מוד למתג ההפעלה של המחשב - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוד למתג ההפעלה של המחשב

crovei

Recommended Posts

iwm רעיון יפה, אני בעד :xyxthumbs:

אפשר לעשות את זה גם בצורה של כרטיס אשראי במקום הגירסה של הכונן דיסקטים שציירו למעלה אם אתה רוצה מראה יותר אותנטי.

מה שיכולה להיות בעיה, זה שזה פשוט מרגיז כל פעם להפעיל ככה ת'מחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעיה

זה אפשרי לשים את 2 האפשרויות ואופציה לבחור בין השניים

בקשר לכרטיס אשראי

ביגלל זה אמרתי שאפשר לקחת כרטיס פלסטיק קיים

להוריד לו קצת מהשיכבה בצורת מרובע כמו בשירטוט

ואז להדביק שם מתכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו.. חח.. יותר מדי רעיונות.. האמת שבהתחלה חשבתי שאני אלך על האפשרות של רק כרטיס.. הכנסה מהירה למעגל שאני אבנה לו, ואז שליפה - והמחשב נפתח.. (ד"א.. מישהו פה הציע לי לצבוע אותו וכאלה.. זה היה כל הרעיון.. לעשות את הכרטיס זהה לכרטיס שבמשחק :) )

אבל עכשיו אני רואה שהרעיון של iwm יכול להיות יותר יעיל.. רק לפי דעתכם אם אני אכניס את הכרטיס מהר עדיין יהיה מספיק זמן לחיבורים להתחבר?.. כי אני לא אתחיל לעשות את זה בסלאו מושיין כל פעם.. :|

רק לא ממש הבנתי איך עשית שלחיצה אחת על הכפתור מכבה את המחשב?.. (כיבוי מסודר ממה שהבנתי.. סגירת הווינדוס והכל.. לא פשוט ניתוק החשמל..)

זה לא בעיה

זה אפשרי לשים את 2 האפשרויות ואופציה לבחור בין השניים

כבר בהתחלה חשבתי לשים בכל מקרה איזה מתג ביטחון מוחבא בתוך המארז.. שגם דרכו אני אוכל להדליק את המחשב..

ומאסטר נרגילה.. המחשב שלי פועל 24/6.. (שבתות ופעם בכמה זמן מעבר מהיר בין הלינוקס לווינדוס.. שבכל מקרה לא מצריך כיבוי של המחשב..), אז בשביל פעם בכמה ימים זה באמת לא יפריע לי..

ולמי שהביע את דאגתו שהאחים הקטנים שלי עדיין יוכלו להפעיל את המחשב.. זה לא נועד להגנה או משהו כזה.. אני לא כזה פרנואיד (: הכל פשוט בשביל המודינג.. (וחוצמזה הדבר היחידי שיותר קטן ממני בבית הוא הכלב.. שלמרות שהוא כבר יודע לתת יד ולהבריח עורבים מהמרפסת, אני בספק אם הוא יצליח להלדיק את המחשב :) )

ותודה רבה על כל התגובות והעזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט ככה ב XP

גם במחשב שלי של אבא שלי ושל אמא שלי בכולם זה עובד כולם עם ובאף אחד לא עשיתי שום דבר מיוחד

תנסה אצלך ותראה

ובקשר למהירות שתעביר את זה

תבדוק באיזה מהירות אתה יכול ללחוץ על הכפתור

זה אותה מהירותמספיק שניה בידיוק

חוץ מזה שאתה יכול לעשות את הפלטה של המתכת ארוכה יותר ואז יהיה מגע רב יותר גם בזמן שאתה מזיז את הכרטיס פנימה

דרך אגב אני גם הולך לעשות את זה אם לא אכפת לך :-)

עריכה:

שירטוטון שיתן מענה להכנסה מהירה של הכרטיס (אם ביכלל תיהיה בעיה כזאת מה שלא נראה לי)

card2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד יפה אם אתה עובד בבנק

אבל מה שאני הראתי פה זה יותר אלגנטי

זה בתוך המחשב עצמו ולא על המקלדת או משהוא כזה

אם אתה רוצה אמא שלי עובדת בבנק אפשר להביא לו מקלדת כזאת עם השפתיים מובנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה רעיון.

אני הולך להכין משהו כזה בשביל הכיף. זה נראה יפה להדליק ולעשות ריסט ע"י כרטיס.

נתפלל שזה יעבוד 11.gif

מהסקרנות רק

מה אתה מתכנן לעשות

להעביר כרטיס כמו שאמרו למעלה או להכניס כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או משהו פשוט עם פס מתכת שפשוט סוגר מעגל לשניה או שניים.

או שאני אכין משהו אופטי ע"י תבנית אור מסויימת הוא יסגור את המעגל שזה יעיל יותר כי כך אתה מכין לעצמך כרטיס מיוחד

עם תבנית מיוחדת.

לילה טוב לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות משהו יותר פשוט,

לעשות חור במארז בשביל הכרטיס ובקצה לשים כפתור שלוחצים עליו, כמו הכפתור שמדליקים את המארז.

ככה לא חייב שיהיה מתכת ולא יועבד חשמל לכל המארז(לפי מה שאני יודע אם אני נותן מתח למארז אז זה יכול לקצר את הלוח אם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...