האם R9600XT עוד שווה לקניה בתקופה הזאת - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם R9600XT עוד שווה לקניה בתקופה הזאת

gooz

Recommended Posts

שלום

אני מתכנן לקנות כרטיס מסך חדש למחשב ששידרגתי ואני קראתי די הרבה בפורום הזה על הכרטיסים העלות שלהם והביצועים אבל עדיין לא הצלחתי להוציא תשובה ברורה על האם הכרטיסי מסך של הדור הישן כמו זה שאני רוצה לקנות R9600XT יחזיקו מעמד די טוב במנועי גרפיקה של המשחקים הכבדים שהולכים לצאת אפילו אחרי HL2 ןDOOM3

האם שווה לי לקנות אותו? או לחכות ממש ממש הרבה זמן עד שיהיה לי אם בכלל כסף לכרטיס מסך יותר חזק מהדור החדש.

ואני שואל את זה בגלל שהיה לי למשל ג'י פורס 2 64 בזמנו שהוא היה די טוב ואחרי איזו שנה כבר לא ממש יכולתי לשחק בכלום וזה מבאס :\

האם זה מה שהולך לקרות עם הכרטיסי מסך מהדור הישן? שאחרי תקופה קצרה אני כבר לא יוכל להריץ משחק בצורה נורמלית וחלקה?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחכה הרבה מאוד זמן עד שתוכל לקנות איזה כרטיס מפלצתי, אז מי מבטיח לך שעד אז לא יצאו דברים חזקים יותר שיגרמו לך שוב להסס ?

אתה צריך כרטיס נורמלי עכשיו? קנה 9600XT, או תנסה ב-TradeZone, יש שם כמה כרטיסי 9800PRO למכירה באיזור ה-1000 שקל

וחוץ מזה למה אחרי שנה לא יכולת לשחק בכלום ? זה קצת מוגזם. אולי צריך להוריד טיפה ברזולוציה, או לוותר על כמה אפקטים גרפיים כמו צל, אבל להגיד שאחרי שנה אי אפשר לשחק בכלום ? ממש לא נכון. ה-GF3 שלי החזיק יפה מאוד 3 שנים עד שהגיע KOTOR....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...