מה הווינדוס הכי טוב שיצא? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הווינדוס הכי טוב שיצא?

shmuel

מה הווינדוס הכי טוב שיצא?  

494 הצבעות

1. 1. מה הווינדוס הכי טוב שיצא?

Recommended Posts

אני בחרתי באיכספי

אבל לפני שאני אסביר למה

אני קודם כל רק הייתי רוצה להגיד שלדעתי אי אפשר בלי איכספי ו98SE על אותו מחשב

בגלל שהם לא כל כך אותו הדבר, מאחר ו9X מבוסס דוס, וכל הדברים הישנים יעבדו שם

ואיכספי מבוסס NT שזה פלטפורמה אחרת

חוץ מזה היום כל כך הרבה משחקים מיועדים לחלונות איכספי ככה שלהחזיק 98 למשחקים זה כבר לא תירוץ

וכמובן שלפטפורמת ה2000/XP יש הרבה יתרונות על 9X

השאלה היא מה עדיף 2000/XP אבל התשובה לכך כבר ניתנה מזמן והיא שלמי שיש כבר 2000 אין טעם לשדרג לXP

הוא לא ירוויח מזה כלום

ולמי שיש 98 עדיף כן לשדרג

כמובן שלמי שרשיונות תוכנה לא מעניינות אותו זה לא משנה ..

בהתחלה חשבתי שעדיף איכספי כי יש פחות עידכונים וservice pack להתקנה

אבל טעיתי, כי זה והם אף פעם לא ישחררו מוצר גמור לשוק

תמיד צריך לשדרג ולעדכן תתוכנות שלהם (לא שזה כל כך נורא... אבל בכל זאת....)

החיסרון של איכספי לעומת 2000 זה כל הקישוטים שאמורים להאיט את המחשב

מצד שני עם המחשבים של היום זה לא אמור להשפיע

וחוץ מזה איכספי הרבה יותר מעודכן מ2000 ומזהה דברים יותר טוב (בד"כ)

מצד שני זה קצת כמו להשוות את kazaa לkazaa lite כשבקאזה יש את כל התוכנות ריגול למיניהן והפרסומות

ובקאזה לייט אומרים שאין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו דבר אחד אני יגיד לכם... האקספי הוא דפוק!!!!!!!

גם אם יש לו את הממשק היפה וכל הדרעאק הזה זה שבסוף דופק אותך יש לי מלא חברים שהיה להם אקס פי ובסוף נפדק להם המחשב. בכלל יש שמועות שיש תוכנות ריגול של באקס פי וככה ביל גייץ וכל החברים הזונות שלו מרגלים אחריכם.

אבל מה שלמעלה אני לא אומר שזה נכון על בטוח אז בזה עאל תיסמכו עלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת הכי יציבה:

WIN 95B.

זה כל היתרונות של 98 (כולל Fat32) מינוס הבאגים... (לא השגתי את זה, הלוואי היה לי...)

מקום שני זה 98SE + 2000, אלפיים הולך עם הליבה של NT, אז מה שלא יעבוד שם (דוגמת רוב המשחקים) תצטרך 98SE בשבילו.

מקום שלישי , שיצאו תיקונים נראה, בינתיים הוא עושה הרבה בעיות תאימות ואני עזבתי אותו כי הדרייברים של הכרטיס מסך (או לפחות אלא שתומכים בOpenGL) נכנסו ללולאה אינסופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת הכי יציבה:

WIN 95B.

זה כל היתרונות של 98 (כולל Fat32) מינוס הבאגים... (לא השגתי את זה, הלוואי היה לי...)

מקום שני זה 98SE + 2000, אלפיים הולך עם הליבה של NT, אז מה שלא יעבוד שם (דוגמת רוב המשחקים) תצטרך 98SE בשבילו.

מקום שלישי , שיצאו תיקונים נראה, בינתיים הוא עושה הרבה בעיות תאימות ואני עזבתי אותו כי הדרייברים של הכרטיס מסך (או לפחות אלא שתומכים בOpenGL) נכנסו ללולאה אינסופית

תרשה לי לתקן/להגיב על דבריך.

לחלונות 95 יש גרסה A B ו OSR2

גרסה A הייתה כמובן הראשונה

גרסה B יצאה אח"כ עם הרבה תיקונים והפכה להיות הנפוצה ביותר בזמנו (בערך כמו 98SE אח"כ) אבל עדיין לא תמכה ב FAT32

גרסה OSR2 היא הגרסה האחרונה של 95 היא זו שתמכה בFAT32 ACTIVE DESKTOP ועוד.. זוהי למעשה כמעט 98 למעט הממשק

בארץ עד כמה שזכור לי גרסה זו כבר לא שווקה עם תמיכה בעברית וניתן היה לעבוד איתה עם עיברית רק עם היית משדרג את הגרסה הישנה של ה95 בעברית שלך, ועוד כל מיני מניפולציות בדרך שלא תמיד עבדו.

אם אתה מעוניין אני חושב שיש לי אותה :smoke:

לגבי הליבה של NT גם 2000 וגם יושבים על הליבה של NT ואני עד היום לא נתקלתי במשחקים שלא עבדו לי על 2000

למעט משחקים/אפליקציות מבוססים 16BIT שגם אז ניתן לפתור את הבעייה עם מצב תאימות, (עובד, אבל לא תמיד)

ל אומנם יש לא מעט קונצים מעצבנים אבל אני עובד איתה כבר שנה (עשיתי בדיקות לגרסאות BETA)

אבל היא עדיין שיפור עצום לעומת כל המערכות הישנות

כמובן שהיא לא מתאימה לכל אחד.. לא הייתי מתקין אותה על מחשב חלש ללא יותר 256 זכרון וכרטיס מכובד.

וה GUI שלה לדעתי קצת מצועצע !

לדוגמה הXP ממש מצויינת על הניידים החדישים ! בשילוב הטכנולוגיה של SPEEDSTEP שמשנה את מהירות המעבד כדי לחסוך בסוללה

אפשר להגיע לזמני אויר נהדרים של 4 שעות ומעלה, ישנה תמיכה בתקנים חדשים שקיימים כגון כרטיסי אלחוטיים

USB 2.0 (ספטמבר) ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...