שאלה על סוקט 939 ואנפורס4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על סוקט 939 ואנפורס4

HellBoY

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לוח 4 בעל תושבת PCIe , ביחד עם 3200 בשקע 939 (עם פוטנציאל מעולה) , עם כרטיס מסך זול וסוס (6600 GT) וזיכרון שעובד במתכונת "ערוץ כפול", הינה מערכת חזקה במיוחד, זולה במיוחד (דגש על העלות מול תועלת) ובעלת עתיד פתוח לשידרוגים. אני חושב שלמערכת כזאת אני מצפה כשארכוש מחשב חדש בחודש, חודשיים הבאים.

מצד שני, יש לך ירידת מחירי לשקע 754, ומחירי הלוחות גם כן נמוכים, רכוש לעצמך כרטיס מסך לשקע AGP, מעבד חזק (כאמור, יש ירידה במחירים). בקר הזיכרון בין כה על המעבד, כך שלא ישנה לך כל כך "הערוץ הכפול". גם מערכת זולה ובעלת אפילו כוח רב יותר, אך חסרת עתיד , ובקרוב כל השקעים והפיצ'רים שעל הלוח אם לסוקט 754 יתיישנו.

תחליט מה אתה מעדיף בהתאם לשיקולים שלך.(רק אציין כי שידרוג זה חלק בלתי נפרד מתחזוקה של PC)

אני הייתי הולך על הזול יותר מבין שתי ההצעות(אם לא מתוכנן שידרוג בשנתיים הבאות, כמובן.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא הולך להשתמש ב- , אין לך למה לצפות, NF4 בלי זה כמעט NF3...

6600 כרטיס מסך סוס? אם כבר, כרטיס מסך חמור... :bash:

אם אתה לא מאותם אנשים, כמוני, שהולכים להשתמש ב- לשני 6800U, ואולי גם איזה FX, קנה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא הולך להשתמש ב- , אין לך למה לצפות, NF4 בלי זה כמעט NF3...

6600 כרטיס מסך סוס? אם כבר, כרטיס מסך חמור... :bash:

אם אתה לא מאותם אנשים, כמוני, שהולכים להשתמש ב- לשני 6800U, ואולי גם איזה FX, קנה עכשיו.

חחח אידיוט, יש לך ב 4 תמיכה ב PCIe , פיירוואל מובנה, והכי חשוב, אחד הלוחות החזקים בשוק.

אני דיברתי על ה 6600 ביחס של תועלת מול מחיר,ובהיבט הזה, לעומת מחירו הזול, הוא בהחלט משתלם. ואם אתה מאותם אנשים (gaymers) שנוהגים לבזבז עשרות אלפי שקלים על דברים שבכלל לא נחוצים במקום על חיים אמיתיים, אח"כ אל תתפלא שאתה לא מכיר אף בחורה שהשם שלה לא נגמר ב jpg.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אידיוט, יש לך ב 4 תמיכה ב PCIe , פיירוואל מובנה, והכי חשוב, אחד הלוחות החזקים בשוק.

אני דיברתי על ה 6600 ביחס של תועלת מול מחיר,ובהיבט הזה, לעומת מחירו הזול, הוא בהחלט משתלם. ואם אתה מאותם אנשים (gaymers) שנוהגים לבזבז עשרות אלפי שקלים על דברים שבכלל לא נחוצים במקום על חיים אמיתיים, אח"כ אל תתפלא שאתה לא מכיר אף בחורה שהשם שלה לא נגמר ב jpg.

ROFLMAO!!!! :lol: :lol:

ובקשר לדיון, הnForce4 הוא בכלליות יותר טוב בלי קשר לSLi.

אם אתה מאלה שמשדרגים פשוט כל פעם שהמחשב מתחיל להתיישן אין לך מה לדאוג, תחכה כמה שתוכל ואז תשדרג כשה939 יהיה יותר חזר בארץ ויהיו גם לוחות בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקטע עם ה- Gaymers. רגע, אם אתה לא משחק במשחקים ורוצה לקבל את המקסימום ביצועים, אז מה אתה כן עושה?

ומה זה לעזאזל "דברים שבכלל לא נחוצים", ומאיפה אתה מה נחוץ למי ומי נחוץ למה? ומה זה לעזאזל "חיים אמיתיים"?

למה אתה חושב שמישהו שקונה לא עושה עם הכסף שיש לו גם דברים אחרים? אולי ה- 6600 הוא כרטיס משתלם, אבל הוא לא כרטיס סוס, הי די חלש, ובעתיד הוא לא יחזיק כמו שאר ה- 6800 גם אם ישלבו אותו ב- .

חחח, אני בכלל מתערב שאתה לא יודע מהו PCI-E והאם הוא בכלל משפר את הביצועים (בעתיד הוא ישפר בהמון, אמנם; והרבה מסכימים שהיתרון הברור ביותר של ה- PCIE הוא SLI(

"הכי חשוב, אחד הלוחות החזקים בשוק" - עכשיו אתה נשמע כמו טכנאי. דבר ראשון מדובר בצ'יפסט ולא לוח, ואתה עוד אפילו לא ראית בנצ'ים של דוגמת רפרנס אז סתום תפה.

עכשיו אני אפילו לא אגיב על הקללות שלך, זה רק מוכיח עד כמה אתה טיפש וילד קטן, ו......... חמור... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב 2 כרטיסים גראפיים ישר על ההתחלה,

לקנות כרטיס אחד עכשיו ולהוסיף השני אח''כ זה תהיה האפשרות הטובה ביותר.

אפשר בכלל לעשות את זה?

אני לא בטוח שיהיה אפשר לשים בלוח רק כרטיס אחד ולהפעיל אותו ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...