מסך ה17" המומלץ ביותר - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך ה17" המומלץ ביותר

i.k

Recommended Posts

מי מהמסכים האלו יותר טוב מכול הבחינות?

אני רוצה לקנות מסך 17"ממש בקרוב ואני ממש נמצא בהיתלבטות קשה.

הבנתי שגם לviewsonic g75 יש רוחב פס נמוך של 135mhz לעומת 203mhz שיש לlg עד כמה זה משפיע ובמה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנייר יש ל- רזולוציות, קצב רענון, ורוחב פס טובים יותר מאשר ל-Viewsonic. ככל שרוחב הפס גבוה יותר, הרזולוציה וקצב הרענון יהיו גבוהים יותר במתואם. לכן ה- מגיע לרזולוציה של 1600X1200 לעומת ה-Viewsonic המגיע ל-1280X1204 ועם קצב רענון נמוך יותר מה-.

מה שכן, יש הטוענים שהשפורפרת PerfectFlat אשר במסך Viewsonic טובה יותר מה-Flatron של ולכן איכות התמונה ב-Viewsonic טובה יותר..

כדאי לנסות ולראות את שני המסכים בפעולה לפני הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויוסוניק כן מגיע ל1600 על 1200 אבל יש לו הרצים יותר נמוכים הוא עובד ב1600 על 1200 ב68 הרץ הlg ב76 הרץ.

ולראות אותו בפעולה לא הצלחתי בשום מקום את הlg לעומת זאת ראיתי בפעולה מסך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלתי עם דגם אחר של Viewsonic, טעות שלי.

השפורפרת של Viewsonic טובה יותר מזאת של כאמור ואין ל-Viewsonic את בעיות הגאומטריה הקיימת ב-, לכן מבין שני המסכים הייתי בוחר בזה של VIewsonic אם הוא במחיר דומה ל-.

הייתי מציע לך להכניס גם את המאג 796FD2 לשיקול. שפורפרת המסך של המאג מדגם זה, דיאמונדטרון, נחשבת לטובה ביותר למסכי CRT כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בכל מסכי MAG (אם אני לא טועה) יש שני פסים לאורך בגלל השפורפרות שהם משתמשים בהם, לכל מסך DIAMNDTRON או FD TRINITRON יהיו אותם אבל אני לא חושב שזה מפריע כל כך.

אבל... אני אמור לך הכי דוגרי שבעולם, לאחר שראיתי 4 מסכי MAG 796FD 2 במקומות שונים וגם בבית שלי פעמיים עם שני מסכים שונים אני נאלץ להגיד לך שזה אחד מהסכים הכי OVER RATED שיש, זה חרא של מסך... הוא בכלל לא בליגה של הCRT האיכותיים... לא יודע כמה טובה השפופרות שלו יכולה להיות אבל אני יכול להגיד לך שמאז שMAG הפסיקו לייצר מסכים עם שפורפרות סוני, כל מסך של מאג שראיתי היה יותר גרוע מהשני... פשוט זבל של מסכים וחבל על הכסף.

LG שראיתי גם לא כל כך אהבתי ות'אמת לא בדקתי את המסכים שלהם לעומק אבל אם אומרים פה שיש להם בעיות גיאומטריה אני אישית לא הייתי מתקרב אליהם, יש אנשים שזה לא מפריע להם אבל לי חשוב שהתצוגה תהיה פרוסה על המסך בצורה מושלמת.

מה שכן מסכי SAMSUNG הם מצוינים, הדגמים שלהם בסדרות כמו ה797MB או ה757MB או ה757NF וכו' הם בעלי נתונים טכניים דיי דומים (חוץ מהעובדה שהNF הם מבוססים DIAMNODTRON), כל המסכים האלה הם מדהימים באיכות שלהם, לי יש בבית 757MB והוא טוב בהרבה מכל מסך CRT 17" שראיתי בזמן האחרון וגם מצוין בפני עצמו... RR ורזולוציות מצוינית, בוהק וקונטרנס חזקים מאוד מאוד והוא חד !

הבעיה איתם זה שהם קצת יקרים וגם מאוד קשה למצוא אותם בארץ :-\

על VIEWSONIC שמעתי רק דברים טובים ות'אמת עוד לא ראיתי מסך VIEWSONIC CRT אבל אני מאוד ממליץ לראות אותם...

אם אתה הולך על VIEWSONIC או בלי לראות אני הייתי שם את הכסף על VIEWSONIC.

מה שבטוח זה שמסכי MAG CRT (לא יודע איך הם בLCD) לפי דעתי לפחות אסור לקנות היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני צריך עזרה בבחירה אני לפני קנייה וזה מאוד דחוף אז תנו לי בבקשה דעה מיקצועית.

מה יותר עדיף משניי אלה?

viewsonic G-75f

או

Lg f700p

ואם מישהו יודע איפה אני יכול לראות את הויוסוניק בתצוגה.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...