מטוס קרב יירט בטעות בית ספר בניו-ג'רזי... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטוס קרב יירט בטעות בית ספר בניו-ג'רזי...

R0ck

Recommended Posts

מה 5 קילומטר זה כלום ?!?!!? מה אתם שרוטים ? מדובר פה בנשק קטלני ! ולא בצעצועים , מספיקה סטייה של 20 מטר והלכו בני אדם ... (כאלה שלא היה בתיכנון של הטיל) דברים כאלה חייבים להיות מדויקים לעזאזל במלחמת העולם השנייה דייקו יותר מזה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ענין של 30 שניות פחות או יותר... זה הרבה זמן כדי להירדם במטוס, או שהוא היה מסטול ממש או שזה בכוונה, אין מצב שהוא פשוט טס שלושים שניות לכיוון של העיר בלי לשים לב :screwy::smile1::cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור כמה זמן לקח לו לטוס את ה-5 ק"מ?

זה בכלל לא העניין.

אם הוא מפגיז מגובה, מספיקה סטיה של כמה מעלות והוא יכול לכסות מרחק די גדול.

אבל כל הרעיון באימון טייסי קרב הוא שדברים כאלה לא יקרו, ועל מטוס יש גם מערכות שתפקידן לשמור על זה (מערכות זע"ט, כיוון אוטומטי, נעילה וכו').

אומנם תותחים זה הנשק הכי פחות מדויק של המטוס, אבל עדיין, הטייס אמור לשלוט עליו.

מה שקרה פה זה כנראה שהטייס התבלבל וחשב שהמטרה זה הבי"ס או משהו כזה. לא נראה לי שהוא כיוון על המטרה ופגע בבי"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה 5 קילומטר זה כלום ?!?!!? מה אתם שרוטים ? מדובר פה בנשק קטלני ! ולא בצעצועים , מספיקה סטייה של 20 מטר והלכו בני אדם ... (כאלה שלא היה בתיכנון של הטיל) דברים כאלה חייבים להיות מדויקים לעזאזל במלחמת העולם השנייה דייקו יותר מזה :screwy:

במלחמת העולם השניה היו מפילים לפחות 10 פצצות על כל מטרה כדי שיהיה סיכויי סביר שהיא תושמד.

מטוסים היו פשוט מפילים את הפצצות ע"פ חישוב של גובה ומהירות, כל סטיה במדידה או שינויי ברוח בזמן שהפצצות נפלו היתה מסיטה את נקודת הפגיעה. הטקטיקה היתה הפצצת שטיח בניגוד לפצצות החכמות של היום.

נכון שזו פאשלה, אבל צריך להבין שאין דבר מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאתה לא צריך להסביר לי איך הפציצו... בדיוק לזה התכוונתי שגם עם השיטות של אז לא היו מפספסים מטרה בפאקינג 5 קילומטר

ונכון שאין דבר מושלם אבל כשזה נוגע לנשק כזה זה צריך להיות כמה שיותר מושלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...