זהו אני הולך על adsl!!! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו אני הולך על adsl!!!

urich

Recommended Posts

למה אתה סובל בדיוק?

אני אצל 012 ואני נהנה מכל רגע (כמעט כי המניאקים שינו את הROUT שלהם ועכשין הוא ישיר לאר"ה במקום לאירופה ומה מעלה את הפינג לשרתים באירופה אבל זה עדיין די מהיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

ממש לא התרשמתי מ012, פינגים גבוהים ולא יציבים במהלך רוב שעות היום... גישה איטית ביותר לאיזורים מסויימים והורדות איטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rockford

יש לי שאלה אלייך...

אני משחק המון ברשת ופינגים נמוכים מאוד חשובים לי , הייתי בבזק בינלאומי ועכשיו אני באינטרנט זהב 1.5mb

והפינגים עדיין גבוהים במשך הצהריים עד הלילה...

באיזה ספק אתה עכשיו ? האם יש איזשהו ספק שנותן פינגים נמוכים לאירופה למשך כל היום ולא רק בבוקר ?

בבקשה זה דיי דחוף ...

תודה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני כרגע על נטוויז'ן.

עברתי אליהם רק בגלל איכות הקישור המשובחת שלהם לחו"ל.

הם מצליחים להחזיק את הפינגים נמוכים יחסית במשך רוב שעות היום בניגוד לספקיות אחרות בישראל.

הפינג מאירופה נע בין 92 מילישניות ל138 מילישניות במשך רוב שעות היום.

למשל אתמול קרה מקרה שאני וחבר שלי הצלחנו לקבל פינג של 160-180 מילישניות מארה"ב, זו תוצאה מכובדת ביותר לכל הדיעות.

אבל בד"כ הפינג לארה"ב נע בין 180 ל 220 מילישניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למודם לא מקבלים אותו מהמבצע אליו אני מתחבר הוא שלך כל עוד אתה בadsl אצל עם עזבת לכבלים למשל המודם יוחזר אליהם חוץ מזה הייתי רוצה לדעת עוד על המודם מישהו יודע עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

טוב אני נרשם ל 012 אני מקווה שלא התאחזב מי יודע אולי פעם הבאה שאגלוש לפורום יהיה זה על מודם adsl במהירות של חצי מגה

אל תתרגש יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rockford ולי תפסיק לקשקש כבר עם הנטוייזן שלך הם לא הכי טובים תבין

רוצה הוחכות תעשה פינג ךאתר הזה ww.jolt.co.uk אחד האתרים הגדולים ביותר באירופה שמארח על השרתים שלו מלא משחקי אונליין

נו נראה איזה פינג תקבל עם הנטוויזן שלך

ודבר נוסף לפני שאתה מקשקש על חברות אחרות יש לי קווי זהב והפינג שלי לאירופה לא עובר את ה 180 (למרות שהמניאקים שינו את ה RAOUTING שלהםץ מקודם היה להם ישיר לאירופה ולארה"ב עכשיו הם ביטלו אטת אירופה ונשאר להם ROUT ישיר לארה"ב אז ככה שהחיבור עובר דרך ארה"ב לאירופה וזה גורם לפינג יותר גבוהה אבל עדיין הוא טוב מספקיות אחרות. לפני שהם עשו את השינוי הזה ב ROUTING הייתה בקבל לאתר הזה פינג של 80 MS וזה אתר בחו"ל !!!!!!)

פיגים בארץ יציבם לאורך כל היום ולא עולים מעל 35 לכל אתר ישראלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תסתום כבר ת'פה שלך יא חסר קרבי... אני לא מנסה להצדיק את נטוויז'ן!!!!!

הגיע הזמן שגם תקלוט שלא לכולם ספק אחד משתלם, יש מס' Redbacks דפוקים במרכזי ה ATM של נזק ולצערי, אני יושב על אחד מהם... אז החל מאתמול התחלתי לסבול מפינגים גבוהים גם מהארץ וגם מחו"ל ולא משנה עם איזה ספק ניסיתי.

הבעיה נמשכת עד עכשיו וכבר ראית אנשים שונים כאן שקיבלו פינג שונה משלך עם 012, תביא עוד כתובות חוץ מסרבר המשחקים הצולע הזה של Uk.

תפסיק להעיר לי יא חתיכת N00B!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה יודע לקרוא באנגלית היתה מבין שהניק הוא לא ג'ובניק אלה JOB-NICK כן כן במו בכיתה אלף תלמד לקרוא בהברות!!!

אני די בטוח שהכושר שלי יותר טוב משלך כי לא מזמן היו לי בגקיות בספורט בבית ספר ובריצת 2000 מטר עשיתי תוצא הכי טובה בכיתה 7:15 ו עשיתה 20 מתח לא יודע מה איתך!

אז סתום' תפה נטוויזן הם יקרנים ולא הכי טובים!

עכשיו ברק טובים מאוד מקודם היו קווי זהב אבל כפי שציינתי המניאקים ביטלו את ה ROUTING הישרים שהיה לאירופה לכן אני לא מציע ללכת אליהם עכשיו!

אינטרנ זהב נותנים לא רע וגם ברק והפינגים שלהם מעולים

ואתה יודע מה אם השרת הזה באנגליה מסריח תן שרת מכובד אחר מאיטליה מצרפת מאיפה שבא לך ואני אוכיח לך שנטוויזן לא הכי טובים

אבל הם לא גרועים !!!!!!!! אף פעם לא אמרתי את זה!

הם פשוט יקרנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תלמד לבצע הגהה להודעות שלך... כי אתה נראה כמו נכה בכיתה א' ש55 בשבילו בלשון והבעה, זה נצח.

ואני מוכן להתערב שאנגלית שלי לוקחת את שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...