עראפת הולך למות? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עראפת הולך למות?

x-dude

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא עוד לא מת! שיט איזה ביאוס!!!

כרגע שמעתי בחדשות שהוא עוד לא מת אבל הוא בחוסר הקרה דרגה-4 (נשמע רציני מאוד!)

ומה אתם אומרים על זה שהוא רוצה להיקבר בירושליםם או בהר הבית אאא? בחדשות אמרו לו רק בעזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התמונה של ערפת ודרדסבא ראיתי באמצע הרצאה ביישומי מחשב... התפרקתי מצחוק... והמרצה העיף אותי מהשיעורים שלו עד סוף הסמסטר :-X (אבל שיכנעתי אותו שיחזיר אותי... :P)

ולמה אתם כאלה רעים? עוד לא הגיע הזמן שלו, יש לו עוד מה לעשות בעולם הזה. הוא צריך לחזור להכרה, ולחוש בסבל ובכאב עוד כמה שבועות לפחות! אתם ממש לא מתחשבים באלה שהוא פגע בהם ורוצים שהוא יסבול! אגוצנטריות לשמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוח שלו הפסיק לתפקד רישמית, הוא לא יכול יותר לבצע שום פעולה פיזית ספק אם לפתוח את העיניים אי פעם... זה נקרא מוות.

אפשר לקחת גם בנאדם שרק מת ולתת לו כמה חישמולים במתח גבוהה והלב שלו יפרפר קצת זה לא אומר שהוא חי.

חוץ מזה אתם גם מאמינים לכל מה שה"מקורבים" השקרנים שלו אומרים ? אני בכלל חושב שהוא כבר מת יותר מיום... בטח שמו אותו כבר בפריזר.

אם תראו אותו בטלויזיה אי פעם מדבר או הולך או משהו אני בן זונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היום אומרים את זה:

"ערפאת במוות קליני בבית החולים בפאריז

יאסר ערפאת נמצא במצב של מוות קליני בבית החולים בפאריז. כלי תקשורת בעולם הערבי כבר הספידו אותו, ראש ממשלת לוקסמבורג הודיע על מותו ואפילו הנשיא בוש "בירך את נשמתו". אולם רופאיו הבהירו: הוא במצב קריטי - ומונשם. בסביבתו גוברות הספקולציות: הראיס הורעל"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2999648,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...