טיפול קטנטן בCOMPUCASE 6A19 ... (עם תמונות) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפול קטנטן בCOMPUCASE 6A19 ... (עם תמונות)

shimmi1982

Recommended Posts

שלום , יש לי מארז COMPUCASE 6A19 , אחלה מארז רק מה הוא מאוד משעמם וזו הבעיה שלו- הבז' יכול לשגע באנונימיות שלו, אז החלטתי לעשות עם זה משהו, עכשיו אני ממש לא מודר מקצועי ואני ממש לא בעל כלים בבית, אז הלכתי לחנות פשוטה של כלי בי"ס וקניתי ספריי צבע אדום וטושים שחורים לשקפים: התוצאות לפניכם:

אודה אם תגיבו אם הצביעה והבחירת צבעים יפה או מזעזעת (בכל זאת, קצת צעקני) וגם צירפתי כמה של בתוך המארז- תגידו לי אם זה נחשב צפוף ואם יש מה לשפר מבחינת סידור חוטים ואם כן , איך?

(אגב התעלת אוורור לא מכוונת למעבד, אז הוצאתי אותה ותקעתי שם בצורה חובבנית מאוד את המאוורר סטוק של המעבד (שהוחלף בSF בצרוף עם SLK948U כפי שרואים בתמונות)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נחמד אבל אני בטוח שהתוצאות היו יכולות להיות הרבה יותר טובות אם הייתה קונה ספריי מט ומפרק את המארז וצובע כל חלק בנפרד . הקטע שצבעת עם הטושים ירד מהר מאד .

תנסה לעשות איך שאמרתי לך ותראה שיוצא הרבה יותר יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא יפה, לדעתי בעל מראה מצועצע אבל עם זאת מסוגנן :silly:.

שילוב צבעים יפה.

עכשיו רק תצבע את הגג כמו שasafy אמר ותפתח את הכוננים כדי לצבוע את השוליים שם גם בשחור.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכם על התגובות המעודדות :)

לגביי סליבינג- אז החיווט שהכי דורש סליבינג זב הכבל מתח ללוח אם -והוא כפי שאתם רואים כבר סגור ברתמה (שחורה) והחיבורי כוננים שגם עליהם יש סליבינג מובנה.

לגביי כל שאר החוטים- אני לא יודע עד כמה זה פרקטי לעשות להם - כי הם כולה קבוצות של 3 חוטים כל אחת- אז זה גם ככה דק...

בקשר לצביעת הכוננים - שלא ישארו פסים לבנים, אז מדי פעם אני מתיישב וסוגר עוד פינה לבנה , בקשר לגג, ייצבע אל תדאגו :)

אבל איך בכלליות ? יפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...