נקודה הזוייה באמצע המסך - גם אצלכם ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקודה הזוייה באמצע המסך - גם אצלכם ?

1immortal

Recommended Posts

לא אתה מבאס את האווירה?.....

אם הדיון מעצבן אותך אז פשוט אל תגיב בו....

דיון???

זה אחד הת'ראדים הכי נקיים מספאם שנפתחו באתר הזה, וזה כי אין פה שום דיון!!! (וכולם מדברים על אותו הנושא - הנקודות הקטלניות :errrr:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חופש דיבור לעם!

אין פה שום סטייה מהנושא המקורי!

1. תוכן הודעות: אין לשלוח הודעות לא חוקיות על גבי הפורום. ווארז, פריצות, והורדה לא חוקית הם לא נושא לדיון פה. כמו-כן, הודעות סתמיות וחסרות תוכן, או כל סוג של ספאם, לא מקובלים.

יש להשתמש בשפה נאותה בהודעותיכם ולשמור על תרבות דיון. זהו לא צ'אט. חל איסור להתלהם, לקלל, לפגוע, להעליב, לרדת, או להשמיץ משתמשים/גופים/ארגונים/חברות מכל סיבה שהיא.

בזמן האחרון התופעה של פתיחת ת'רדים חסרי כל מטרה הולכת וגדלה פה בפורום. אנשים פותחים ת'רדים על כל שטות, וקצת שוכחים שגם פה ספאם אסור. צוות האתר מגנה את התופעה, ועל-מנת לשמור על רמת דיון גבוהה פה, הוחלט להחמיר קצת באכיפת הספאם בפורום כללי. מעכשיו, כל ת'רד סתמי, חסר כל מטרה, שמטרתו היחידה היא ספאם ותו לא, יגרום לפותח הת'רד לקבל Mute (אי-יכולת להגיב אלא רק לקרוא) ליומיים-שלושה, ללא אזהרה!

כמו שאמרו כבר, הדיון פה הוא על הנקדות הקטלניות ( :errrr:) ובעצם הכל פה חוקי לגמרי! יש מצב שהדיון הזה בכל מקרה לא ינעל? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון???

זה אחד הת'ראדים הכי נקיים מספאם שנפתחו באתר הזה, וזה כי אין פה שום דיון!!! (וכולם מדברים על אותו הנושא - הנקודות הקטלניות :errrr:)

צודק צודק... חחחחחחח......

חופש דיבור לעם!

אין פה שום סטייה מהנושא המקורי!

כמו שאמרו כבר, הדיון פה הוא על הנקדות הקטלניות ( :errrr:) ובעצם הכל פה חוקי לגמרי! יש מצב שהדיון הזה בכל מקרה לא ינעל? ;D

אחי... לא נראה לי שיש מצב.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה הוא סוף העולם? האם אנחנו כולנו עומדים למות ? האם זה הוא תחילתו של עידן הנקודות? על הפנים שלי הם כבר עלו מהקייץ ואני מכיר כמה בבית הספר שלי שהם מלאים נקודות ותמיד חשדתי בנקודות המפחידות האלו!

:errrr: אמאאאאאאאאא אני לא רוצה למותתתתתתתתתת

תראו כבר הן התחילו לרקוד והן למדו אנגלית! :

:coolman: הנקודה מנסה לצאת מהמסך!

9ebe04cd31cd5e0cca4ef4bfa266da30030000.aspx

http://imgsrv.pic4u.co.il/9ebe04cd31cd5e0cca4ef4bfa266da30030000.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו סתם נקודה ברקע של התמונה... לפי הצבע שלה היא נקודה רגילה שאפשר להשיג בלחיצה על "נקודה" במקלדת רגילה... רואים שהפונט והצבע הם של האתר... לא מבין תקטע....

ידעתי! the gray matter תכנן את הכל!

WE ALL DOING TO DIE!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו סתם נקודה ברקע של התמונה... לפי הצבע שלה היא נקודה רגילה שאפשר להשיג בלחיצה על "נקודה" במקלדת רגילה... רואים שהפונט והצבע הם של האתר... לא מבין תקטע....

נכון, אבל יש כאלה נקודות שלא נמצאות במקום שהן אמורות להימצא בו, מעין טעות בדף...

כל אלה שסתם הכניסו נקודות להודעה והציגו את זה כאותה טעות: זה לא בסדר!!! תפסיקו עם זה.

סלים, תגיד, יש לך נקודה אחרי המשפט הראשון בחתימה?

ידעתי! the gray matter תכנן את הכל!

WE ALL DOING TO DIE!

או שנשכים להורגו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...