יש הבדל ביצועים בין AGP ל PCI-E ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש הבדל ביצועים בין AGP ל PCI-E ?

musari

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי המפרט שלי זה

פנטיום 4 GHZ 3000ht 1MB CASH Socket 775

לוח :P5GD2 ASUS

Intel LGA775 Pentium 4 CPU

Intel 915P chipset

Dual-Channel 533

PCI Express Architecture

זכרון :Dual-Channel 533 1024MB OCZ

כ.מסך :Asus AX800XT/2DT PCI-E X16

כ.קול :creative audigy 2 platinum ex

פנלים:hardcano 12 termaltake&musketer cooler master

3 מאווררים smart fan 2 termaltake

הרד דיסק8MB CASH 120GB 7200RPM SATA WD

צורב 52X

יש לי תמחשב בדיוק שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל, לPCIE צריך לוח שתומך בו.

אז מה סתם עושים R420 שזה AGP

ואחר כך מציאי ם גירסה שניקראת R423 שזה PCI-E

Native PCI Express: full 16 lane support with 8GB/sec bidirectional peak bandwidth support

מזה אומר בדיוק לא היבנתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4600 שקל עלה לי הכרטיס מסך

לא עדיף לקנות את ה-6600GT (זה מה שאני קונה) הוא עולה 1000 והביצועים שלו טובים מאוד וכשיצאו הדור הבא רק לPCIE תקנה תחזק?

*עריכה

אל תחשוב שזה טעות אני אחרון שיגיד לך  עם משהו לא טוב במפרט (אני שונא שעושים לי את זה אז אני לא עושה לאחרים) אבל יודע מה עם יש לך תכסף ואתה מרוצה ממנו תהנה חוץ מזה שהמשחקים יעבדו לך כמו כאילו אתה מפעיל טטריס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה סתם עושים ליבה R420 שזה AGP

ואחר כך מציאי ם גירסה שניקראת R423 שזה PCI-E

Native PCI Express: full 16 lane support with 8GB/sec bidirectional peak bandwidth support

מזה אומר בדיוק לא היבנתי?

הAGP הוא אפיק מאוד אסימטרי, 2gb כתיבה 100mb קריאה, הPCIE 16X מאפשר קריאה וכתיבה של עד 8gb לשניה. והשוני בליבות לא קשור לשוני בביצועים, ומחירם הוא אחיד+-, זה שהXTPE של לPICE עולה 4000 שקל לא אומר שהוא אמור לעלות ככה, ובטח ובטח לא שהוא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לATI יש איכות תמונה יותר טובה מהמתחרה רציתי לקנות בהתחלה 6800ULX2 אבל אין עדיין לא יצא וחוץ מיזה לפי מה שרואים ה-

X800XT לקח ב3DMARK05

את 2 6800U שמחוברים במערך ....וגם לפני ששילמתי עשיתי המון השוואות ולATI יש תמונה הרבה יותר איכותית הפילטרים באמת לא מזיזים לו מבחינת ביצועים ותמונות לשניה...יש לי ב קונטר סטרייק סורס (מנוע הלף לייף 2 ) 218 FPS על FULL DETAIL

ובדום 3 יש לי 70 FPS על HIGH DETAIL כולל כל הפילטרים וTRUFORM פועל!!! נכנסתי לCFG בדום 3 הוספתי לו

image_useNormalCompression "1" שזה תמיכה ב 3Dc האיכות תמונה שהוא נותן אחי באמת סוף הדרך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAGP הוא אפיק מאוד אסימטרי, 2gb כתיבה 100mb קריאה, הPCIE 16X מאפשר קריאה וכתיבה של עד 8gb לשניה. והשוני בליבות לא קשור לשוני בביצועים, ומחירם הוא אחיד+-, זה שהXTPE של לPICE עולה 4000 שקל לא אומר שהוא אמור לעלות ככה, ובטח ובטח לא שהוא שווה את זה.

דוגמה אני כל חצי שנה קונה כרטיס מסך הכי חזק שיש בשוק ולפני שאני קונה אני בודק מה באמת יותר חזק!! ומה המחיר בינהם לפני ה X800XT היה לי 9800XT

רציתי לקנית את ה PE אבל היחלפתי עם הכרטיס לזכרון וללוח סוקט 775 שהוא בא אם PCI-E לא יודע למה PE באה רק עם AGP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...