תאורה - עודכן עם עוד שאלה בעמוד האחרון (דחוף) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאורה - עודכן עם עוד שאלה בעמוד האחרון (דחוף)

Little_AKA_Or

Recommended Posts

הייתה לי קטודה כחולה  של- -sound actvieted ,

עשתה לי מלא בעיות כל הזמן היו ריצודים עד שהמתאם נהרס והקטודה עדיין היתה טובה עד שבטעות נשברה לי.  :bash:

אתה יודע ש sound actviete

זה אומר שהיא מרצדת לפי וזאת לא בעיה של הקטודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הייתי בלוג'יק הם הראו לי קטודה של ספיזי והיא בדיוק 1:1 כמו של סנבים לפי דעתי זה מגיע מאותו יצרן..

בקשר ללדים הם לא יתנו לך את אותו האפקט תאורה שיש לקטודה כי הלד הוא יוצר אור מרוכז למקום אחד והקטודה פשוט מאירה את כל המקום..

היא יוצרת אור מרוכז זה נכון אבל אם אתה שם הרבה לדים זה נראה אור יחיד...אני עדיין אומר שקטודה הרבה יותר יפה ויותר נוחה להרכבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יוצרת אור מרוכז זה נכון אבל אם אתה שם הרבה לדים זה נראה אור יחיד...אני עדיין אומר שקטודה הרבה יותר יפה ויותר נוחה להרכבה

סוף סוף מישהו שביטח את מה שחשבתי :)

א. חלק מהכיף בהכנת המוד שלי זה ההכנה (למרות שאני עדיין בשלב התכנון).

אני לא לוקח אותו למסיבות (אבא לא מרשה). אולי לאחת או שתיים, אם חבר שלי יארגן בבית שלו (החשמל לא ייפול, יש לו בית גדול, וכנראה מספיק שקעי קיר).

נחמד יהיה לראות את המחשב היפה הזה פרי עבודתי. וגם יש לי הצעה או שתיים מחברים, שישלמו לי לעשות להם (מחיר עלות+תוספת קטנה), במידה וששלי יצא טוב (זה בונוס).

מסקנה, שאני אשמח להלחים את המעגל בעצמי.

ב. לדים נשמע לי יותר זול... יותר זול להחלפה (אם אחד נדפק), ושמעתי שמחזיקים יותר זמן.. אבל כיוון המחשבה הוא מה שכתבתי בא'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע ש sound actviete

זה אומר שהיא מרצדת לפי וזאת לא בעיה של הקטודה?

מה נראה לך אני לא יודע מה אני כותב ?

יש בקטודה הזאת שתי מצבים מצב ומצב רגיל דולק קבוע היא הייתה מרצדת במצב רגיל הכוונה שפתאום האור נהיה

חלש וכאלה לא מהבהבת כמו במצב היא הייתה מרצדת בדיוק כמו מנורה שיש לה בעיה והיא מרצדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש קתודה ג'נרית עם בקר קול והיא פועלת מציין!

off-topic

----------

הייתה לי קתודה משונה שעשתה בעיות והיא הייתה ממש ממש חלשה אז חשבתי שזה המגעים ורציתי קצת למשוך את החוטים וישר הם יצאו אז עכשיו יש קתודה בתוך פלסטיק וחוטים בנפרד...:|

end of off-topic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי קתודה אולטרה של SUNBEAM שנשרפה אחרי שבועיים. ככה שאי אפשר אף פעם להיות בטוחים ב100%. אם יש לך אמצעים, זמן וכוח להכין לבד, אני אומר תעשה את זה, אתה תהנה יותר מההכנה וגם מהתוצאות  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי קנה לי לדים של שלושה וולט, חיברנו את הכל יצא שולט אבל הייתה בעיה עם השנאי והוא הזרים מתח יותר גבוהה ושרף את כל הלדים :<

כנראה אני אסדר את הלדים עם גדולה.

יש לדים של 12 וולט שאני לא אצטרך להרברב הרבה?

איפה אפשר לקנות כאלו לדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולם עובדים על 3 או 3.5 (אם אין קפיצות גדולות)..

אבל אתה יכול להשתמש בנגדים..

לחבר את זה בצורה מקבילית (ולא טורית), ולכל לד לחבר נגד..

אני לא זוכר איזה נגד זה, אבל לך לחנות אלקטרוניקה ותגיד להם נגד שמוריד מ 12 (או חמש, תלוי לאן אתה רוצה לחבר), ל3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה לד זה...

לי אמרו בחנות אלקטרוניקה(כשיוף מי שמכיר) שלד אדום צורך 2v

והשאר(כחול ירוק וכו') 3v

איזה לדים קנית (צבע)

שהם נשרפו וגם אם לא שמת נגד לכל אחד זה היה ברור שהם ישרפו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה לד זה...

לי אמרו בחנות אלקטרוניקה(כשיוף מי שמכיר)  שלד אדום צורך 2v

והשאר(כחול ירוק וכו') 3v

איזה לדים קנית (צבע)

שהם נשרפו וגם אם לא שמת נגד לכל אחד זה היה ברור שהם ישרפו....

לדים כחולים ואדומים.

בכל מקרה, נראה לי שהפתרון הכי אידיאלי זה בטריה גדולה ואני פשוט אדאג שהלדים לא יפעלו 24 שעות ביממה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...