תאימות מדיה לצורב של NEC או פיוניר והתלבטות לפני קניה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאימות מדיה לצורב של NEC או פיוניר והתלבטות לפני קניה

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם, אני עומד לקנות בעוד כמה שבועות צורב , ההתלבטות שלי היא בין NEC 3500 לבין פיוניר A08 עברתי פה על כל התרדים ועדיין לא הבנתי מי עדיף כרגע מבלי להתייחס למחיר, והאם יש לפיוניר איזה שהם באגים שגורמים לחנויות מסוימות להמליץ לא לקנות אותם לי יש ניסיון טוב מאוד עם פיוניר A07 - צורב ממש מעולה, האם ה NEC יעשה את אותה עבודה איכותית? או שאין כמו הפיוניר.

דבר נוסף הוא אני מקבל מחיר טוב מאוד על מדיות של סילבר ליין והייתי רוצה לדעת מנסיון של אנישים אחרים האם יש לאחד הצורבים האלה בעיות עם המדיות האלה,

ומהי המלצתכם האישית פיוניר או NEC מבלי להתייחס לעלות.

בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אי אפשר שלא להתייחס למספר פאקטורים:

אחריות

ומחיר

הנק יש לו שנתיים אחריות לעומת שנה של פיוניר ויש לו אותם ביצועים מבחינת מפרט כמו של פיוניר

תכלס שניהם אותו הדבר לזה יש מינוס פה לשני פה

אני יודע שלנק יש תמיכה בביטסטינג והרבה מרוצים ממנו

אני מניח שתקבל כאן כמה תגובות מאנשים עם הכונן

לדעתי אתה יכול לקנות את אחד מהם בביטחה תעשה אן דן דינו או משהו כזה

ולגבי מדיות של סילברליין קודם כל בטח אתה מתכוון לסוג -R והן נפוצות מאוד בארץ בטווח מחירים נורמלי של 80-120 שקל הן שוות קניה כולם מסוג RITEK רק שים לב לפני שאתה קונה מה כתוב עליהן כי אני בתחנה המרכזית קצת גרמתי למוכרים לכעוס שהם עובדים על אנשים בעיניים שהם מוכרים דיסקים 25 דיסקים של 1X ב100 שקל, אנשים יקנו וידפקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ה NEC יעשה את אותה עבודה איכותית?

לא, הוא יעשה עבודה יותר איכותית :yelclap: :yelclap: :yelclap:

והוא מאוד אוהב את הסילברליין(תסתכל על תרד ה DVDINFOPRO בסטיקי בראש הפורום), לא יודע איך הפיוניר איתם....

יש לך גם את ה LG4160B שהוא צורב מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש חנות שבה ניתן לקנות את הצורב של נק - עם שנתיים אחריות - חנות פיזית באיזור המרכז ולא חנות וירטואלית?

ובנוסף מה לגבי הבעיה שהועלתה כאשר ה "נק" מחובר כמסטר או סלייב הנורה שלו מהבהבת ואז צריך לשנות לו את המצב, האם היא קיימת בכל ה 3500 או שזאת היתה בעיה של הצורב הספציפי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש חנות שבה  ניתן לקנות את הצורב של נק - עם שנתיים אחריות - חנות פיזית באיזור המרכז ולא חנות וירטואלית?

ובנוסף מה לגבי הבעיה שהועלתה כאשר ה "נק" מחובר כמסטר או סלייב הנורה שלו מהבהבת ואז צריך לשנות לו את המצב, האם היא קיימת בכל ה 3500 או שזאת היתה בעיה של הצורב הספציפי הזה.

רק לתקן טעות, ל NEC אין תמיכה רשמית בביטסטינג. אבל יש הרבה מאוד תמיכה לא רשמית.

הנורה הבהבה בגלל גימפור שגוי.

בלי שום קשר ל NEC אינך יכול להסיק על צורב או חומרה אחרת על פי "תקלה" כזו או אחרת שאתה רואה בפורום. אנשים פונים כשיש להם תקלות.אתה בקושי שומע על כל אלה שמרוצים ואין להם תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש חנות שבה  ניתן לקנות את הצורב של נק - עם שנתיים אחריות - חנות פיזית באיזור המרכז ולא חנות וירטואלית?

מה הבעיה שלך עם חנות וירטואלית ? אתה יכול לקנות בלמיר www.lamir.co.il בחנות במקום באתר (ולשלם יותר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קל... אולי יעזור לך להתלבט שוב בין ה NEC ל LG... ה LG החדש מגיע עם שנתיים אחריות! כמו ה NEC... הוא יקר ממנו בקצת פחות מ 100 שח... אם אתה צריך - אז שווה לך לדעתי.

את הפיוניר אתה יכול למחוק מהאופציות ההתלבטות שלך...

תתחדש!

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית לי את היום ;)

תמיכה ב DL... איזה כיף ;D

דיסק כזה עולה בחול בערך 50 שח... בארץ אתה כבר יודע את ההמשך...

אבל אם התכוונת מבחינת דיוק, אז צודק... באמת יש תמיכה

אבל זה לא שיקול נראה לי

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע יש התנגדות לפיוניר? האם בגלל המחיר, או בגלל שה NEC נותן את התמורה בפחות כסף? חשבתי גם על ה אך בינתיים הוא לא עומד על הפרק מאחר והגדם החדש אינו מהווה שיפור משמעותי על פני הדגם הישן, וצריבת ה DL שלו היא יותר איטית, בכל מקרה אני עדיין מתלבט , אף אחד פה לא הזכיר את הפיוניר בכלל - מינוסים ופלוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...