מפעילות הטרור שעדיין קיימת שם (שימו לב שבזמן האחרון הפיגועים שם ממש ירדו)

ואני מקווה שאם אירן לא תפסיק עם פרוייקט הגרעין שלה ארה"ב תנקוט בסנקציות נגדהם ואפילו מלחמה או שתתן לנו לזיין להם את האמא

ורק אם המפלגה הרפובליקנית תבחר זה יהיה אפשרי

ובוש הוא בן הברית הכי טוב שיש לנו ובין ההכי טוב שאי פעם היו לנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי בוחר בו. כי הוא חושב שהוא יכול לנהל עולם ולכפות את המדיניות של ארצות הברית על כולם. כי בפעם האחרונה שאני זוכר מושג

מפת דרכים" נאמר לפני הרבה מאוד זמן ומאז אמריקה פשוט התעלמה ממה שאנחנו עושים בשטחים והתעלמה מפיגועים. ת'אמת אני גם חושב

שזה לא ממש מעניין את בוש. כי מאז תחילת המלחמה בעיראק נהרגו קרוב ל2400 חיילים ו8000 נפצעו. כי אנשים נהרגים שם סתם. כי לא מצאו נשק

להשמדה המונית, עד כמה שכולנו קיווינו שיש שם אחד. כי בוש מזניח את רווחת האזרחים באמריקה. כי בתקופתו אמריה נכנסה לגירעון ענקי, שוב

בגלל המלחמה בעיראק. כי הוא הסתיר הרבה דברים מאזרחים, כולל עובדה שהיו לו קשרים עסקים עם משפחת בן לאדן. כי הוא צבוע. כי הוא אחד

שלא מתאים לנהל מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בוש עדיף פשוט כי הוא הרע במיעוטו.

עם כל הדברים הרעים שנאמרו ויאמרו בגנותו, הוא עדיף על קארי.

ואם הוא לא מתאים לנהל מדינה (בהחלט יכול להיות), קארי עוד יותר לא מתאים.

ובקשר למלחמה בעיראק:

א. זה לא הגורם היחיד האחראי למיתון בארה"ב. היא גורם משפיע, אבל לא היחיד ויתכן שאפילו לא הכי משמעותי.

ב. בקשר לנשק להשמדה המונית - אומנם זה היה התירוץ לפתוח במלחמה, אבל אפילו הממשל האמריקני כבר הודה שזה היה בעיקר תירוץ.

מישהו היה צריך לעשות משהו בנוגע לסדאם, ובסופו של דבר - המלחמה מוצדקת.

האו"ם היה צריך לפעול כבר לפני שנים בנוגע לזה, אבל באימפוטנטיות הרגילה שלו העדיף לא לעשות כלום. אז דווקא טוב שבוש יצא למלחמה.

ובכלל בקשר למדיניות של בוש - נורא קל לשבת בצד ולמתוח ביקורת.

מעניין מה היה קורה אם ה-11.9 היה קורה בזמן ממשלו של קלינטון או אפילו קארי.

או שהם היו יוצאים בדיוק כמו בוש למלחמה באפגניסטן ואח"כ בעיראק, או שהם לא היו עושים כלום - ואז מי יודע איך בן-לאדן היה ממשיך לבצע את זממו (רק תחשבו שבמנוסה ובמצבו הנוכחי הוא (או יורשיו) מצליחים להרים פיגועים גדולים. מה היה קורה אם היו לו כל המשאבים פלוס הנוחות וחוסר הדאגה שמישהו צד אותו?)

ועוד משהו - path, אתה חושב שלנשיא אחר היה איכפת מכל מה שמנוגד לאינטרסים האמריקאים?

כל ההתערבות של ארה"ב נובעת מאינטרסים ושיקולים פנימיים שלהם. גם נשיא דמוקרטי וגם נשיא רפובליקני היו מתעלמים או מתערבים באותה מידה, בהתאם לאינטרסים שלהם באותו הרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון היחיד של בוש זה שהוא לא UN pussy ולא שואל אותם לפני שהוא עושה משהו. אומרים שקרי יותר נקניק והסתובבתי בפורומים אמריקאים לפני הבחירות ואנשים שם מדברים על כך שהוא ביצע פשעי מלחמה בוויטנאם (ועל כך קיבל 3 לבבות סגולים - כמו תואר אבירות). אבל אין ספק שאין הרבה מתבשל בקלחת של בוש... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9.11 קרה בעיקר בגלל בוש והשחצנות האמריקנית שהתעלמו מכל האזהרות שיכול להיות מבוצע פיגוע המוני בארצות הברית. ככה

שהפיגוע יכול להזקף רבות למדיניות בוש בקשר לטרור.

ועיראק אומנם מדינה אשר נוהלה על ידי רודן ומצד אחד לנו טוב שהמשטר נפל שם, אבל מצד שני לך תגיד את זה לאמא אמריקאית שבנה

מת שם בשביל הנפט והעסקים של בוש ונראה מה היא תגיד לך. להזכיר גם לכם שלמשפחת בוש יש חשבון ארוך לסגור עם עיראק, עוד מימי האב

בוש ככה שתירוץ או לא אבל חיילים נהרגים שם, אזרחים נהרגים שם כל יום ולא רואים את הסוף. חוץ מזה אם נסתכל לאורך כל ההיסטוריה יש לאמריקה

רקוקד מרשים לדחוף את האף שלה לעניינים שלא שלה-ויטנאם, סומליה,מלחמת המפרץ וכו....מה שאני מנסה להבהיר בכל הבלאגן הזה שככל

שאנחנו מרווחים אולי מנפילת סדאם בשביל אמריקאים, שהם אלה שבוחרים את הנשיא, בוש הוכיח שהוא נשיא גרוע.

הא, כן ולגבי המלחמה שלו בטרור. חוץ מהפצצות מערות באפגניסטן, דבר שלא עזר הרבה מדי וכיבוש מדינת עולם שלישית אני לא רואה יותר

מדי תוצאות. , עם כל הגודל הקטן שלה נלחמת פי 100 יותר טוב בטרור. היי, אולי נתרום להם איזה אריק לבחירות, אולי הוא יעזור להם, הרי

לנו יש כל כך הרבה מומחיות בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9.11 קרה בעיקר בגלל בוש והשחצנות האמריקנית שהתעלמו מכל האזהרות שיכול להיות מבוצע פיגוע המוני בארצות הברית. ככה

שהפיגוע יכול להזקף רבות למדיניות בוש בקשר לטרור.

איזה מדיניות של בוש?!

תפיסת הבטחון והמודיעין האמריקנית לא נוסדה בתקופתו, אלא שנים קודם לכן.

אזהרות לביצוע פיגוע המוני בארה"ב קיימות כבר מאז ימי קלינטון אולי אפילו בוש האב. לא היה שום שינוי בהתייחסות אליהן כשבוש עלה לשלטון - פשוט המשיכו להתעלם.

הפיגוע קרה בתקופת כהונתו רק כי באותו זמן בן לאדן היה מוכן להפעיל את תכניתו.

אם הוא היה מוכן מוקם יותר, זה היה קורה בתקופת קלינטון.

בקשר להתערבות של ארה"ב בעניינים בינ"ל:

לדעתי, לארה"ב בתור המעצמה הגדולה (ואפשר להגיד היחידה כיום) בעולם, יש איזושהי אחריות לדאוג לקיום של עקרונות מסויימים.

המדיניות הזו התחילה בסביבות 1940, עם חתימת הברית האטלנטית עם בריטניה.

עד אז ארה"ב דגלה בבדלנות ואי-התערבות בענייני אירופה והעולם. בין השאר, זה הקל מאוד על היטלר לכבוש את אירופה.

בסביבות התקופה הזו, ובעיקר לאחר המלחמה, ארה"ב מבינה שהיא לא יכולה יותר לשבת בצד ולדאוג רק לעצמה, גם כי בסופו של דבר זה משפיע גם עליה.

מאז, ארה"ב "דוחפת את האף שלה", ובד"כ, אפילו אם מעורבים בזה אינטרסים זרים (ר' המלחמה הקרה), זה פועל לטובה, ומקדם בד"כ גם אינטרסים ישראליים.

לכן ברוב המקרים, אני מוכן לקבל התערבות אמריקנית (כמובן שיש קוים אדומים, ואכן יש ויכוח על איפה הם עוברים).

בנוגע לאותה אמא אמריקנית - מה אתה חושב שהיא הייתה אומרת אם הבן שלה היה מת באיזשהו פיגוע או וואטאבר בגלל שאף אחד לא עשה כלום וסדאם החליט שהוא מפגין את כוחו?

וישראל נלחמת בטרור שהוא יחסית מאוד מאוד נקודתי, ולא נגד בינלאומית.

בנוסף, מקורות הטרור שלנו צמודים לגבול ואף נמצאים בתוכנו. מקורות הטרור שפועל כנגד ארה"ב נמצאים ביבשת אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...